přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Istanbul (X) 2019 / Turecko, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Istanbul (X) 2019 Tenis live kvalifikace |
|||||||||||
21.10.19 12:20 |
osmfinále | Leykina Polina (Rus.) (526) | 44.96% | 2 | 6 | 7 | 10 | 2.61 | I H2H O | ||
Muntean Victoria (Fra.) (577) | 55.04% | 1 | 7 (2) | 6 (2) | 8 | 1.39 | |||||
21.10.19 11:55 |
osmfinále | Ainitdinova Gozal (Kaz.) (511) | 52.72% | 2 | 6 | 7 | 1.10 | I H2H O | |||
Burdina Evgeniya (Rus.) (898) | 47.28% | 0 | 4 | 6 (6) | 5.30 | ||||||
21.10.19 11:15 |
osmfinále | Pribylova Anastasia (Rus.) (489) | 47.91% | 2 | 6 | 6 | 1.14 | I H2H O | |||
Marinkovic Bojana (Srb.) (733) | 52.09% | 0 | 4 | 1 | 4.73 | ||||||
21.10.19 11:00 |
osmfinále | Herdzelas Dea (BaH.) (450) | 51.27% | 2 | 6 | 6 | 1.34 | I H2H O | |||
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (699) | 48.73% | 0 | 1 | 3 | 2.84 | ||||||
21.10.19 10:20 |
osmfinále | Visscher Stephanie Judith (Hol.) (821) | 51.85% | 2 | 6 | 6 | 2.01 | I H2H O | |||
Yashina Ekaterina (Rus.) (449) | 48.15% | 0 | 3 | 2 | 1.70 | ||||||
21.10.19 09:00 |
osmfinále | Koval Vlada (Rus.) (432) | 43.48% | 2 | 7 | 6 | 11 | 1.56 | I H2H O | ||
Vedder Eva (Hol.) (597) | 56.52% | 1 | 5 | 7 (3) | 9 | 2.22 | |||||
21.10.19 09:00 |
osmfinále | Kubareva Anna (Biel.) (546) | 43.88% | 2 | 6 | 7 | 1.71 | I H2H O | |||
Hatouka Yuliya (Biel.) (408) | 56.12% | 0 | 4 | 5 | 1.96 | ||||||
21.10.19 09:00 |
osmfinále | Gjorcheska Lina (Mac.) (406) | 44.64% | 2 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | |||
Topalova Gergana (Bul.) (540) | 55.36% | 0 | 4 | 2 | 2.15 | ||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Muntean Victoria (Fra.) (577) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krasnova Daria (Rus.) (854) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Leykina Polina (Rus.) (526) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Durgun Duru Yagmur (Tur.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Burdina Evgeniya (Rus.) (898) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Yoruk Ilay (Tur.) (822) | 0 | 6 (1) | 1 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Marinkovic Bojana (Srb.) (733) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Akyurek Dooa (Tur.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (699) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Paykoc Deniz (Tur.) (1272) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Visscher Stephanie Judith (Hol.) (821) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) (1181) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Vedder Eva (Hol.) (597) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gumussoy Begum Elif (Tur.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Kubareva Anna (Biel.) (546) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Sezer Melis (Tur.) (948) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Topalova Gergana (Bul.) (540) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 2 |