přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Všeobecné podmíňky servera TenisInfo.cz

1. Všeobecní část
Web TenisInfo.cz vznikl za účelem pomoct tipéřům při tipovaní tenisových zápasů jako i pro návštěvníky, které zaujímají informace z tenisového světa. Užívatel si může zobrazit statistiku jedného hráče nebo porovnat dva hráče podle různých kritérií výběru. Při porovnaní hráčů sa automaticky zjistí i pravděpodobnost výhry jedného hráče vůči druhému a to na základě předešlých výsledků jednotlivých hráčů podle zvolených kritérií.

2. Ochrana osobných údajů a zabezpečení soukromí
Za osobní údaje, které nebudou zpřístupnené třetí osobě se považují údaje: email a heslo uživatele, které jsou zaznamenáváné při registraci a ip adresa, která je zaznamenávána při registraci jako i průbežně při některých návštěvách uživatele. Email slouží na komunikaci provozovatele a uživatele, heslo slouží při autorizaci daného uživatele, ip adresa je zaznamenávána pro případ identifikace uživatele v případe porušování pravidel (podminek) využívání servru TenisInfo.cz nebo pro identifikaci uživatele v případe porušování zákonů. Ostatní údaje tipéra, t.j. jeho tipy, tikety jako i ostatní příspěvky uživatele si vyhrazuje provozovatel servru TenisInfo.cz zveřejnit, resp. zpřístupnit třetí straně. Provozovatel si vyhrazuje právo preventivně kontrolovat soukromé zprávy posílané mezi jednotlivými uživateli na servru TenisInfo.cz , za účelem zabezpečení pořádku, dodržování podmínek používání servru TenisInfo.cz jako aj dodržování zákonů ČR. Provozovatel si vyhradzuje právo zaslat registrovanému užívateli reklamný email, maximálně jenom 1 email v průběhu 30 dnů. Uživatel má v rámci zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobních údajů právo na požádání zrušit zasílání reklamních emailů, co budeme v plné míře respektovat. Za reklamní email se nepovažuje informační email o novinkách na servri TenisInfo.cz . Je zakázáno zasílání reklamních zpráv, resp. iných nevyžádaných zpráv formou soukromých zpráv.

3. Odkazy na jiné stránky
Hypertextové odkazy, které adresují na jiné servri, mimo servru TenisInfo.cz majú len informatívny charakter a mají pomct při orientaci uživateli při hledání informací, které uživatel požaduje. Nevíme zabezpečit legálnost, správnost, aktuálnost, ochranu osobních údajů a ostatní politiku servru na který odkaz adresuje. V případě, jestli se rozhodnete jít na servr, na který odkaz adresuje, děláte tak na vlastní riziko a provozovatel servru TenisInfo.cz nenese žádnou odpovědnost za případné vzniklé problémy nebo ztráty způsobené přechodem na tento servr.

4. Soutěž
Cílem Soutěže na servru TenisInfo.cz je získat v aktuálním měsíci co největší počet bodů. Uživatelé s největším počtem bodů v daném měsíci v Soutěži získavají ceny, podle aktuálního seznamu cen. S cílem zabezpěčení kvality Soutěže a použitelnosti přidaných tipů jsme omezili maximální počet zápasů, které uživatel může přidat na svůj tiket na jeden zápas a počet tiketov, které může uživatel v jeden den přidat na 5 tikety, t.j. každý uživatel může každý den přidat maximálně 4 sólo zápasy. Jsou striktne zakázány vícenásobné registrace a Soutěžení pod vícerými uživatelskými jmény v naší Soutěži. V případě zjištění vícenásobné registrace bude danému uživateli zrušený účet na servri TenisInfo.cz

5. Tipy na hráče
V Soutěži má uživatel, který sa zapojil do Soutěže na výběr mezi dvěma tipmi, tip: 1 a tip: 2. V případě, když je tip uživatele 1, uživatel tipuje, že vyhrá hráč, který je uvedený jako domáci , v případě když je tip uživatele 2, uživatel tipuje, že vyhrá hráč, který je uvedený jako hosťujúci.

6. Výslední kurs
Výslední kurs se určuje jako kurs vypsaný na vybraný tip při vybraném zápase.

7. Eventuální (možná) výhra / eventuální zisk / eventuální ztráta
Eventuální výhra představuje výšku výsledního kursu, eventuální zisk představuje výslední kurs snížený o 1 bod a eventuální ztráta představuje ztrátu 1 bodu.

8. Výherní, resp. nevýherní tiket
Tiket je výherní v případě, když tipovaný zápas skončil tak jako tipoval daný uživatel.

9. Odložené / nehrané zápasy
Zápasy, které sou odložené, resp. když se z nejakého důvodu neodehráli se vyhodnocují jako výherné a kurz se při daném zápase upravuje na 1.

10. Skřečované zápasy
Skřečované zápasy se vyhodnocují jako prohra hráče, který zápas skřečoval.

11. Vyhodnocovaní zápasů
Vyhodnocovaní zápasů probíhá obvykle druhý den ráno po odohrání zápasů, když sou výsledky zápasů známe.

12. Nabídka zápasů
Nabídka zápasů sa doplňuje obvykle v ranních hodinách. Je jenom na rozhodnutí provozovatela, které zápasy zařadí do nabídky zápasů a jaké kursy uvede při jednotlivých tipech na zápas, snahou bude uvádět průměrný kurs, který sa vypočítává jako průměr z kursů vypsaných na daný tip v stávkových, kterých kursy evidujeme a na daný tip kurs vypsali.

13. Stornovaní / úprava tiketov, zápasů
Provozovatel si vyhrazuje právo stáhnout zápas z aktuální nabídky zápasů bez udaní důvodu, upravit chybně zadaný kurs, taky na uzavřených tiketech uživatelů, resp. stornovat zápas (vyhodnotit jako výherní s kursem 1) taky na uzavřených tiketech uživatelů bez udaní důvodu (ale hlavne z důvodu zle zadaného zápasu, t.j. neexistujícího zápasu).

14. Zrušení účtu zablokovaní prístupu
Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit účet uživatele, resp. zablokovat přístup na servr TenisInfo.cz, bez udaní důvodu. V případě zrušení, resp. zablokování účtu nevzniká danému uživateli žádný nárok na odškodné.

15. Závěreční ustanovení
Provozovatel servru TenisInfo.cz nenese žádnou odpovědnost za správnost a aktuálnost zveřejňovaných informací, ani za případné finanční a jiné ztráty vzniklé uživateli používaním servru TenisInfo.cz. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za příspěvky, přidané uživatelmi servru (odpovědnost za jednotlivé přidané příspěvky nese uživatel, který daný příspěvek přidal). informace, které sou zveřejňovány na servri TenisInfo.cz podléhají autorskému zákonu a jakékoliv další šíření nebo publikovaní části nebo celku je bez předešlého písemného souhlasu provozovatela zakázáno.


18+