member nepřihlášený | přihlásit | registrovat | TennisPrediction.com english    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya II 2020 / Turecko, antuka , www, LIVE
dotace: 15 tis. USD
18.01.20
11:30
finále Kulambayeva Zhibek (Kaz.) /
Ma Yexin (Čína)
2 6 6 1.72 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Laskutova Ksenia (Rus.) /
Ureke Anna (Rus.)
0 4 2 1.92
17.01.20
12:35
semifinále Laskutova Ksenia (Rus.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 6 6 1.96 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Oliynykova Oleksandra (Chor.) /
Scholl Chi Chi (USA)
0 1 4 1.71
17.01.20
12:35
semifinále Kulambayeva Zhibek (Kaz.) /
Ma Yexin (Čína)
2 1 6 10 2.31 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Njiric Silvia (Chor.) /
Potocnik Nina (Slov.)
1 6 4 5 1.51
16.01.20
11:00
čtvrtfinále Kulambayeva Zhibek (Kaz.) /
Ma Yexin (Čína)
2 7 6 1.21 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Han Jiangxue (Čína) /
Li Yixuan (Čína)
0 5 3 3.75
16.01.20
12:30
čtvrtfinále Laskutova Ksenia (Rus.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 6 7 10 1.82 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Pachkaleva Taisya (Rus.) /
Traversi Costanza (Tal.)
1 7 (13 6 (6) 5 1.84
16.01.20
11:00
čtvrtfinále Oliynykova Oleksandra (Chor.) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.14 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (Rus.)
0 2 3 4.81
16.01.20
11:00
čtvrtfinále Njiric Silvia (Chor.) /
Potocnik Nina (Slov.)
2 6 6 1.02 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Davydova Anna (Rus.) /
Sonoda Ayano (Jap.)
0 0 1 8.82
14.01.20
14:30
osmfinále Laskutova Ksenia (Rus.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 6 6 1.20 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Aponasenko Vasilisa (Rus.) /
Losciale Valentina (Tal.)
0 0 1 3.76
14.01.20
12:45
osmfinále Pachkaleva Taisya (Rus.) /
Traversi Costanza (Tal.)
2 6 6 1.48 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Aksu Ayla (Tur.) /
Turkmen Doga (Tur.)
0 3 3 2.25
14.01.20
12:40
osmfinále Oliynykova Oleksandra (Chor.) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.09 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Okuno Ayaka (Jap.) /
Uberoi Nikita (USA)
0 1 1 5.76
14.01.20
15:00
osmfinále Nefedova Anastasia (1999) (USA) /
Rudiukova Nina (Rus.)
2 6 6 1.14 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Gram Olivia (Dán.) /
Zhabrailova Milana (Rus.)
0 1 1 4.69
14.01.20
14:00
osmfinále Han Jiangxue (Čína) /
Li Yixuan (Čína)
2 7 6 1.18 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Glaude Laure Line (Bel.) /
Welker Emily (Nem.)
0 6 3 4.02
14.01.20
14:05
osmfinále Kulambayeva Zhibek (Kaz.) /
Ma Yexin (Čína)
2 6 6 1.25 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Kawagishi Nana (Jap.) /
Kobayashi Honoka (Jap.)
0 2 3 3.20
14.01.20
11:00
osmfinále Davydova Anna (Rus.) /
Sonoda Ayano (Jap.)
2 6 6 1.76 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Demidova Diana (Rus.) /
Demidova Liubov (Rus.)
0 4 3 1.89
14.01.20
11:00
osmfinále Njiric Silvia (Chor.) /
Potocnik Nina (Slov.)
2 6 7 1.29 porovnej tyto hráče v podobných zápasech za posledních 360 dnů
Cortez Llorca Lucia (Špan.) /
Fossa Huergo Nicole (Tal.)
0 3 6 (5) 3.40
18+