přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra eres1


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Pro přidání tipéra mezi mých PRO tipérů , klikněte na ikonku při zvoleném tipérovi.
eres1


Pro zobrazení aktivních tipů musíte být přihlášen a mít aktivní PRO členství - přihlásit | registrovat | PRO info

Zápasy

10.04.21
16:40
10.04.21,07:02
??? ??? ??
???
10.04.21
15:55
10.04.21,07:13
Arneodo Romain (Mon.) (1365) Arneodo Romain (Mon.)
vyhrá (12.29)
?? ITO
Popyrin Alexei (Aus.) (82)
10.04.21
15:00
10.04.21,07:00
Kempen Magali (Bel.) /
Vanhoutte Chelsea (Bel.)
2 6 6 Davis Emma (USA) /
Gram Olivia (Dán.)
vyhrají (2.40)
?? ITO
Davis Emma (USA) /
Gram Olivia (Dán.)
0 4 1
10.04.21
14:40
10.04.21,07:00
Cozbinov Alexander (Mda.) /
Freund Simon (Švé.)
2 6 7 Cozbinov Alexander (Mda.) /
Freund Simon (Švé.)
vyhrají (2.00)
?? ITO
Tajima Naoki (Jap.) /
Zakharov Alexey (Rus.)
0 4 5
10.04.21
09:00
10.04.21,06:49
Gadecki Olivia (Aus.) (620) 2 6 7 Grey Sarah Beth (V.Br.)
vyhrá (4.90)
-1 ITO
Grey Sarah Beth (V.Br.) (641) 0 0 6 (3)
09.04.21
14:20
09.04.21,06:53
Cozbinov Alexander (Mda.) /
Freund Simon (Švé.)
2 7 6 Cozbinov Alexander (Mda.) /
Freund Simon (Švé.)
vyhrají (3.70)
+ 2.7 ITO
Paul Jakub (Švaj.) /
Steinegger Yannik (Švaj.)
0 6 (5) 2
09.04.21
12:55
09.04.21,07:34
Ruzic Antonia (Chor.) (926) 2 7 6 Catini Chiara (Tal.)
vyhrá (4.50)
-1 ITO
Catini Chiara (Tal.) (1192) 0 6 (4) 3
09.04.21
12:35
09.04.21,07:36
Mochizuki Shintaro (Jap.) /
Noguchi Rio (Jap.)
2 6 6 10 Akkoyun Umut (Tur.) /
Aksu Cengiz (Tur.)
vyhrají (3.50)
-1 ITO
Akkoyun Umut (Tur.) /
Aksu Cengiz (Tur.)
1 7 (10 1 4
09.04.21
12:10
09.04.21,06:53
Sharipova Sabina (Uzb.) /
Yashina Ekaterina (Rus.)
2 6 5 10 Ainitdinova Gozal (Kaz.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
vyhrají (4.72)
-1 ITO
Ainitdinova Gozal (Kaz.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
1 4 7 5
09.04.21
10:55
09.04.21,07:37
Prisacariu Andreea (Rum.) (587) 2 6 6 Scara Flaminia (Tal.)
vyhrá (6.54)
-1 ITO
Scara Flaminia (Tal.) 0 4 4
09.04.21
03:55
08.04.21,19:22
Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Muhammad Asia (USA)
2 6 6 Dolehide Caroline (USA) /
Navarro Emma (USA)
vyhrají (2.97)
-1 ITO
Dolehide Caroline (USA) /
Navarro Emma (USA)
0 4 2
08.04.21
15:15
08.04.21,07:25
Ruzic Antonia (Chor.) (926) 2 7 2 6 Zhu Amy (USA)
vyhrá (3.85)
-1 ITO
Zhu Amy (USA) (604) 1 5 6 1
08.04.21
13:40
07.04.21,18:28
Vidal Azorin Jose Fco. (Špan.) /
Whitehouse Mark (V.Br.)
2 6 6 Chepelev Andrey (Rus.) /
Klok Denys (Rus.)
vyhrají (3.12)
-1 ITO
Chepelev Andrey (Rus.) /
Klok Denys (Rus.)
0 0 2
08.04.21
12:10
08.04.21,06:32
Ivashka Ilya (Biel.) (115) 2 6 6 Ivashka Ilya (Biel.)
vyhrá (4.26)
+ 3.26 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (56) 0 1 3
08.04.21
11:10
08.04.21,07:29
Scara Flaminia (Tal.) 2 6 6 Scara Flaminia (Tal.)
vyhrá (5.25)
+ 4.25 ITO
Demidova Diana (Rus.) (1008) 0 3 3
08.04.21
07:30
08.04.21,07:06
Tashbulatov Dostanbek (Kaz.) (923) 2 6 6 Tashbulatov Dostanbek (Kaz.)
vyhrá (8.31)
+ 7.31 ITO
Klok Denys (Rus.) (690) 0 2 4
07.04.21
22:45
07.04.21,18:09
Dolehide Caroline (USA) /
Navarro Emma (USA)
2 6 6 Dolehide Caroline (USA) /
Navarro Emma (USA)
vyhrají (3.03)
+ 2.03 ITO
Xu Yi-Fan (Čína) /
Zhang Shuai (Čína)
0 1 4
07.04.21
22:00
07.04.21,18:07
Bains Naiktha (V.Br.) /
Perrin Conny (Švaj.)
2 6 6 Estable Julieta Lara (Arg.) /
Ortenzi Jazmin (Arg.)
vyhrají (3.60)
-1 ITO
Estable Julieta Lara (Arg.) /
Ortenzi Jazmin (Arg.)
0 2 4
07.04.21
20:20
07.04.21,18:21
Juarez Facundo (Arg.) (575) 2 7 6 Arias Bisso Facundo (Arg.)
vyhrá (8.80)
-1 ITO
Arias Bisso Facundo (Arg.) (1963) 0 5 2
07.04.21
19:40
07.04.21,18:19
Kudermetova Veronika (Rus.) (38) 2 6 6 Navarro Emma (USA)
vyhrá (6.19)
-1 ITO
Navarro Emma (USA) (481) 0 4 4
07.04.21
13:35
06.04.21,07:33
Raja Purav (Ind.) /
Weissborn Tristan-Samuel (Rak.)
2 6 6 Kekez Duje (Chor.) /
Poljicak Mili (Chor.)
vyhrají (5.25)
-1 ITO
Kekez Duje (Chor.) /
Poljicak Mili (Chor.)
0 2 3
06.04.21
19:55
06.04.21,17:11
Muguruza Garbine (Špan.) (13) 2 6 6 Frech Magdalena (Poľ.)
vyhrá (7.02)
-1 ITO
Frech Magdalena (Poľ.) (159) 0 1 3
06.04.21
17:40
06.04.21,17:11
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (56) 2 6 6 6 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (3.54)
-1 ITO
Dzumhur Damir (BaH.) (126) 1 7 (1) 2 2
06.04.21
11:10
06.04.21,07:43
Otte Oscar (Nem.) (154) 2 6 6 Araujo Pedro (2002) (Por.)
vyhrá (6.77)
-1 ITO
Araujo Pedro (2002) (Por.) (1009) 0 2 4
06.04.21
09:00
06.04.21,07:33
Safonov Aristarkh (Rus.) 2 4 6 7 Wolfschmidt Alexander (Nem.)
vyhrá (6.98)
-1 ITO
Wolfschmidt Alexander (Nem.) 1 6 1 5
05.04.21
21:05
05.04.21,09:50
Kudermetova Veronika (Rus.) (37) 2 6 6 Krawczyk Desirae (USA)
vyhrá (8.09)
-1 ITO
Krawczyk Desirae (USA) (1036) 0 1 2
05.04.21
19:35
05.04.21,12:28
Wang Yafan (Čína) (106) 2 6 5 7 Arango Emiliana (Kol.)
vyhrá (2.95)
-1 ITO
Arango Emiliana (Kol.) (490) 1 4 7 5
05.04.21
16:40
05.04.21,15:53
Rola Blaz (Slov.) (166) 2 6 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (2.29)
-1 ITO
Popko Dmitry (Kaz.) (180) 0 3 4
05.04.21
13:20
05.04.21,12:33
Bekmetova Larisa (Uzb.) 2 6 6 Koilybaeva Karakat (Kaz.)
vyhrá (3.50)
-1 ITO
Koilybaeva Karakat (Kaz.) 0 1 0
05.04.21
11:35
05.04.21,09:50
Heisen Vivian (Nem.) (444) 2 3 6 10 Ochsner Svenja (Švaj.)
vyhrá (2.31)
-1 ITO
Ochsner Svenja (Švaj.) (706) 1 6 1 8
04.04.21
20:10
04.04.21,08:30
Arruabarrena-Vecino Lara (Špan.) (170) 2 6 6 Monroy Yuliana (Kol.)
vyhrá (13.25)
-1 ITO
Monroy Yuliana (Kol.) (1154) 0 0 0
04.04.21
18:10
04.04.21,16:57
Krawczyk Desirae (USA) (1036) 2 2 7 6 Krawczyk Desirae (USA)
vyhrá (8.00)
+ 7 ITO
Bondarenko Kateryna (Ukr.) (245) 1 6 5 4
04.04.21
15:25
04.04.21,11:38
Hartono Arianne (Hol.) (379) 2 2 6 11 Hartono Arianne (Hol.)
vyhrá (2.26)
+ 1.26 ITO
Boskovic Lea (Chor.) (298) 1 6 4 9
04.04.21
14:30
04.04.21,11:56
Stebe Cedrik-Marcel (Nem.) (133) 2 6 6 Ebden Matthew (Aus.)
vyhrá (3.35)
-1 ITO
Ebden Matthew (Aus.) (223) 0 2 3
04.04.21
13:20
04.04.21,11:56
Serban Raluca Georgiana (Cyp.) (341) 2 6 6 Airoldi Livia (Švaj.)
vyhrá (10.81)
-1 ITO
Airoldi Livia (Švaj.) 0 2 0
03.04.21
17:50
03.04.21,07:29
Jones Francesca (V.Br.) (213) 2 6 6 Bandecchi Susan (Švaj.)
vyhrá (2.24)
-1 ITO
Bandecchi Susan (Švaj.) (277) 0 4 2
03.04.21
15:50
03.04.21,07:29
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (337) 2 6 5 7 Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg.)
vyhrá (3.34)
-1 ITO
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg.) (545) 1 3 7 5
03.04.21
12:15
03.04.21,07:20
Lehecka Jiri (ČR) (306) 2 6 7 Ehrat Sandro (Švaj.)
vyhrá (2.97)
-1 ITO
Ehrat Sandro (Švaj.) (415) 0 3 6 (6)
03.04.21
11:00
03.04.21,07:19
Van Rijthoven Tim (Hol.) (333) 2 6 6 Virtanen Otto (Fín.)
vyhrá (2.21)
-1 ITO
Virtanen Otto (Fín.) (568) 0 2 3
03.04.21
08:40
03.04.21,07:28
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (861) 1 Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.)
vyhrá (5.21)
stor. ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (863) 0
02.04.21
20:55
02.04.21,17:27
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (337) 2 6 6 Huertas Del Pino Conner (Peru)
vyhrá (6.78)
-1 ITO
Huertas Del Pino Conner (Peru) (775) 0 3 2
02.04.21
20:00
02.04.21,13:03
Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg.) (545) 2 6 7 Rodriguez Taverna Santiago Fa (Arg.)
vyhrá (3.55)
+ 2.55 ITO
Lama Gonzalo (Chile) (580) 0 3 5
02.04.21
17:30
02.04.21,17:28
Haddad Maia Beatriz (Braz.) (342) 2 6 6 Anshba Amina (Rus.)
vyhrá (3.98)
-1 ITO
Anshba Amina (Rus.) (335) 0 4 0
02.04.21
15:55
02.04.21,13:00
Kicker Nicolas (Arg.) (699) 2 7 3 7 Pucinelli De Almeida Matheus (Braz.)
vyhrá (3.72)
-1 ITO
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz.) (620) 1 6 (5) 6 6 (4)
02.04.21
13:45
02.04.21,12:38
Virtanen Otto (Fín.) (568) 1 6 4 Virtanen Otto (Fín.)
vyhrá (1.86)
+ 0.86 ITO
Escoffier Antoine (Fra.) (394) 0 3 0
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 2158 5965 26.6 -2007.37 -24.7
měs. 9 31 22.5 0.22 0.5
18+