member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

SKREČOVALI ZÁPAS

SKREČOVALI ZÁPAS

dátum hráč za stavu na turnaji důvod
návrat
26.04.19 Ibbou Ines (-») nenastoupil Antalya XV ??
??
25.04.19 Zeppieri Giulio (-») 2-6, 0-2 Francavilla ??
??
25.04.19 Kratzer Ashley (-») nenastoupil Anning (V) ??
??
25.04.19 Mendoza Alejandro (-») 3-6, 1-4 Bucaramanga ??
??
25.04.19 Draper Jack (-») 4-5 Abuja II ??
??
25.04.19 Lao Danielle (-») 4-6, 0-5 Anning (V) ??
??
25.04.19 Martinez Mirko (-») nenastoupil Tabarka VII ??
??
25.04.19 Bega Alessandro (-») nenastoupil Santa Margherita Di Pula IV ??
??
25.04.19 Fonio Giovanni (-») 6-4, 0-4 Santa Margherita Di Pula IV ??
??
25.04.19 Siedliska Natalia (-») 1-4 Osprey ??
??
25.04.19 Jacobs Tuki (-») 2-6, 0-4 Abuja II ??
??
25.04.19 Escauriza Lara (-») 2-5 Bucaramanga ??
??
25.04.19 Bellucci Thomaz (-») 3-4 Francavilla ??
??
25.04.19 Pontico Hugo (-») nenastoupil Tabarka VII ??
??
24.04.19 Tishchenko Iana (-») 0-5 Cairo II ??
??
24.04.19 Dalla Valle Enrico (-») nenastoupil Santa Margherita Di Pula IV ??
??
24.04.19 Bonadio Riccardo (-») nenastoupil Francavilla ??
??
24.04.19 Osorio Serrano Maria Camila (-») nenastoupil Osprey ??
??
24.04.19 Beaupain Simon (-») 2-6, 1-2 Tabarka VII ??
??
24.04.19 Flipkens Kirsten (-») 1-6, 0-1 Istanbul ??
??
24.04.19 Akiyama Minami (-») 1-3 Cairo II ??
??
24.04.19 Ubon Joseph Imeh (-») 5-7, 0-1 Abuja II ??
??
24.04.19 Goerges Julia (-») 6-4, 2-6, 0-4 Stuttgart (IX) ??
??
24.04.19 Akiyama Minami (-») nenastoupil Cairo II ??
??
24.04.19 Paz Juan Pablo (-») 5-4 Tabarka VII ??
??
24.04.19 Musetti Lorenzo (-») 6-4, 0-1 Francavilla ??
??
24.04.19 Craciun Georgia Andreea (-») nenastoupil Santa Margherita Di Pula IV ??
??
24.04.19 Janvier Maxime (-») 6-7, 1-2 Nanchang ??
??
24.04.19 Potapova Anastasia (-») 3-6, 0-1 Istanbul ??
??
23.04.19 Bavisetti Sowjanya (-») nenastoupil Andijan ??
??
23.04.19 Donati Matteo (-») 4-6 Francavilla ??
??
23.04.19 Khan Zane (-») 3-6, 0-2 Tallahassee ??
??
23.04.19 Urrea Andres (-») 4-6, 2-3 Bucaramanga ??
??
23.04.19 Ayala Serra Nora (-») nenastoupil Tabarka VII ??
??
23.04.19 Halys Quentin (-») nenastoupil Francavilla ??
??
23.04.19 Koller Arabella (-») 2-5 Cairo II ??
??
23.04.19 Marculescu Mihaela Lorena (-») 3-6, 0-3 Antalya XV ??
??
23.04.19 Giraldo Santiago (-») 2-6, 3-4 Tallahassee ??
??
23.04.19 Forti Francesco (-») 2-6, 2-3 Santa Margherita Di Pula IV ??
??
23.04.19 Sharipova Sabina (-») 1-6, 0-3 Anning (V) ??
??
23.04.19 Fuele Matyas (-») 6-4, 1-2 Bucaramanga ??
??
23.04.19 Gonzalez Alejandro (-») 2-6, 2-4 Tallahassee ??
??
23.04.19 Ratniuk Maxim (-») 1-2 Andijan ??
??
22.04.19 Tokuda Renta (-») 1-6, 1-3 Nanchang ??
??
22.04.19 Khromacheva Irina (-») 3-6, 2-3 Anning (V) ??
??
22.04.19 Elmalah Roula (-») 1-6, 1-5 Cairo II ??
??
22.04.19 Hammond Nicole (-») nenastoupil Charlottesville ??
??
22.04.19 Redlicki Michael (-») 2-6, 6-6 Leon ??
??
22.04.19 Babos Timea (-») 4-6, 0-3 Istanbul ??
??
22.04.19 Morderger Tayisiya (-») 4-6, 0-5 Santa Margherita Di Pula IV ??
??
| další »»
18+