přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Rotterdam 2018 / Holandsko, antuka , www, LIVE, DRAW, ATP Rotterdam 2018 Tenis live kvalifikace |
|||||||||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Kommer Franziska (Nem.) (1151) | 66.41% | 2 | 6 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Sandberg Vivien (Nem.) | 33.59% | 0 | 2 | 1 | 3.50 | ||||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Vedder Eva (Hol.) (1169) | 52.90% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Herrmann Sina (Nem.) | 47.10% | 0 | 4 | 2 | 2.05 | ||||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Heinrichs Laura (Nem.) (1223) | 50.90% | 2 | 6 | 6 | 1.00 | I H2H O | |||
Schroeder Jonna (Nem.) | 49.10% | 0 | 4 | 4 | 9.25 | ||||||
20.08.18 10:00 |
osmfinále | Guglielminotti Sara (Tal.) | 64.85% | 2 | 6 | 7 | 1.13 | I H2H O | |||
Mulder-Syrovatskaia Anastasiya (Hol.) | 35.15% | 0 | 3 | 6 (2) | 4.38 | ||||||
20.08.18 10:00 |
osmfinále | Visscher Stephanie Judith (Hol.) (1223) | 54.10% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Van Diemen Femke (Hol.) | 45.90% | 0 | 4 | 2 | 5.79 | ||||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Hamburg Nynke (Hol.) | 48.79% | 2 | 7 | 3 | 6 | 3.00 | I H2H O | ||
Haverlag Isabelle (Hol.) | 51.21% | 1 | 5 | 6 | 1 | 1.28 | |||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Lebesheva Darya (Biel.) (816) | 48.22% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Janssen Chanel (Hol.) | 51.78% | 0 | 2 | 1 | 2.47 | ||||||
20.08.18 12:00 |
osmfinále | Hering Katharina (Nem.) (851) | 60.23% | 2 | 6 | 6 | 7 | 1.43 | I H2H O | ||
Orange Margaux (Fra.) (1153) | 39.77% | 1 | 3 | 7 (3) | 6 (3) | 2.42 | |||||
19.08.18 10:00 |
2. kolo | Orange Margaux (Fra.) (1153) | 2 | 6 | 1 | 6 | I H2H O | ||||
Asanova Iuliia (Rus.) | 1 | 1 | 6 | 4 | |||||||
19.08.18 12:00 |
2. kolo | Kommer Franziska (Nem.) (1151) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Nieuwboer Perla (Hol.) | 1 | 1 | 6 | 2 | |||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Herrmann Sina (Nem.) | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Versteeg Kelly (Hol.) (1157) | 1 | 6 | 5 | 4 | |||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Heinrichs Laura (Nem.) (1223) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wensveen Sem (Hol.) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Mulder-Syrovatskaia Anastasiya (Hol.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Glorioso Delfina (Arg.) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Haverlag Isabelle (Hol.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Rijkers Laura (Hol.) | 0 | 6 (6) | 2 | ||||||||
19.08.18 12:00 |
2. kolo | Lebesheva Darya (Biel.) (816) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Sakellaridi Sapfo (Gr) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Hering Katharina (Nem.) (851) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dijkman Dewi (Hol.) (1146) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Visscher Stephanie Judith (Hol.) (1223) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Chehoudi Diana (Hol.) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Janssen Chanel (Hol.) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Brink Noesjka (Hol.) | 1 | 6 | 6 (5) | 1 | |||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Asanova Iuliia (Rus.) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Antoniou Katerina (Hol.) | 1 | 6 | 5 | 0 | |||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Nieuwboer Perla (Hol.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Perez-Garcia Paula Andrea (Kol.) (1251) | 0 | 6 (5) | 4 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Herrmann Sina (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Husak Regina (Hol.) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Wensveen Sem (Hol.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tangkau Cato (Hol.) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Glorioso Delfina (Arg.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Blakely Audrey Ann (USA) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Chehoudi Diana (Hol.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
McCray Morgan (USA) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Haverlag Isabelle (Hol.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shan Yu (Čína) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Sakellaridi Sapfo (Gr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jansen Sanne (Hol.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Sandberg Vivien (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Verhaar Annick (Hol.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Vedder Eva (Hol.) (1169) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Petrovicka Kiara (Svk) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
19.08.18 12:00 |
2. kolo | Schroeder Jonna (Nem.) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Bosch Maria Virginia (Arg.) | 1 | 6 | 1 | 2 | |||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Guglielminotti Sara (Tal.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Koller Arabella (Rak.) (1223) | 0 | 6 (4) | 3 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Van Diemen Femke (Hol.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Cannizzaro Alexandra (Aus.) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
2. kolo | Hamburg Nynke (Hol.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tumanyan Arevik (Arm.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
19.08.18 09:00 |
1. kolo | Dijkman Dewi (Hol.) (1146) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Grippo Sophia (Hol.) | 0 | 5 | 0 |