nepřihlášený | přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra Hastrman23


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Zápasy

31.10.20
10:10
30.10.20,23:35
Giron Marcos (USA) (86) 2 6 6 Giron Marcos (USA)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 IT
Carballes Baena Roberto (Špan.) (100) 0 4 1
24.10.20
13:05
24.10.20,12:58
Gombos Norbert (Svk) (104) 2 7 6 Gombos Norbert (Svk)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 IT
Basilashvili Nikoloz (Gruz.) (34) 0 6 (2) 2
23.10.20
19:35
23.10.20,18:13
Zverev Alexander (Nem.) (7) 2 6 6 6 Mannarino Adrian (Fra.)
vyhrá (6.11)
-1 IT
Mannarino Adrian (Fra.) (41) 1 4 7 (5) 4
23.10.20
17:05
23.10.20,14:54
Schwartzman Diego (Arg.) (9) 2 2 7 6 Schwartzman Diego (Arg.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 IT
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (64) 1 6 6 (3) 1
15.10.20
15:10
15.10.20,14:32
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (45) 2 6 6 Moutet Corentin (Fra.)
vyhrá (1.83)
-1 IT
Moutet Corentin (Fra.) (73) 0 0 3
15.10.20
12:10
15.10.20,00:01
Coric Borna (Chor.) (27) 2 6 7 Safiullin Roman (Rus.)
vyhrá (4.55)
-1 IT
Safiullin Roman (Rus.) (199) 0 3 5
14.10.20
17:00
14.10.20,06:28
Novak Dennis (Rak.) (94) 2 6 6 Novak Dennis (Rak.)
vyhrá (2.08)
+ 1.08 IT
Paire Benoit (Fra.) (26) 0 3 4
14.10.20
14:05
14.10.20,00:16
Albot Radu (Mda.) (82) 2 6 5 7 Albot Radu (Mda.)
vyhrá (2.29)
+ 1.29 IT
Otte Oscar (Nem.) (142) 1 4 7 5
14.10.20
14:00
14.10.20,00:16
Safiullin Roman (Rus.) (199) 2 6 6 Safiullin Roman (Rus.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 IT
Gomez Emilio (Ekv.) (151) 0 4 2
14.10.20
12:10
14.10.20,00:16
Vesely Jiri (ČR) (67) 2 6 3 6 Sonego Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.68)
-1 IT
Sonego Lorenzo (Tal.) (42) 1 4 6 1
14.10.20
10:15
14.10.20,06:26
Moutet Corentin (Fra.) (73) 2 7 6 Moutet Corentin (Fra.)
vyhrá (2.19)
+ 1.19 IT
Tiafoe Frances (USA) (64) 0 6 (0) 4
13.10.20
22:30
13.10.20,13:37
Verdasco Fernando (Špan.) (61) 2 6 6 Murray Andy (V.Br.)
vyhrá (1.52)
-1 IT
Murray Andy (V.Br.) (115) 0 4 4
13.10.20
15:30
13.10.20,13:37
Berankis Ricardas (Litva.) (65) Cilic Marin (Chor.)
vyhrá (1.51)
?? IT
Cilic Marin (Chor.) (40)
13.10.20
14:45
13.10.20,13:37
Djere Laslo (Srb.) (74) 2 6 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 IT
Nagal Sumit (Ind.) (129) 0 3 1
13.10.20
14:25
13.10.20,13:37
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (274) 2 6 6 Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Robredo Tommy (Špan.) (215) 0 3 3
13.10.20
14:25
13.10.20,13:38
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (274) 2 6 6 Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile)
vyhrá (1.46)
stor. IT
Robredo Tommy (Špan.) (215) 0 3 3
13.10.20
10:10
12.10.20,12:57
Andujar Pablo (Špan.) (54) 2 7 7 Andujar Pablo (Špan.)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 IT
Kovalik Jozef (Svk) (125) 0 5 5
12.10.20
18:25
12.10.20,12:56
Johnson Steve (USA) (64) 2 3 6 6 Krajinovic Filip (Srb.)
vyhrá (1.45)
-1 IT
Krajinovic Filip (Srb.) (29) 1 6 4 4
12.10.20
16:10
12.10.20,12:56
Albot Radu (Mda.) (79) 2 6 4 6 Herbert Pierre-Hugues (Fra.)
vyhrá (1.54)
-1 IT
Herbert Pierre-Hugues (Fra.) (78) 1 2 6 4
12.10.20
14:40
11.10.20,18:43
Bublik Alexander (Kaz.) (49) 2 2 7 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
McDonald Mackenzie (USA) (236) 1 6 6 (2) 4
12.10.20
10:10
11.10.20,09:21
Tiafoe Frances (USA) (67) 2 6 3 6 Tiafoe Frances (USA)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 IT
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 1 3 6 4
11.10.20
15:10
10.10.20,18:59
Nadal Rafael (Špan.) (2) 3 6 6 7 Nadal Rafael (Špan.)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 IT
Djokovic Novak (Srb.) (1) 0 0 2 5
11.10.20
11:05
11.10.20,09:25
Otte Oscar (Nem.) (137) 2 6 6 6 Otte Oscar (Nem.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 IT
Polmans Marc (Aus.) (122) 1 7 (6) 4 4
11.10.20
10:30
11.10.20,09:27
Cavalle-Reimers Ivonne (Špan.) (514) 2 6 7 Cavalle-Reimers Ivonne (Špan.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 IT
Carle Maria Lourdes (Arg.) (535) 0 3 6 (4)
11.10.20
10:10
11.10.20,09:23
Pellegrino Andrea (Tal.) (296) 2 7 3 6 Pellegrino Andrea (Tal.)
vyhrá (1.76)
+ 0.76 IT
Petrovic Danilo (Srb.) (160) 1 6 (5) 6 2
10.10.20
18:45
10.10.20,17:44
Donskoy Evgeny (Rus.) /
Safiullin Roman (Rus.)
2 7 6 Donskoy Evgeny (Rus.) /
Safiullin Roman (Rus.)
vyhrají (2.08)
+ 1.08 IT
Gerasimov Egor (Biel.) /
Kukushkin Mikhail (Kaz.)
0 5 4
10.10.20
18:00
10.10.20,17:29
Troicki Viktor (Srb.) (192) 2 6 6 6 Kuznetsov Andrey (Rus.)
vyhrá (1.57)
-1 IT
Kuznetsov Andrey (Rus.) (573) 1 3 7 (5) 4
10.10.20
15:10
10.10.20,14:11
Swiatek Iga (Poľ.) (54) 2 6 6 Kenin Sofia (USA)
vyhrá (2.50)
-1 IT
Kenin Sofia (USA) (6) 0 4 1
09.10.20
14:35
09.10.20,13:24
Guarachi Alexa (Chile) /
Krawczyk Desirae (USA)
2 7 1 6 Melichar Nicole (USA) /
Swiatek Iga (Poľ.)
vyhrají (1.58)
-1 IT
Melichar Nicole (USA) /
Swiatek Iga (Poľ.)
1 6 (5) 6 4
09.10.20
13:50
09.10.20,13:23
Fanselow Sebastian (Nem.) (451) 2 7 6 Fanselow Sebastian (Nem.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 IT
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.) (584) 0 6 (1) 3
08.10.20
15:15
08.10.20,13:37
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 2 7 6 Cecchinato Marco (Tal.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 IT
Kohlschreiber Philipp (Nem.) (86) 0 5 3
08.10.20
15:10
08.10.20,13:38
Horansky Filip (Svk) (177) 2 6 3 6 Giustino Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.94)
-1 IT
Giustino Lorenzo (Tal.) (157) 1 3 6 2
06.10.20
17:35
06.10.20,13:35
Koolhof Wesley (Hol.) /
Mektic Nikola (Chor.)
2 6 6 Koolhof Wesley (Hol.) /
Mektic Nikola (Chor.)
vyhrají (1.35)
+ 0.35 IT
Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
0 4 4
06.10.20
16:05
06.10.20,13:34
Delbonis Federico (Arg.) (81) 2 6 7 Delbonis Federico (Arg.)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 IT
Seppi Andreas (Tal.) (98) 0 1 6 (6)
06.10.20
14:55
06.10.20,13:37
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
2 1 6 6 Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
vyhrají (1.62)
+ 0.62 IT
Kenin Sofia (USA) /
Mattek Bethanie (USA)
1 6 4 2
04.10.20
18:30
04.10.20,15:17
Monroe Nick (USA) /
Paul Tommy (USA)
2 6 5 7 Cuevas Pablo (Uru.) /
Lopez Feliciano (Špan.)
vyhrají (1.35)
-1 IT
Cuevas Pablo (Uru.) /
Lopez Feliciano (Špan.)
1 4 7 6 (7)
04.10.20
15:20
03.10.20,22:11
Kostyuk Marta (Ukr.) /
Sasnovich Aliaksandra (Biel.)
2 6 6 Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrají (1.54)
-1 IT
Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
0 4 4
04.10.20
14:55
03.10.20,18:03
Svitolina Elina (Ukr.) (5) 2 6 6 Svitolina Elina (Ukr.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 IT
Garcia Caroline (Fra.) (45) 0 1 3
04.10.20
14:00
03.10.20,22:10
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 2 2 6 6 Podoroska Nadia (Arg.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 IT
Krejcikova Barbora (ČR) (114) 1 6 2 3
04.10.20
13:05
03.10.20,18:02
Sinner Jannik (Tal.) (75) 3 6 6 4 6 Zverev Alexander (Nem.)
vyhrá (1.53)
-1 IT
Zverev Alexander (Nem.) (7) 1 3 3 6 3
03.10.20
17:25
02.10.20,19:07
Badosa Paula (Špan.) (87) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrá (1.40)
-1 IT
Ostapenko Jelena (Lot.) (43) 0 4 3
03.10.20
15:55
02.10.20,17:56
Khachanov Karen (Rus.) (16) 3 6 3 6 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.96)
+ 0.96 IT
Garin Christian (Chile) (19) 1 2 6 4 2
03.10.20
15:15
02.10.20,19:07
Ferro Fiona (Fra.) (49) 2 7 4 6 Ferro Fiona (Fra.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Tig Patricia Maria (Rum.) (59) 1 6 (7) 6 0
03.10.20
13:10
02.10.20,19:07
Zhang Shuai (Čína) (39) 2 7 7 Zhang Shuai (Čína)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
Burel Clara (Fra.) (357) 0 6 (2) 5
03.10.20
13:10
02.10.20,17:56
Fucsovics Marton (Ma) (63) 3 7 6 6 Fucsovics Marton (Ma)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 IT
Monteiro Thiago Moura (Braz.) (84) 0 5 1 3
02.10.20
19:30
01.10.20,18:23
Zverev Alexander (Nem.) (7) 3 6 7 6 Zverev Alexander (Nem.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 0 1 5 3
02.10.20
17:40
01.10.20,18:25
Krejcikova Barbora (ČR) (114) 2 5 6 6 Pironkova Tsvetana (Bul.)
vyhrá (1.82)
-1 IT
Pironkova Tsvetana (Bul.) (157) 1 7 4 3
02.10.20
13:00
01.10.20,18:22
Korda Sebastian (USA) (213) 3 6 6 6 Martinez Pedro (Špan.)
vyhrá (1.40)
-1 IT
Martinez Pedro (Špan.) (105) 0 4 3 1
02.10.20
12:50
01.10.20,18:24
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 2 6 6 Podoroska Nadia (Arg.)
vyhrá (1.98)
+ 0.98 IT
Schmiedlova Karolina Anna (Svk) (161) 0 3 2
02.10.20
11:25
01.10.20,18:24
Swiatek Iga (Poľ.) (54) 2 6 6 Swiatek Iga (Poľ.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 IT
Bouchard Eugenie (Kan.) (168) 0 3 2
01.10.20
17:00
30.09.20,18:36
Anderson Kevin (JAR) (118) 3 6 6 4 3 6 Lajovic Dusan (Srb.)
vyhrá (1.52)
-1 IT
Lajovic Dusan (Srb.) (24) 2 2 4 6 6 3
01.10.20
15:15
30.09.20,18:36
Bedene Aljaz (Slov.) (56) 3 7 2 6 7 Bedene Aljaz (Slov.)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 IT
Milojevic Nikola (Srb.) (144) 1 5 6 1 6 (4)
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 343 247 58.1 14.67 2.5
měs. 31 17 64.6 3.37 7
18+