přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Jiangmen II 2004 / Čína, tvrdý , ATP Jiangmen II 2004 Tenis live dotace: 10 tis. USD |
|||||||||||
27.11.04 ?? |
finále | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [2] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zhu Ben-Qiang (Čína) [5] (531) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
26.11.04 ?? |
semifinále | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [2] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kwon Oh-Hee (J.Kor.) [7] (574) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
26.11.04 ?? |
semifinále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [5] (531) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Cipolla Flavio (Tal.) [6] (553) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
25.11.04 ?? |
čtvrtfinále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [5] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Yu, Jr. (Čína) [1] (320) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
25.11.04 ?? |
čtvrtfinále | Cipolla Flavio (Tal.) [6] (553) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Xu Ran (Čína) [Q] (1464) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
25.11.04 ?? |
čtvrtfinále | Kwon Oh-Hee (J.Kor.) [7] (574) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Sun Peng (Čína) [3] (441) | 1 | 6 | 6 (2) | 0 | |||||||
25.11.04 ?? |
čtvrtfinále | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [2] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lu Hao (Čína) [8] (712) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [5] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Istomin Denis (Uzb.) (904) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Xu Ran (Čína) [Q] (1464) | 1 | 1 | 6 | 4 | I H2H O | ||||
Im Kyu-Tae (J.Kor.) [4] (520) | 0 | 6 | 4 | 0 | |||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Cipolla Flavio (Tal.) [6] (553) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Yi-Ning (Čína) (1128) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Kwon Oh-Hee (J.Kor.) [7] (574) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Li Jing-Yi (Čína) (1133) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Sun Peng (Čína) [3] (441) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Motti Alessandro (Tal.) (732) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Lu Hao (Čína) [8] (712) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Inoyatov Murad (Uzb.) (841) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [2] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Dong-Hyun (J.Kor.) (678) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
24.11.04 ?? |
osmfinále | Wang Yu, Jr. (Čína) [1] (320) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Almagrida Jerome (Fra.) (1052) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [2] (398) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Zeng Shao-Xuan (Čína) (723) | 1 | 6 | 1 | 4 | |||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Kim Dong-Hyun (J.Kor.) (678) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kudryavtsev Alexander (Rus.) [Q] (1108) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Almagrida Jerome (Fra.) (1052) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Li Xiang (Čína) (1241) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Istomin Denis (Uzb.) (904) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Madden Shuon (USA) (1305) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Zhu Ben-Qiang (Čína) [5] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yang Jing-Zhu (Čína) [Q] (1404) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Im Kyu-Tae (J.Kor.) [4] (520) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Sun-Yong (J.Kor.) [Q] (1670) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Xu Ran (Čína) [Q] (1464) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ma Rong (Čína) [WC] | 0 | 4 | 1 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Wang Yi-Ning (Čína) (1128) | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Li Zhe (Čína) [WC] (1671) | 1 | 6 | 6 (4) | 4 | |||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Cipolla Flavio (Tal.) [6] (553) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Louis Sebastian (Fra.) (1146) | 1 | 6 | 1 | 3 | |||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Kwon Oh-Hee (J.Kor.) [7] (574) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Zhang Yu (Čína) (926) | 1 | 1 | 7 (6) | 2 | |||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Li Jing-Yi (Čína) (1133) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zhang Hui (Čína) [Q] | 0 | 2 | 1 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Motti Alessandro (Tal.) (732) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Tarpley Ry (USA) [Q] (1483) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Sun Peng (Čína) [3] (441) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Liang Shuang-Qiang (Čína) [Q] | 0 | 3 | 3 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Lu Hao (Čína) [8] (712) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ye Bo (Čína) [WC] (1648) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Inoyatov Murad (Uzb.) (841) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Yu (Čína) [WC] (1314) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
23.11.04 ?? |
1. kolo | Wang Yu, Jr. (Čína) [1] (320) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bayet Baptiste (Fra.) [Q] | 0 | 0 | 2 |