member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya (XI) III 2019 / Turecko, antuka , www, LIVE, pavúk / draw
dotace: 15 tis. USD
17.11.19
14:40
finále Markova Johana (ČR) /
Radisic Nika (Slov.)
2 6 7 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Oz Ipek (Tur.) /
Petrenko Viktoriya (Ukr.)
0 4 5
17.11.19
12:55
semifinále Markova Johana (ČR) /
Radisic Nika (Slov.)
2 6 6 1.22 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ogata Haine (Jap.) /
Yoshitomi Aiko (Jap.)
0 2 1 3.64
17.11.19
12:50
semifinále Oz Ipek (Tur.) /
Petrenko Viktoriya (Ukr.)
2 6 6 1.12 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Aponasenko Vasilisa (Rus.) /
Stoilkovska Magdalena (Mac.)
0 4 0 5.15
16.11.19
11:15
čtvrtfinále Aponasenko Vasilisa (Rus.) /
Stoilkovska Magdalena (Mac.)
2 2 6 10 3.57 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Anil Cemre (Tur.) /
Vangelova Ani (Bul.)
1 6 3 6 1.23
16.11.19
13:20
čtvrtfinále Markova Johana (ČR) /
Radisic Nika (Slov.)
2 6 6 1.04 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Mihaylova Gebriela (Bul.) /
Vaneva Zinovia (Bul.)
0 1 2 7.61
14.11.19
13:15
čtvrtfinále Oz Ipek (Tur.) /
Petrenko Viktoriya (Ukr.)
1 2.01 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Ene Cristina (Rum.) /
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.)
0 1.66
14.11.19
12:00
čtvrtfinále Ogata Haine (Jap.) /
Yoshitomi Aiko (Jap.)
1 1.21 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Arias Manjon Paula (Špan.) /
Curmi Francesca (Malta)
0 3.76
12.11.19
11:40
osmfinále Ene Cristina (Rum.) /
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.)
2 6 6 1.06 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Demidova Diana (Rus.) /
Demidova Liubov (Rus.)
0 4 1 6.23
12.11.19
12:20
osmfinále Oz Ipek (Tur.) /
Petrenko Viktoriya (Ukr.)
2 6 6 10 1.21 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Baravi Adelina (Rus.) /
Yoruk Ilay (Tur.)
1 7 (6) 4 7 3.75
12.11.19
13:05
osmfinále Anil Cemre (Tur.) /
Vangelova Ani (Bul.)
2 7 6 1.51 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Sevcikova Linda (ČR)
0 5 0 2.26
12.11.19
09:30
osmfinále Aponasenko Vasilisa (Rus.) /
Stoilkovska Magdalena (Mac.)
2 6 6 1.06 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kalkenova Karina (Kaz.) /
Mascenikova Diana (Svk)
0 3 1 6.69
12.11.19
09:45
osmfinále Arias Manjon Paula (Špan.) /
Curmi Francesca (Malta)
2 6 6 1.29 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Korokozidi Elena (Rus.) /
Rudiukova Nina (Rus.)
0 3 2 3.25
12.11.19
13:00
osmfinále Ogata Haine (Jap.) /
Yoshitomi Aiko (Jap.)
2 6 6 1.17 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Drahota Szabo Dorka (Ma) /
Gecsek Fanni (Ma)
0 4 3 4.27
12.11.19
12:50
osmfinále Mihaylova Gebriela (Bul.) /
Vaneva Zinovia (Bul.)
2 6 6 1.15 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Cox Shannon (JAR) /
Lazar Stefana (Rum.)
0 3 0 4.30
12.11.19
09:15
osmfinále Markova Johana (ČR) /
Radisic Nika (Slov.)
2 6 6 1.09 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kostenko Lyubov (Ukr.) /
Sarioglan Zeynep Sena (Tur.)
0 3 1 5.50
18+