member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


St.Poelten 2019 / Rakúsko, antuka
dotace: 25 tis. USD
14.09.19
14:30
finále Fetecau Irina (Rum.) /
Udvardy Panna (Ma)
2 7 0 11 3.05 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
1 6 (5) 6 9 1.31
13.09.19
14:05
semifinále Fetecau Irina (Rum.) /
Udvardy Panna (Ma)
2 4 7 10 2.29 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Doroshina Olga (Rus.) /
Ormaechea Paula (Arg.)
1 6 5 6 1.50
13.09.19
17:00
semifinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
2 6 6 10 1.15 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Arshinkova Petia (Bul.) /
Topalova Gergana (Bul.)
1 4 7 (4) 3 4.28
12.09.19
14:25
čtvrtfinále Fetecau Irina (Rum.) /
Udvardy Panna (Ma)
2 6 6 1.03 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Rakic Radina (Rak.) /
Spoljaric Anamarija (Chor.)
0 1 0 10.00
12.09.19
16:35
čtvrtfinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
2 6 6 1.03 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Auer Stefanie (Rak.) /
Dshandshgava Irina (Rak.)
0 3 0 6.75
12.09.19
15:30
čtvrtfinále Arshinkova Petia (Bul.) /
Topalova Gergana (Bul.)
2 1 6 10 1.69 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Arango Emiliana (Kol.) /
Escauriza Lara (Par.)
1 6 4 8 1.98
12.09.19
13:20
čtvrtfinále Doroshina Olga (Rus.) /
Ormaechea Paula (Arg.)
2 6 6 1.03 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Brglez Pia (Slov.) /
Peckl Kerstin (Rak.)
0 0 1 10.00
11.09.19
15:35
osmfinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
2 6 6 10 1.13 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Klaffner Melanie (Rak.) /
Kraus Sinja (Rak.)
1 7 (5) 2 8 4.42
11.09.19
15:50
osmfinále Fetecau Irina (Rum.) /
Udvardy Panna (Ma)
2 6 2 10 2.22 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Vedder Eva (Hol.) /
Visscher Stephanie Judith (Hol.)
1 4 6 5 1.56
11.09.19
14:20
osmfinále Rakic Radina (Rak.) /
Spoljaric Anamarija (Chor.)
2 6 4 10 2.05 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Peric Jovana (2001) (Srb.) /
Zotta Ana Maria Alexandra (Rus.)
1 1 6 7 1.65
11.09.19
14:05
osmfinále Auer Stefanie (Rak.) /
Dshandshgava Irina (Rak.)
1 6.68 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Antonitsch Mira (Rak.) /
Grabher Julia (Rak.)
0 1.04
10.09.19
14:00
osmfinále Brglez Pia (Slov.) /
Peckl Kerstin (Rak.)
2 6 6 1.28 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kaiser Lara (Rak.) /
Pichler Selina (Rak.)
0 1 4 3.18
10.09.19
15:25
osmfinále Arshinkova Petia (Bul.) /
Topalova Gergana (Bul.)
2 6 6 1.10 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Cibakova Barbora (Svk) /
Milatova Sofia (Svk)
0 3 4 5.50
10.09.19
16:45
osmfinále Arango Emiliana (Kol.) /
Escauriza Lara (Par.)
2 6 4 11 2.56 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Alves Carolina Meligeni Rodrigues (Braz.) /
Mendez Seone (Aus.)
1 2 6 9 1.42
10.09.19
15:35
osmfinále Doroshina Olga (Rus.) /
Ormaechea Paula (Arg.)
2 6 6 1.07 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Bokor Veronika (Rak.) /
Gross Anna (Rak.)
0 2 2 6.24
18+