member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

SKREČOVALI ZÁPAS

SKREČOVALI ZÁPAS

dátum hráč za stavu na turnaji důvod
návrat
12.03.20 Boerma Pelle (-») 0-1 Monastir (III) I ??
??
12.03.20 Ostlund Fanny (-») 3-6, 1-2 Heraklion (III) I ??
??
12.03.20 Nouza Petr (-») 0-1 Antalya X ??
??
12.03.20 Torpegaard Mikael (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Ibbou Ines (-») 7-5, 0-4 Monastir (III) I ??
??
11.03.20 Nagy Peter (-») 1-6, 0-2 Porec ??
??
11.03.20 Maden Yannick (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Badegyeva Azaliya (-») 6-3, 1-6, 0-4 Kazan ??
??
11.03.20 Breysach Martin (-») nenastoupil Toulouse ??
??
11.03.20 Olivares Jose (-») 3-6 Cancun ??
??
11.03.20 Ghorbel Anis (-») 4-6 Monastir (III) I ??
??
11.03.20 Vives Marcos Pedro (-») 0-5 Heraklion (III) I ??
??
11.03.20 Raja Purav (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Silva Frederico Ferreira (-») 0-4 Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Ellis Blake (-») 7-5, 2-6, 1-4 Loule ??
??
11.03.20 Cortez Llorca Lucia (-») 6-3, 0-1 Amiens ??
??
11.03.20 Lopez San Martin Alvaro (-») 5-7, 0-1 Porec ??
??
11.03.20 Krstin Pedja (-») nenastoupil Potchefstroom ??
??
11.03.20 Ainitdinova Gozal (-») nenastoupil Cairo (III) I ??
??
11.03.20 Bizhukova Tamara (-») 0-6, 0-3 Cairo (III) I ??
??
11.03.20 Walkin Brandon (-») 4-6, 0-1 Cancun ??
??
11.03.20 Zuger Joanne (-») 4-6 Potchefstroom I ??
??
11.03.20 Tsitsipas Petros (-») 7-5, 2-5 Heraklion (III) I ??
??
11.03.20 Krstin Pedja (-») 1-6, 2-4 Potchefstroom ??
??
11.03.20 Beale Jeremy (-») nenastoupil Geelong ??
??
11.03.20 Fancutt Thomas John (-») 6-3 Geelong ??
??
11.03.20 Echargui Moez (-») 5-7, 0-3 Monastir (III) I ??
??
11.03.20 Koval Vlada (-») 2-6, 0-3 Kazan ??
??
11.03.20 Klein Lukas (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Couacaud Enzo (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
11.03.20 Ainitdinova Gozal (-») 2-6 Cairo (III) I ??
??
10.03.20 Bondarenko Kateryna (-») 6-3, 6 (5)-7 Irapuato ??
??
10.03.20 Yost Yurii (-») 0-2 Heraklion (III) I ??
??
10.03.20 Graca Joao (-») 3-6, 2-4 Loule ??
??
10.03.20 Becker Gerhardt Marius (-») 3-6, 2-3 Potchefstroom ??
??
10.03.20 Khazaniuk Deniz (-») 6-1, 5-7, 0-1 Potchefstroom I ??
??
10.03.20 Eisinga Zachary (-») 0-1 Antalya X ??
??
10.03.20 Diatlova Kateryna (-») 2-4 Heraklion (III) I ??
??
10.03.20 Vardhan Vishnu (-») 7-5, 2-6, 0-3 Kolkata ??
??
10.03.20 Pavlova Kira (-») 0-5 Kazan ??
??
10.03.20 Nedovyesov Aleksandr (-») nenastoupil Nur-Sultan ??
??
09.03.20 Seibold Emily (-») nenastoupil Potchefstroom I ??
??
09.03.20 Kingsley Raveena (-») nenastoupil Cancun ??
??
08.03.20 Roki Matea (-») 6-4, 1-3 Cancun ??
??
08.03.20 Lefevre Renaud (-») nenastoupil Indian Wells preQ ??
??
07.03.20 Hemery Calvin (-») 0-5 Monastir (III) ??
??
07.03.20 Zvonareva Vera (-») nenastoupil Indian Wells (II) ??
??
07.03.20 (-») nenastoupil Indian Wells preQ ??
??
07.03.20 Perez Brandon (-») 2-6, 7 (3)-6, 1-4 Davis Cup S ??
??
07.03.20 Dunne Katy (-») 7-5, 1-6, 0-0 Potchefstroom ??
??
«« předešlí | | další »»
18+