přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra Linda


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Pro přidání tipéra mezi mých PRO tipérů , klikněte na ikonku při zvoleném tipérovi.
Linda


Pro zobrazení aktivních tipů musíte být přihlášen a mít aktivní PRO členství - přihlásit | registrovat | PRO info

Zápasy

27.11.22
13:00
27.11.22,07:38
Krutykh Oleksii (Ukr.) (252) 2 6 6 Van Assche Luca (Fra.)
vyhrá (1.49)
-1 ITO
Van Assche Luca (Fra.) (200) 0 2 0
27.11.22
11:10
27.11.22,07:39
Bassols Ribera Marina (Špan.) (162) 2 6 6 Bassols Ribera Marina (Špan.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 ITO
In-Albon Ylena (Švaj.) (141) 0 4 0
27.11.22
09:00
27.11.22,07:39
Falei Aliona (Biel.) (727) 2 6 7 Sawangkaew Mananchaya (Tha.)
vyhrá (1.21)
-1 ITO
Sawangkaew Mananchaya (Tha.) (641) 0 1 5
27.11.22
08:00
27.11.22,07:40
Li Yu-Yun (Taipei) /
Van Impe Amelie (Bel.)
2 6 5 10 Lodikova Daria (Rus.) /
Uyar Melis Ayda (Tur.)
vyhrají (1.84)
-1 ITO
Lodikova Daria (Rus.) /
Uyar Melis Ayda (Tur.)
1 2 7 3
27.11.22
08:00
27.11.22,07:39
Laskutova Ksenia (Rus.) (531) 2 4 6 6 Laskutova Ksenia (Rus.)
vyhrá (1.58)
+ 0.58 ITO
Lene Emma (Fra.) (774) 1 6 1 1
26.11.22
19:00
26.11.22,08:02
Bassols Ribera Marina (Špan.) (162) 2 6 6 Korpatsch Tamara (Nem.)
vyhrá (1.37)
-1 ITO
Korpatsch Tamara (Nem.) (82) 0 3 1
26.11.22
15:05
26.11.22,08:01
Andreozzi Guido (Arg.) (901) 2 3 7 6 Gomez Emilio (Ekv.)
vyhrá (1.45)
-1 ITO
Gomez Emilio (Ekv.) (114) 1 6 5 1
26.11.22
12:50
26.11.22,08:03
Snigur Daria (Ukr.) (107) 2 6 6 Snigur Daria (Ukr.)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 ITO
Kempen Magali (Bel.) (241) 0 3 2
26.11.22
09:00
26.11.22,08:03
Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) (260) 2 4 6 6 Semenistaja Darja (Lot.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Semenistaja Darja (Lot.) (259) 1 6 3 3
26.11.22
09:00
26.11.22,08:03
Falei Aliona (Biel.) (727) 2 6 6 Falei Aliona (Biel.)
vyhrá (1.21)
+ 0.21 ITO
Cho Yi Tsen (Taipei) (1511) 0 1 2
25.11.22
13:45
25.11.22,08:01
Llamas Ruiz Pablo (Špan.) (511) 2 6 7 Lopez Montagud Carlos (Špan.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Lopez Montagud Carlos (Špan.) (374) 0 2 5
25.11.22
13:05
25.11.22,08:01
In-Albon Ylena (Švaj.) (141) 2 6 7 In-Albon Ylena (Švaj.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 ITO
Erjavec Veronika (Slov.) (390) 0 3 5
25.11.22
13:00
25.11.22,08:02
Konjuh Ana (Chor.) (117) 2 7 4 6 Konjuh Ana (Chor.)
vyhrá (1.15)
+ 0.15 ITO
Liang En Shuo (Taipei) (392) 1 6 (0) 6 1
25.11.22
12:30
25.11.22,08:03
Saner Julita (Švé.) (916) 2 6 6 Saner Julita (Švé.)
vyhrá (1.77)
+ 0.77 ITO
Dapkute Iveta (Litva.) (787) 0 2 4
25.11.22
09:00
25.11.22,08:02
Bulgaru Miriam Bianca (Rum.) (285) 2 6 7 Bulgaru Miriam Bianca (Rum.)
vyhrá (1.30)
+ 0.3 ITO
Matoula Martha (Gr) (598) 0 1 5
24.11.22
16:45
24.11.22,05:01
Erjavec Veronika (Slov.) (390) 2 2 7 6 Masarova Rebeka (Špan.)
vyhrá (1.14)
-1 ITO
Masarova Rebeka (Špan.) (135) 1 6 6 (3) 4
24.11.22
16:00
24.11.22,05:02
Noskova Linda (ČR) (91) 2 6 4 6 Noskova Linda (ČR)
vyhrá (1.10)
+ 0.1 ITO
Fung Stacey (Kan.) (350) 1 1 6 1
24.11.22
15:15
24.11.22,05:01
Olivo Renzo (Arg.) (189) 2 6 7 Olivo Renzo (Arg.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 ITO
Domingues Joao (Por.) (287) 0 2 6 (1)
24.11.22
12:05
24.11.22,05:01
In-Albon Ylena (Švaj.) (141) 1 6 2 In-Albon Ylena (Švaj.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Nahimana Sada (Bur.) (265) 0 4 0
24.11.22
09:00
24.11.22,05:02
Noha Akugue Noma (Nem.) (244) 2 0 6 6 Noha Akugue Noma (Nem.)
vyhrá (1.16)
+ 0.16 ITO
Kubka Martyna (Poľ.) (607) 1 6 3 3
23.11.22
16:05
23.11.22,05:07
Arango Emiliana (Kol.) (444) 2 6 6 Babos Timea (Ma)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Babos Timea (Ma) (322) 0 4 1
23.11.22
14:10
23.11.22,05:06
Hardt Nick (Dom.r.) (218) 2 6 3 7 Hardt Nick (Dom.r.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 ITO
Ayeni Alafia (USA) (458) 1 3 6 5
23.11.22
11:35
23.11.22,05:07
Fita Boluda Angela (Špan.) (275) Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.40)
?? ITO
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (207)
23.11.22
10:05
23.11.22,05:07
Bassols Ribera Marina (Špan.) (162) 2 4 6 6 Bassols Ribera Marina (Špan.)
vyhrá (1.78)
+ 0.78 ITO
Shymanovich Iryna (Biel.) (317) 1 6 0 2
23.11.22
08:00
23.11.22,05:07
Terziyska Julia (Bul.) (529) 2 6 6 Terziyska Julia (Bul.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 ITO
Soboleva Anastasiya Konstantinovna (Ukr.) (799) 0 2 1
22.11.22
14:10
22.11.22,06:54
Domingues Joao (Por.) (287) 2 6 6 Domingues Joao (Por.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 ITO
Bicknell Blaise (Jam.) (785) 0 4 2
22.11.22
10:10
22.11.22,06:55
Burillo Escorihuela Irene (Špan.) (291) 2 1 6 6 Burillo Escorihuela Irene (Špan.)
vyhrá (2.01)
+ 1.01 ITO
Ristic Mia (Srb.) (409) 1 6 0 0
22.11.22
10:00
22.11.22,06:56
Avanesyan Elina (Rus.) (136) Dodin Oceane (Fra.)
vyhrá (1.70)
?? ITO
Dodin Oceane (Fra.) (109)
22.11.22
09:00
22.11.22,06:57
Laskevich Evialina (Biel.) (644) 2 6 7 Karunaratne Adithya (Hong.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Karunaratne Adithya (Hong.) (304) 0 3 6 (2)
22.11.22
08:00
22.11.22,06:56
Semenistaja Darja (Lot.) (257) 2 6 6 Semenistaja Darja (Lot.)
vyhrá (1.23)
+ 0.23 ITO
Stoiber Ranah Akua (V.Br.) (860) 0 2 2
21.11.22
10:00
21.11.22,07:25
Nguyen Tan Lucie (Fra.) (377) 2 6 3 10 Nguyen Tan Lucie (Fra.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Murta Ines (Por.) (812) 1 3 6 4
21.11.22
09:30
21.11.22,07:25
Fornasieri Chiara (Tal.) 2 6 5 10 Fornasieri Chiara (Tal.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Donnini Sara (Tal.) 1 1 7 2
21.11.22
09:30
21.11.22,07:26
Kozakova Karolina (Švaj.) (993) 2 6 6 Jokic Katarina (Srb.)
vyhrá (1.33)
-1 ITO
Jokic Katarina (Srb.) (449) 0 1 2
21.11.22
08:55
21.11.22,07:26
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (604) 2 6 6 Amariei Ilinca Dalina (Rum.)
vyhrá (1.16)
+ 0.16 ITO
Kovacicova Stella (Svk) (1236) 0 1 0
21.11.22
07:30
21.11.22,07:24
Safta Anastasia (Rum.) (1249) 2 2 6 10 Safta Anastasia (Rum.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Kargina Valerija Maija (Lot.) 1 6 4 2
20.11.22
14:30
20.11.22,08:24
Albie Audrey (Fra.) (313) 1 6 3 Albie Audrey (Fra.)
vyhrá (1.27)
+ 0.27 ITO
Dartron Emeline (Fra.) (816) 0 4 0
20.11.22
13:00
20.11.22,08:24
Moratelli Angelica (Tal.) (343) 2 6 6 Gonzalez Encinas Marta Huqi (Špan.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Gonzalez Encinas Marta Huqi (Špan.) (609) 0 0 3
20.11.22
11:10
20.11.22,08:23
Bolsova Aliona (Špan.) (193) 2 6 6 Bolsova Aliona (Špan.)
vyhrá (2.20)
+ 1.2 ITO
Korpatsch Tamara (Nem.) (89) 0 4 2
20.11.22
10:30
20.11.22,08:24
Rumpf Paula (Nem.) 2 7 7 Fohnen Florence (Bel.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Fohnen Florence (Bel.) 0 5 6 (2)
20.11.22
10:00
20.11.22,08:23
Gjorcheska Lina (Mac.) (295) 2 6 6 Gjorcheska Lina (Mac.)
vyhrá (2.00)
+ 1 ITO
Bulgaru Miriam Bianca (Rum.) (281) 0 3 4
19.11.22
16:10
19.11.22,07:04
Kovinic Danka () (71) 2 6 6 Kovinic Danka ()
vyhrá (1.45)
+ 0.45 ITO
Ormaechea Paula (Arg.) (185) 0 0 1
19.11.22
16:05
19.11.22,07:06
Maleckova Jesika (ČR) /
Voracova Renata (ČR)
2 2 7 13 Maleckova Jesika (ČR) /
Voracova Renata (ČR)
vyhrají (1.56)
+ 0.56 ITO
Kuzmova Katarina (2001) (Svk) /
Kuzmova Viktoria (Svk)
1 6 5 11
19.11.22
14:10
19.11.22,07:04
Djokovic Novak (Srb.) (8) 2 7 7 Djokovic Novak (Srb.)
vyhrá (1.28)
+ 0.28 ITO
Fritz Taylor Harry (USA) (9) 0 6 (5) 6 (6)
19.11.22
13:10
19.11.22,07:05
Abduraimova Nigina (Uzb.) (192) 2 6 7 Palicova Barbora (ČR)
vyhrá (1.28)
-1 ITO
Palicova Barbora (ČR) (220) 0 4 5
19.11.22
11:05
19.11.22,07:05
Bolsova Aliona (Špan.) (193) 2 6 6 Bolsova Aliona (Špan.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
In-Albon Ylena (Švaj.) (150) 0 2 2
18.11.22
14:40
18.11.22,07:35
Kovinic Danka () (71) 2 6 6 Kovinic Danka ()
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Shnaider Diana (Rus.) (161) 0 4 3
18.11.22
14:00
18.11.22,07:34
Djokovic Novak (Srb.) (8) 2 6 6 7 Djokovic Novak (Srb.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Medvedev Daniil (Rus.) (5) 1 3 7 (5) 6 (2)
18.11.22
13:45
18.11.22,07:36
Konjuh Ana (Chor.) (137) 2 6 6 Konjuh Ana (Chor.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Bartunkova Nikola (ČR) (280) 0 1 3
18.11.22
10:30
18.11.22,07:35
Lamens Suzan (Hol.) (214) 2 6 7 Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (207) 0 4 6 (3)
18.11.22
10:30
18.11.22,07:36
Bassols Ribera Marina (Špan.) (159) 2 3 6 6 Bassols Ribera Marina (Špan.)
vyhrá (1.26)
+ 0.26 ITO
Cherubini Diletta (Tal.) (456) 1 6 2 3
17.11.22
14:30
17.11.22,07:34
Carle Maria Lourdes (Arg.) (160) 2 6 6 Carle Maria Lourdes (Arg.)
vyhrá (2.00)
+ 1 ITO
Baptiste Hailey (USA) (182) 0 4 0
17.11.22
10:35
17.11.22,07:34
Bartunkova Nikola (ČR) (280) 1 6 3 Bartunkova Nikola (ČR)
vyhrá (1.21)
+ 0.21 ITO
Kucmova Aneta (ČR) (417) 0 4 1
17.11.22
09:00
17.11.22,07:34
Curmi Francesca (Malta) (484) 2 6 3 6 Kraus Sinja (Rak.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Kraus Sinja (Rak.) (195) 1 2 6 4
17.11.22
09:00
17.11.22,07:36
Bai Zhuoxuan (Čína) (364) 2 7 6 Bai Zhuoxuan (Čína)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 ITO
Wong Hong Yi Cody (Hong.) (350) 0 5 3
17.11.22
09:00
17.11.22,07:35
Timofeeva Maria (Rus.) (362) 2 6 6 Serban Raluca Georgiana (Cyp.)
vyhrá (1.40)
-1 ITO
Serban Raluca Georgiana (Cyp.) (218) 0 1 4
16.11.22
14:30
16.11.22,05:16
Kovinic Danka () (71) 2 6 2 6 Kovinic Danka ()
vyhrá (1.18)
+ 0.18 ITO
Riera Julia (Arg.) (269) 1 1 6 1
16.11.22
14:00
16.11.22,05:15
Djokovic Novak (Srb.) (8) 2 6 6 Djokovic Novak (Srb.)
vyhrá (1.36)
+ 0.36 ITO
Rublev Andrey (Rus.) (7) 0 4 1
16.11.22
09:30
16.11.22,05:16
Romero Gormaz Leyre (Špan.) (175) 2 6 6 Romero Gormaz Leyre (Špan.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Vismane Daniela (Lot.) (266) 0 2 3
16.11.22
09:30
16.11.22,05:16
Lamens Suzan (Hol.) (214) 2 7 6 Masarova Rebeka (Špan.)
vyhrá (1.25)
-1 ITO
Masarova Rebeka (Špan.) (134) 0 5 4
16.11.22
09:00
16.11.22,05:16
Peterson Rebecca (Švé.) (142) 2 6 6 Peterson Rebecca (Švé.)
vyhrá (1.28)
+ 0.28 ITO
Glushko Lina (Izr.) (284) 0 1 3
15.11.22
14:30
15.11.22,04:43
Stevanovic Natalija (Srb.) (210) 2 7 6 Fruhvirtova Brenda (ČR)
vyhrá (1.13)
-1 ITO
Fruhvirtova Brenda (ČR) (133) 0 6 (3) 1
15.11.22
12:30
15.11.22,04:43
Khromacheva Irina (Rus.) (240) 2 2 7 6 Khromacheva Irina (Rus.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 ITO
Monnet Carole (Fra.) (226) 1 6 6 (5) 0
15.11.22
11:35
15.11.22,04:44
Kucmova Aneta (ČR) (417) 2 6 6 6 Kucmova Aneta (ČR)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Meri Eszter (Svk) (595) 1 1 7 (5) 0
15.11.22
04:55
15.11.22,04:42
Shimabukuro Sho (Jap.) (284) 1 5 Shimabukuro Sho (Jap.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 ITO
Uchiyama Yasutaka (Jap.) (318) 0 1
15.11.22
04:55
15.11.22,04:44
Doi Misaki (Jap.) (181) 2 6 6 Doi Misaki (Jap.)
vyhrá (1.12)
+ 0.12 ITO
Shibahara Ena (Jap.) (510) 0 2 4
14.11.22
16:00
14.11.22,07:22
Jamrichova Renata (Svk) (881) 2 7 6 Salkova Dominika (ČR)
vyhrá (1.51)
-1 ITO
Salkova Dominika (ČR) (317) 0 5 1
14.11.22
12:00
14.11.22,07:22
Kuzmova Katarina (2001) (Svk) (643) 2 6 4 11 Smitkova Tereza (ČR)
vyhrá (1.09)
-1 ITO
Smitkova Tereza (ČR) (490) 1 3 6 9
14.11.22
11:50
14.11.22,07:22
Mert Aysegul (Tur.) (1051) 2 6 6 Mert Aysegul (Tur.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 ITO
Ezzat Yasmin (Egy.) (704) 0 3 3
14.11.22
10:55
14.11.22,07:21
Nadel Nicole (Izr.) (885) 2 4 6 6 Rushiti Arlinda (Švaj.)
vyhrá (1.18)
-1 ITO
Rushiti Arlinda (Švaj.) (354) 1 6 2 4
14.11.22
09:00
14.11.22,07:23
Keller Nadine (Švaj.) (631) 2 6 6 Keller Nadine (Švaj.)
vyhrá (1.26)
+ 0.26 ITO
Mushika Mao (Jap.) (1257) 0 0 1
13.11.22
15:10
13.11.22,07:32
Gaston Hugo (Fra.) (132) 2 6 7 6 Gaston Hugo (Fra.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 ITO
Laaksonen Henri (Švaj.) (182) 1 7 (6) 5 1
13.11.22
12:35
13.11.22,07:34
Hindova Denisa (ČR) (657) 2 6 6 Klimovicova Linda (ČR)
vyhrá (1.31)
-1 ITO
Klimovicova Linda (ČR) (579) 0 1 4
13.11.22
10:45
13.11.22,07:33
Blomqvist Clarissa (Fín.) 2 7 6 Blomqvist Clarissa (Fín.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 ITO
Roots Andrea (Est.) 0 5 4
13.11.22
09:00
13.11.22,07:32
Rus Arantxa (Hol.) (117) 2 6 6 Rus Arantxa (Hol.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Hatouka Yuliya (Biel.) (279) 0 2 1
13.11.22
09:00
13.11.22,07:32
Ciric Bagaric Lucija (Chor.) (742) 2 6 4 6 Laki Michaela (Gr)
vyhrá (1.41)
-1 ITO
Laki Michaela (Gr) (653) 1 3 6 4
12.11.22
15:10
12.11.22,07:41
Laaksonen Henri (Švaj.) (182) 2 6 3 6 Popyrin Alexei (Aus.)
vyhrá (1.67)
-1 ITO
Popyrin Alexei (Aus.) (131) 1 4 6 4
12.11.22
13:00
12.11.22,07:42
Rus Arantxa (Hol.) /
Stojanovic Nina (Srb.)
2 7 6 Rus Arantxa (Hol.) /
Stojanovic Nina (Srb.)
vyhrají (1.48)
+ 0.48 ITO
Kempen Magali (Bel.) /
Lu Jia-Jing (Čína)
0 6 (1) 2
12.11.22
09:30
12.11.22,07:42
Welker Emily (Nem.) (701) 2 6 6 Bejenaru Karola Patricia (Rum.)
vyhrá (1.42)
-1 ITO
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (598) 0 4 4
12.11.22
09:00
12.11.22,07:41
Kubareva Anna (Biel.) (325) 2 7 5 7 Noha Akugue Noma (Nem.)
vyhrá (1.37)
-1 ITO
Noha Akugue Noma (Nem.) (258) 1 6 (5) 7 5
12.11.22
08:30
12.11.22,07:42
Zolotareva Anastasia (Rus.) (274) 2 6 6 Zolotareva Anastasia (Rus.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Aikawa Mayuka (Jap.) (548) 0 3 1
11.11.22
14:00
11.11.22,04:50
Bogdan Ana (Rum.) (48) 2 6 6 Bogdan Ana (Rum.)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 ITO
Galfi Dalma (Ma) (85) 0 1 4
11.11.22
13:05
11.11.22,04:48
Laaksonen Henri (Švaj.) (182) 2 7 6 Van Assche Luca (Fra.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Van Assche Luca (Fra.) (210) 0 6 (5) 4
11.11.22
09:00
11.11.22,04:48
Rus Arantxa (Hol.) (117) 2 6 6 Rus Arantxa (Hol.)
vyhrá (1.13)
+ 0.13 ITO
Tararudee Lanlana (Tha.) (758) 0 2 3
11.11.22
09:00
11.11.22,04:49
Noha Akugue Noma (Nem.) (258) 2 6 7 Kudermetova Polina (Rus.)
vyhrá (1.53)
-1 ITO
Kudermetova Polina (Rus.) (218) 0 3 6 (6)
11.11.22
06:40
11.11.22,04:51
Han Na-Lae (J.Kor.) /
Hontama Mai (Jap.)
2 3 6 10 Han Na-Lae (J.Kor.) /
Hontama Mai (Jap.)
vyhrají (1.28)
+ 0.28 ITO
Kawaguchi Natsumi (Jap.) /
Nagata Anri (Jap.)
1 6 3 8
10.11.22
14:00
10.11.22,07:11
Lehecka Jiri (ČR) (74) 3 4 4 4 Lehecka Jiri (ČR)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Arnaldi Matteo (Tal.) (134) 0 3 (5) 1 3 (4)
10.11.22
10:00
10.11.22,07:13
Glushko Lina (Izr.) (293) 2 6 6 Matsuda Misaki (Jap.)
vyhrá (1.82)
-1 ITO
Matsuda Misaki (Jap.) (285) 0 4 3
10.11.22
09:00
10.11.22,07:12
Duerst Jenny (Švaj.) (347) 2 6 6 Duerst Jenny (Švaj.)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 ITO
Lu Jia-Jing (Čína) (340) 0 4 3
10.11.22
09:00
10.11.22,07:12
Tararudee Lanlana (Tha.) (758) 2 7 6 Shalimova Ekaterina (Rus.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Shalimova Ekaterina (Rus.) (599) 0 6 (5) 3
10.11.22
08:00
10.11.22,07:13
Aikawa Mayuka (Jap.) (548) 2 6 4 6 Aikawa Mayuka (Jap.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Van Impe Amelie (Bel.) (836) 1 3 6 2
09.11.22
18:00
09.11.22,07:03
Kingsley Raveena (USA) (587) 2 7 6 Di Lorenzo Francesca (USA)
vyhrá (1.27)
-1 ITO
Di Lorenzo Francesca (USA) (292) 0 6 (1) 1
09.11.22
10:50
09.11.22,07:04
Rus Arantxa (Hol.) (117) 2 6 6 Rus Arantxa (Hol.)
vyhrá (1.14)
+ 0.14 ITO
Delai Melania (Tal.) (550) 0 3 0
09.11.22
10:00
09.11.22,06:59
Arnaboldi Andrea (Tal.) (243) Guinard Manuel (Fra.)
vyhrá (1.41)
?? ITO
Guinard Manuel (Fra.) (135)
09.11.22
08:45
09.11.22,07:04
Kato Miyu (Jap.) (1083) 2 6 6 Kato Miyu (Jap.)
vyhrá (1.22)
stor. ITO
Arakawa Haruna (Jap.) (424) 0 3 1
09.11.22
08:15
09.11.22,07:05
Korokozidi Elena (Rus.) (1086) 2 6 6 Korokozidi Elena (Rus.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Arcidiacono Federica (Tal.) (663) 0 1 4
08.11.22
17:40
08.11.22,07:20
Bejlek Sara (ČR) (189) 2 6 6 Errani Sara (Tal.)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Errani Sara (Tal.) (109) 0 3 2
08.11.22
16:00
08.11.22,07:19
Fruhvirtova Brenda (ČR) (139) 2 6 6 Fruhvirtova Brenda (ČR)
vyhrá (1.14)
+ 0.14 ITO
Vedder Eva (Hol.) (232) 0 2 4
08.11.22
14:00
08.11.22,07:19
Lehecka Jiri (ČR) (74) 3 4 4 4 Lehecka Jiri (ČR)
vyhrá (1.43)
+ 0.43 ITO
Passaro Francesco (Tal.) (119) 0 1 3 (7) 1
08.11.22
09:30
08.11.22,07:21
Koller Arabella (Rak.) (1041) 2 6 0 6 Koller Arabella (Rak.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Sziedat Franziska (Nem.) (1289) 1 2 6 2
08.11.22
09:00
08.11.22,07:22
Tararudee Lanlana (Tha.) (758) 2 7 3 10 Yao Xinxin (Čína)
vyhrá (1.50)
-1 ITO
Yao Xinxin (Čína) (538) 1 5 6 3
07.11.22
17:00
07.11.22,05:32
Naito Yuki (Jap.) (215) 2 3 6 6 Naito Yuki (Jap.)
vyhrá (1.76)
+ 0.76 ITO
Gorgodze Ekaterine (Gruz.) (161) 1 6 4 1
07.11.22
10:40
07.11.22,05:33
Granwehr Alina (Švaj.) (897) 2 6 4 10 Granwehr Alina (Švaj.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Zelnickova Radka (Svk) (580) 1 3 6 7
07.11.22
10:35
07.11.22,05:33
Iatcenko Polina (Rus.) (606) 2 4 6 10 Iatcenko Polina (Rus.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 ITO
Berecoechea Nahia (Fra.) (848) 1 6 2 5
07.11.22
08:00
07.11.22,05:33
Popa Maria Sara (Rum.) (1177) 2 6 6 10 Popa Maria Sara (Rum.)
vyhrá (1.55)
+ 0.55 ITO
Zanolini Camilla (Tal.) 1 4 7 (5) 7
07.11.22
06:05
07.11.22,05:33
Sawayanagi Riko (Jap.) (863) 2 6 6 Sawayanagi Riko (Jap.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 ITO
Saigo Yukina (Jap.) (1363) 0 1 4
06.11.22
16:45
06.11.22,06:49
Kolodziejova Miriam (ČR) /
Vondrousova Marketa (ČR)
2 7 6 Kolodziejova Miriam (ČR) /
Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrají (1.35)
+ 0.35 ITO
Ponchet Jessika (Fra.) /
Voracova Renata (ČR)
0 6 (4) 2
06.11.22
15:10
06.11.22,06:48
Rune Holger (Dán.) (18) 2 3 6 7 Djokovic Novak (Srb.)
vyhrá (1.25)
-1 ITO
Djokovic Novak (Srb.) (7) 1 6 3 5
06.11.22
14:45
06.11.22,06:48
Vondrousova Marketa (ČR) (121) 2 7 6 Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrá (1.29)
+ 0.29 ITO
Lys Eva (Nem.) (126) 0 5 2
06.11.22
11:00
06.11.22,06:49
Helgo Malene (Nór.) (396) 2 6 6 Rus Arantxa (Hol.)
vyhrá (1.12)
-1 ITO
Rus Arantxa (Hol.) (115) 0 4 2
06.11.22
08:00
06.11.22,06:49
Zolotareva Anastasia (Rus.) (280) 2 6 6 Zolotareva Anastasia (Rus.)
vyhrá (1.19)
+ 0.19 ITO
Hrdinkova Denise (ČR) (860) 0 1 0
05.11.22
16:35
05.11.22,07:35
Kolodziejova Miriam (ČR) /
Vondrousova Marketa (ČR)
2 6 7 Kolodziejova Miriam (ČR) /
Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrají (1.20)
+ 0.2 ITO
Abduraimova Nigina (Uzb.) /
Kania-Chodun Paula (Poľ.)
0 3 6 (3)
05.11.22
14:40
05.11.22,07:34
Rakhimova Kamilla (Rus.) (103) 2 6 6 Wang Xinyu (Čína)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Wang Xinyu (Čína) (102) 0 4 4
05.11.22
11:00
05.11.22,07:35
Rus Arantxa (Hol.) (115) 2 7 6 Rus Arantxa (Hol.)
vyhrá (1.10)
+ 0.1 ITO
Hietaranta Laura (Fín.) (624) 0 5 3
05.11.22
11:00
05.11.22,07:36
Fett Jana (Chor.) (276) 2 1 7 6 Smitkova Tereza (ČR)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Smitkova Tereza (ČR) (492) 1 6 5 4
05.11.22
10:00
05.11.22,07:36
Iliev Sarah (Fra.) 2 6 6 Iliev Sarah (Fra.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Feistel Gina (Nem.) (1024) 0 3 2
04.11.22
16:10
04.11.22,07:46
Rune Holger (Dán.) (18) 1 6 6 Alcaraz Carlos (Špan.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Alcaraz Carlos (Špan.) (1) 0 3 6 (1)
04.11.22
12:00
04.11.22,07:52
Smitkova Tereza (ČR) (492) 2 6 6 Smitkova Tereza (ČR)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Boskovic Lea (Chor.) (264) 0 3 3
04.11.22
11:50
04.11.22,07:52
Szabanin Natalia (Ma) (283) 2 6 6 Szabanin Natalia (Ma)
vyhrá (1.15)
+ 0.15 ITO
Daubnerova Nikola (Svk) (912) 0 1 3
04.11.22
11:35
04.11.22,07:47
Vondrousova Marketa (ČR) (121) 2 4 6 6 Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrá (1.22)
+ 0.22 ITO
Palicova Barbora (ČR) (226) 1 6 4 1
04.11.22
10:00
04.11.22,07:48
Wong Hong Yi Cody (Hong.) (373) 2 4 6 6 Glushko Lina (Izr.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Glushko Lina (Izr.) (234) 1 6 2 1
03.11.22
13:50
03.11.22,05:04
Maloney Eliz (V.Br.) (500) 2 4 6 7 Doi Misaki (Jap.)
vyhrá (1.22)
-1 ITO
Doi Misaki (Jap.) (150) 1 6 0 6 (3)
03.11.22
12:35
03.11.22,05:05
Vondrousova Marketa (ČR) (121) 2 6 6 Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrá (1.08)
+ 0.08 ITO
Lumsden Maia (V.Br.) (570) 0 3 3
03.11.22
11:10
03.11.22,05:03
Musetti Lorenzo (Tal.) (23) 2 4 6 6 Ruud Casper (Nór.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Ruud Casper (Nór.) (4) 1 6 4 4
03.11.22
11:00
03.11.22,05:03
Palicova Barbora (ČR) (226) 2 6 6 Muchova Karolina (ČR)
vyhrá (1.33)
-1 ITO
Muchova Karolina (ČR) (158) 0 3 2
03.11.22
10:00
03.11.22,05:06
Khomutsianskaya Daria (Biel.) (811) 2 6 7 Salkova Dominika (ČR)
vyhrá (1.30)
-1 ITO
Salkova Dominika (ČR) (320) 0 4 6 (6)
02.11.22
21:10
02.11.22,05:30
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
2 6 6 Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
vyhrají (1.26)
+ 0.26 ITO
Xu Yi-Fan (Čína) /
Yang Zhaoxuan (Čína)
0 3 3
02.11.22
13:20
02.11.22,05:31
Muchova Karolina (ČR) (196) 2 6 6 Muchova Karolina (ČR)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 ITO
Marcinko Petra (Chor.) (158) 0 4 3
02.11.22
11:10
02.11.22,05:31
Musetti Lorenzo (Tal.) (23) 1 6 Musetti Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.26)
+ 0.26 ITO
Basilashvili Nikoloz (Gruz.) (106) 0 4
02.11.22
11:00
02.11.22,05:31
Maloney Eliz (V.Br.) (500) 2 6 6 Silva Eden (V.Br.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Silva Eden (V.Br.) (314) 0 2 3
02.11.22
10:40
02.11.22,05:32
Korpatsch Tamara (Nem.) (92) 2 7 6 6 Korpatsch Tamara (Nem.)
vyhrá (1.30)
+ 0.3 ITO
Shymanovich Iryna (Biel.) (342) 1 6 (3) 7 (6) 3
01.11.22
14:25
01.11.22,06:51
Palicova Barbora (ČR) (226) 2 6 6 Tomova Viktoriya (Bul.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Tomova Viktoriya (Bul.) (89) 0 1 4
01.11.22
11:40
01.11.22,06:51
Kartal Sonay (V.Br.) (209) 2 6 0 6 Kartal Sonay (V.Br.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Kawa Katarzyna (Poľ.) (199) 1 3 6 1
01.11.22
11:10
01.11.22,06:50
Moutet Corentin (Fra.) (64) 2 3 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.46)
-1 ITO
Coric Borna (Chor.) (26) 1 6 3 4
01.11.22
10:35
01.11.22,06:52
Tubello Alice (Fra.) (503) 1 6 1 Tubello Alice (Fra.)
vyhrá (1.26)
+ 0.26 ITO
Lene Emma (Fra.) (834) 0 3 0
01.11.22
10:00
01.11.22,06:51
Bassols Ribera Marina (Špan.) (163) Bonaventure Ysaline (Bel.)
vyhrá (1.32)
?? ITO
Bonaventure Ysaline (Bel.) (94)
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 14562 9400 60.8 -1588.03 -6.6
měs. 83 47 63.8 -11.16 -8.6
18+