member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

SKREČOVALI ZÁPAS

SKREČOVALI ZÁPAS

dátum hráč za stavu na turnaji důvod
návrat
20.10.17 You Xiaodi (-») 1-2 Suzhou ??
??
19.10.17 Karlovic Ivo (-») 6-7, 6-5 Antwerp ??
??
19.10.17 Guez David (-») 4-6, 0-1 Rodez ??
??
19.10.17 Ma Yexin (-») 2-6, 1-0 Colombo II ??
??
19.10.17 Jomby Tom (-») nenastoupil Lagos (X) I ??
??
19.10.17 Khromacheva Irina (-») 2-6, 1-1 Obidos (X) I ??
??
19.10.17 Kruijer Nina (-») 4-1 Sharm El Sheikh XX ??
??
19.10.17 Vesely Jiri (-») nenastoupil Moskva ??
??
19.10.17 Vasylyeva Anastasiya (-») 3-6, 1-4 Santa Margherita Di Pula (X) II ??
??
19.10.17 Evtimova Dia (-») 6-4, 1-6, 0-3 Antalya (XI) III ??
??
19.10.17 De Bernardi Clothilde (-») 4-6, 0-3 Lagos (X) I ??
??
19.10.17 Kapach Ram (-») 0-6 Ashkelon (VIII) ??
??
19.10.17 Clarke Jay (-») nenastoupil Las Vegas ??
??
19.10.17 Bachinger Matthias (-») 7-6, 0-0 Ismaning ??
??
19.10.17 Chazal Maxime (-») 3-6, 0-4 Santa Margherita Di Pula XII ??
??
19.10.17 Yuan Yue (1998) (-») 1-2 Suzhou ??
??
19.10.17 Kruijer Nina (-») nenastoupil Sharm El Sheikh XX ??
??
19.10.17 Chung Yunseong (-») nenastoupil Ningbo ??
??
19.10.17 Gimeno-Traver Daniel (-») nenastoupil Santa Margherita Di Pula XII ??
??
19.10.17 Dougaz Aziz (-») 3-6, 0-3 Hammamet (X) II ??
??
19.10.17 Groth Samuel (-») 1-2 Las Vegas ??
??
18.10.17 Gavrilova Daria (-») 3-6, 1-3 Moskva ??
??
18.10.17 Lo Chien Hsun (-») 6-4, 3-6, 0-1 Pattaya ??
??
18.10.17 Hoste Ferrer Claudia (-») nenastoupil Riba - Roja de Turia ??
??
18.10.17 Gray Jonathan (-») 3-6 Kuching ??
??
18.10.17 Stebe Cedrik-Marcel (-») 6-4, 4-6, 0-1 Antwerp ??
??
18.10.17 Rybarikova Magdalena (-») 1-6 Moskva ??
??
18.10.17 Bothwell Peter (-») 1-6, 0-2 Sharm El Sheikh XXIII ??
??
18.10.17 Kuzmova Viktoria (-») 3-6, 5-5 Obidos (X) I ??
??
18.10.17 Kavcic Blaz (-») 6-3, 3-6, 1-5 Moskva ??
??
18.10.17 Petkovic Andrea (-») 2-6, 1-2 Luxembourg (IX) ??
??
18.10.17 Escobar Gonzalo (-») 5-7, 1-0 Harlingen (X) ??
??
18.10.17 Gennaro Dante (-») 1-4 Hammamet (X) II ??
??
18.10.17 Milojevic Nikola (-») nenastoupil Las Vegas ??
??
18.10.17 Bhambri Prerna (-») nenastoupil Colombo II ??
??
18.10.17 Tan Harmony (-») 2-6, 1-5 Lagos (X) I ??
??
18.10.17 Masuri Ester (-») nenastoupil Lagos (X) I ??
??
18.10.17 Geens Clement (-») nenastoupil Ashkelon (VIII) ??
??
18.10.17 Bertens Kiki (-») nenastoupil Luxembourg (IX) ??
??
18.10.17 Geens Clement (-») 1-6, 1-3 Ashkelon (VIII) ??
??
18.10.17 Korda Sebastian (-») 3-6 Harlingen (X) ??
??
18.10.17 Thivant Yannick (-») 2-4 Rodez ??
??
18.10.17 Klahn Bradley (-») nenastoupil Las Vegas ??
??
17.10.17 Ahouda Amine (-») 7 (4)-6, 2-6, 0-2 Hammamet (X) II ??
??
17.10.17 Lazareva Margarita (-») nenastoupil Lagos (X) I ??
??
17.10.17 Gomez Lucas (-») nenastoupil Santa Margherita Di Pula XII ??
??
17.10.17 Uzhylovsky Vladimir (-») 2-6, 4-5 Ismaning ??
??
17.10.17 Drzewiecki Karol (-») nenastoupil Bad Salzdetfurth ??
??
17.10.17 Jebawy Jasmin (-») 0-6, 0-2 Lagos (X) I ??
??
17.10.17 Vesely Jiri (-») 3-6, 1-4 Moskva ??
??
| další »»