member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya (X) II 2019 / Turecko, tvrdý
dotace: 15 tis. USD
05.10.19
13:55
finále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 6 6 2.06 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
0 2 3 1.64
04.10.19
11:00
semifinále Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 6 6 1.61 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
0 2 3 2.12
04.10.19
13:30
semifinále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 7 1 10 2.60 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
1 5 6 7 1.40
03.10.19
15:30
čtvrtfinále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 7 3 10 2.18 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Timofeeva Maria (Rus.) /
Tkacheva Mariia (Rus.)
1 5 6 8 1.61
03.10.19
13:40
čtvrtfinále Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 7 7 1.71 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Anil Cemre (Tur.) /
Sezer Melis (Tur.)
0 6 (6) 5 1.96
03.10.19
13:50
čtvrtfinále Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
2 6 6 1.02 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Atay Selina (Tur.) /
Paykoc Deniz (Tur.)
0 4 1 8.65
03.10.19
13:30
čtvrtfinále Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
2 6 3 10 1.40 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Raggi Angelica (Tal.)
1 3 6 3 2.63
01.10.19
13:30
osmfinále Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
2 6 6 1.04 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Schmidt Antonia (Nem.) /
Tinaztepe Tuana (Tur.)
0 1 0 7.57
01.10.19
13:30
osmfinále Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Raggi Angelica (Tal.)
2 2 6 10 1.15 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) /
Zund Sylvie (Lich.)
1 6 1 7 4.38
01.10.19
14:55
osmfinále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 6 6 1.12 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Niedermeier Michaela (Nem.) /
Rajkovic Adriana (Chor.)
0 1 3 5.44
01.10.19
13:30
osmfinále Timofeeva Maria (Rus.) /
Tkacheva Mariia (Rus.)
2 6 6 1.06 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Koller Arabella (Rak.) /
Turkmen Doga (Tur.)
0 2 3 6.37
01.10.19
14:35
osmfinále Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 6 6 10 1.07 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Gecsek Fanni (Ma) /
Stepan Constanze (Nem.)
1 7 (4) 2 5 6.70
01.10.19
13:30
osmfinále Anil Cemre (Tur.) /
Sezer Melis (Tur.)
2 6 6 1.80 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kajevic Ena (Chor.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
0 3 1 1.90
01.10.19
14:50
osmfinále Atay Selina (Tur.) /
Paykoc Deniz (Tur.)
2 6 6 2.33 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Graovac Angelina (Aus.) /
Welker Emily (Nem.)
0 3 2 1.48
01.10.19
14:50
osmfinále Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
2 6 6 1.26 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Oczachowska Julia (Poľ.) /
Zawadzka Joanna (Poľ.)
0 2 4 3.30
18+