member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya X 2019 / Turecko, antuka
dotace: 15 tis. USD
23.03.19
14:10
finále Mishina Daria (Rus.) /
Palkina Ksenia (Kyrg.)
2 6 3 12 2.42 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Dinu Cristina (Rum.) /
Gjorcheska Lina (Mac.)
1 3 6 10 1.46
22.03.19
12:45
semifinále Dinu Cristina (Rum.) /
Gjorcheska Lina (Mac.)
2 6 6 1.10 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ukolova Anna (Rus.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
0 3 0 5.38
22.03.19
13:30
semifinále Mishina Daria (Rus.) /
Palkina Ksenia (Kyrg.)
2 6 7 1.82 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Mendez Seone (Aus.) /
Roemer Charlotte (Ekv.)
0 4 6 (4) 1.82
21.03.19
13:40
čtvrtfinále Ukolova Anna (Rus.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
2 7 6 1.81 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) /
Pospelova Aleksandra (Rus.)
0 6 (4) 3 1.81
21.03.19
13:55
čtvrtfinále Dinu Cristina (Rum.) /
Gjorcheska Lina (Mac.)
2 7 4 10 1.11 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Knoll Xenia (Švaj.) /
Ugrelidze Nina (USA)
1 6 (4) 6 6 5.35
21.03.19
12:50
čtvrtfinále Mendez Seone (Aus.) /
Roemer Charlotte (Ekv.)
2 7 6 1.15 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Anil Cemre (Tur.) /
Erman Zeynep (Tur.)
0 5 2 4.23
21.03.19
12:45
čtvrtfinále Mishina Daria (Rus.) /
Palkina Ksenia (Kyrg.)
2 6 6 1.16 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Saner Julita (Švé.) /
Tanasescu Maria (Kan.)
0 1 3 4.18
20.03.19
13:30
osmfinále Knoll Xenia (Švaj.) /
Ugrelidze Nina (USA)
1 1.83 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Bulgaru Miriam Bianca (Rum.) /
Ene Cristina (Rum.)
0 1.83
20.03.19
13:05
osmfinále Dinu Cristina (Rum.) /
Gjorcheska Lina (Mac.)
2 7 6 1.53 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ostlund Fanny (Švé.) /
Oz Ipek (Tur.)
0 6 (10 3 2.37
20.03.19
13:40
osmfinále Ukolova Anna (Rus.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
2 3 6 10 1.22 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Hennemann Caijsa Wilda (Švé.) /
Yasar Melis (Švé.)
1 6 3 8 4.00
20.03.19
13:00
osmfinále Anil Cemre (Tur.) /
Erman Zeynep (Tur.)
1 3.25 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Arshinkova Petia (Bul.) /
Topalova Gergana (Bul.)
0 1.33
20.03.19
11:00
osmfinále Mishina Daria (Rus.) /
Palkina Ksenia (Kyrg.)
2 6 6 1.05 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ozturk Zeynep Naz (Tur.) /
Sandberg Vivien (Nem.)
0 1 2 6.80
19.03.19
14:10
osmfinále Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) /
Pospelova Aleksandra (Rus.)
2 3 6 10 1.93 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Malygina Elena (Est.) /
Yushchenko Valeriya (Rus.)
1 6 3 3 1.70
19.03.19
12:40
osmfinále Mendez Seone (Aus.) /
Roemer Charlotte (Ekv.)
2 6 6 1.60 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Januskova Petra (Kan.) /
Tatarus Gabriela Nicole (Rum.)
0 2 3 2.10
19.03.19
14:30
osmfinále Saner Julita (Švé.) /
Tanasescu Maria (Kan.)
2 6 5 10 1.34 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ercetin Ekin (Tur.) /
Turkmen Doga (Tur.)
1 1 7 4 2.93
18+