přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Období celkom

posl. 30 dnů posl. 90 dnů posl. 180 dnů posl. 360 dnů víc jako 360 dnů

----------

2024 2023

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasů podle výše zvolených kritérií

10 20 30 40 50

Zohledňovat vypsané kursy na tento zápas (při výpočte předpovědi)

ANO NE

vyber všechny zápasy na povrchu na kt. sa hraje zápas za posledních 360 dnů

Tognoni Lucia / Taliansko Tudor Daria Maria / Rumunsko
Lucia Tognoni
počet zápasů: 3
počet výher: 1
úspěšnost: 33.3 %
Daria Maria Tudor
počet zápasů: 8
počet výher: 1
úspěšnost: 12.5 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet proher jako favorit: 0
počet proher jako outsider: 1
počet výher jako favorit: 0
počet výher jako outsider: 0
spolehlivost jako outsider: 100 %
spolehlivost jako favorit: 0 %
počet proher jako favorit: 0
počet proher jako outsider: 2
počet výher jako favorit: 0
počet výher jako outsider: 0
spolehlivost jako outsider: 100 %
spolehlivost jako favorit: 0 %
VZÁJEMNÁ BILANCE
výhry: 0
prohry: 0
úspěšnost. %
výhry: 0
prohry: 0
úspěšnost. %
PŘEDPOVĚĎ
50.85% 49.15%
Zvolený zápas
19.11.23
08:00
1. kolo Tognoni Lucia (Tal.) 2 6 6 Heraklion (XII)
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 3 1
Tognoni Lucia / Taliansko / (DVOUHRA) - poslední zápasy podle zvolených kritérií
06.11.23
10:00
2. kolo Kurt Irem (Tur.) 2 6 3 11 P 1.42 Antalya (XI)
kvalifikace
antuka IH2HO
Tognoni Lucia (Tal.) 1 2 6 9 2.60
05.11.23
08:00
1. kolo Tognoni Lucia (Tal.) 2 6 6 V Antalya (XI)
kvalifikace
antuka IH2HO
Bochoradze Anna (Gruz.) [9] (1367) 0 2 0
01.10.23
11:30
1. kolo Ngijol Carre Mathilde (Fra.) 2 6 6 P Sibenik
kvalifikace
antuka IH2HO
Tognoni Lucia (Tal.) 0 1 1
Tudor Daria Maria / Rumunsko / (DVOUHRA) - poslední zápasy podle zvolených kritérií
19.09.23
12:30
1. kolo Marcinkevica Diana (Lot.) (362) 2 6 6 P 1.01 Slobozia
25 tis. USD
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) [WC] 0 2 0 9.25
10.09.23
11:30
1. kolo Velikova Darya (Bul.) [11] 2 6 6 P Varna
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 1 0
03.09.23
11:30
1. kolo Antal Rebeka (Rum.) [7] 2 6 6 P Buzau
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 1 1
27.08.23
11:30
1. kolo Cristea Ioana Miruna (Rum.) 2 6 6 P Brasov (VIII) I
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 1 3
09.07.23
??
1. kolo Petrache Alice Nicoleta (Rum.) 2 6 6 P Bacau
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 1 3
19.06.23
11:30
2. kolo Odorizzi Caterina (Tal.) [12] 2 6 6 P 1.19 Bucharest (VI)
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 2 1 3.91
18.06.23
14:30
1. kolo Tudor Daria Maria (Rum.) 2 0 7 10 V Bucharest (VI)
kvalifikace
antuka IH2HO
Kurz Viktoria (Rak.) 1 6 6 2
16.04.23
??
1. kolo Alibalic Nina (Aus.) (1467) 2 6 6 P Kursumlijska Banja
kvalifikace
antuka IH2HO
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 3 0
18+