přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra zygaleo54


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Pro přidání tipéra mezi mých PRO tipérů , klikněte na ikonku při zvoleném tipérovi.
zygaleo54


Pro zobrazení aktivních tipů musíte být přihlášen a mít aktivní PRO členství - přihlásit | registrovat | PRO info

Zápasy

27.11.22
17:35
26.11.22,23:57
Kukushkin Mikhail (Kaz.) (223) Kukushkin Mikhail (Kaz.)
vyhrá (2.40)
?? ITO
Riedi Leandro (Švaj.) (197)
27.11.22
16:05
26.11.22,23:57
Kicker Nicolas (Arg.) (201) Andreozzi Guido (Arg.)
vyhrá (2.01)
?? ITO
Andreozzi Guido (Arg.) (901)
27.11.22
10:00
26.11.22,23:57
Atmane Terence (Fra.) (338) 2 6 2 6 Cukierman Daniel (Izr.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Cukierman Daniel (Izr.) (396) 1 3 6 4
27.11.22
00:50
26.11.22,23:57
Shnaider Diana (Rus.) (158) 2 6 6 Baindl Kateryna (Ukr.)
vyhrá (1.75)
-1 ITO
Baindl Kateryna (Ukr.) (111) 0 3 2
27.11.22
??
26.11.22,23:58
Aiava Destanee (Aus.) (401) 2 6 6 6 Cabrera Lizette (Aus.)
vyhrá (1.80)
-1 ITO
Cabrera Lizette (Aus.) (296) 1 3 7 (4) 4
26.11.22
21:07
25.11.22,23:50
Andreozzi Guido (Arg.) /
Duran Guillermo (Arg.)
2 6 6 Andreozzi Guido (Arg.) /
Duran Guillermo (Arg.)
vyhrají (1.60)
+ 0.6 ITO
Martinez Luis David (Ven.) /
Nedunchezhiyan Jeevan (Ind.)
0 4 2
26.11.22
16:21
25.11.22,23:49
Van Assche Luca (Fra.) (200) 2 4 6 6 Llamas Ruiz Pablo (Špan.)
vyhrá (3.13)
-1 ITO
Llamas Ruiz Pablo (Špan.) (511) 1 6 4 2
26.11.22
15:05
25.11.22,23:49
Andreozzi Guido (Arg.) (901) 2 3 7 6 Andreozzi Guido (Arg.)
vyhrá (2.38)
+ 1.38 ITO
Gomez Emilio (Ekv.) (114) 1 6 5 1
26.11.22
11:00
25.11.22,23:50
Vandewinkel Hanne (Bel.) (671) 2 7 5 6 Ewald Weronika (Poľ.)
vyhrá (3.61)
-1 ITO
Ewald Weronika (Poľ.) 1 6 (8) 7 3
26.11.22
08:00
25.11.22,23:50
Demidova Diana (Rus.) (708) 2 6 7 Safta Anastasia (Rum.)
vyhrá (2.70)
-1 ITO
Safta Anastasia (Rum.) (1241) 0 3 6 (5)
25.11.22
14:18
24.11.22,23:55
Cash Julian (V.Br.) /
Patten Henry (V.Br.)
2 6 7 Kubot Lukasz (Poľ.) /
Walkow Szymon (Poľ.)
vyhrají (2.12)
-1 ITO
Kubot Lukasz (Poľ.) /
Walkow Szymon (Poľ.)
0 3 6 (3)
25.11.22
13:10
24.11.22,23:54
Riedi Leandro (Švaj.) (197) 2 6 6 Karlovskiy Evgeny (Rus.)
vyhrá (3.93)
-1 ITO
Karlovskiy Evgeny (Rus.) (286) 0 3 1
25.11.22
12:15
24.11.22,23:54
Jorda Sanchis David (Špan.) (686) 2 7 6 Jorda Sanchis David (Špan.)
vyhrá (1.77)
+ 0.77 ITO
Ivanovski Kalin (Mac.) (623) 0 5 2
25.11.22
02:40
24.11.22,23:54
Duckworth James (Aus.) (172) 2 4 6 6 Duckworth James (Aus.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 ITO
Ionel Nicholas David (Rum.) (235) 1 6 3 3
25.11.22
00:25
24.11.22,23:55
Gamiz Andrea (Ven.) /
Vedder Eva (Hol.)
2 6 6 Bara Irina Maria (Rum.) /
Jani Reka-Luca (Ma)
vyhrají (1.86)
-1 ITO
Bara Irina Maria (Rum.) /
Jani Reka-Luca (Ma)
0 3 4
23.11.22
15:30
22.11.22,16:53
Heide Gustavo (Braz.) (419) 2 6 6 Tedesco Gustavo (Braz.)
vyhrá (10.60)
-1 ITO
Tedesco Gustavo (Braz.) 0 0 2
23.11.22
15:00
22.11.22,16:54
Llamas Ruiz Pablo (Špan.) (511) 2 6 7 Zekic Milan (Srb.)
vyhrá (1.80)
-1 ITO
Zekic Milan (Srb.) (239) 0 4 5
22.11.22
20:35
22.11.22,16:52
Farjat Tomas (Arg.) (601) 2 6 6 Farjat Tomas (Arg.)
vyhrá (2.44)
+ 1.44 ITO
Villanueva Gonzalo (Arg.) (294) 0 3 4
22.11.22
17:30
22.11.22,16:54
Alexis Love-Star (Kan.) Schenck Sylvia (USA)
vyhrá (9.80)
?? ITO
Schenck Sylvia (USA) (1275)
22.11.22
17:00
22.11.22,16:53
Baindl Kateryna (Ukr.) (113) 2 4 7 6 Baindl Kateryna (Ukr.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 ITO
Navarro Emma (USA) (154) 1 6 5 3
21.11.22
18:30
20.11.22,21:17
Rodionov Jurij (Rak.) (122) 2 6 6 Arnaboldi Federico (Tal.)
vyhrá (4.68)
-1 ITO
Arnaboldi Federico (Tal.) (479) 0 2 4
21.11.22
15:10
20.11.22,21:16
Milojevic Nikola (Srb.) (244) 2 6 7 Milojevic Nikola (Srb.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Merida Aguilar Daniel (Špan.) (509) 0 3 5
21.11.22
13:15
20.11.22,21:17
Gakhov Ivan (Rus.) (260) 2 6 3 7 Gakhov Ivan (Rus.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Chepelev Andrey (Rus.) (362) 1 4 6 6 (0)
21.11.22
05:15
20.11.22,21:17
Sugita Yuichi (Jap.) (1128) 2 6 1 6 Noguchi Rio (Jap.)
vyhrá (1.47)
-1 ITO
Noguchi Rio (Jap.) (204) 1 4 6 1
21.11.22
02:20
20.11.22,21:18
Sinclair Colin () (514) 2 6 6 Sinclair Colin ()
vyhrá (2.02)
+ 1.02 ITO
Matsuda Koki (Jap.) (902) 0 3 4
19.11.22
21:10
19.11.22,18:21
Ruud Casper (Nór.) (4) 2 6 6 Ruud Casper (Nór.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 ITO
Rublev Andrey (Rus.) (7) 0 2 4
19.11.22
20:55
19.11.22,18:31
Kotzen Alexander (USA) (1407) 2 6 7 Hohmann Ronald (USA)
vyhrá (1.71)
-1 ITO
Hohmann Ronald (USA) (1887) 0 3 6 (7)
19.11.22
20:25
19.11.22,18:32
Bara Irina Maria (Rum.) /
Errani Sara (Tal.)
2 6 1 12 Bara Irina Maria (Rum.) /
Errani Sara (Tal.)
vyhrají (1.62)
+ 0.62 ITO
Kovinic Danka () /
Podoroska Nadia (Arg.)
1 2 6 10
19.11.22
20:15
19.11.22,18:22
Vocel Matej (ČR) (1512) 2 6 6 Vocel Matej (ČR)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Cozbinov Alexander (Mda.) (578) 0 2 3
19.11.22
19:35
19.11.22,18:38
Shelton Ben (USA) (108) 2 6 6 6 Kovacevic Aleksandar (USA)
vyhrá (2.69)
-1 ITO
Kovacevic Aleksandar (USA) (174) 1 7 (3) 2 4
19.11.22
09:40
18.11.22,23:53
Andreeva Mirra (Rus.) (405) 2 6 6 Peterson Rebecca (Švé.)
vyhrá (1.74)
-1 ITO
Peterson Rebecca (Švé.) (142) 0 1 4
19.11.22
09:00
18.11.22,23:52
Pieczkowski Olaf (Poľ.) (875) 2 6 7 Pieczkowski Olaf (Poľ.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Guerrieri Andrea (Tal.) (830) 0 4 6 (3)
19.11.22
06:00
18.11.22,23:52
Palan Dominik (ČR) (466) 2 7 6 Palan Dominik (ČR)
vyhrá (2.84)
+ 1.84 ITO
Crawford Oliver (USA) (355) 0 6 (5) 1
19.11.22
04:55
18.11.22,23:52
Watanuki Yosuke (Jap.) (195) 2 6 7 O'Connell Christopher (Aus.)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
O'Connell Christopher (Aus.) (84) 0 4 6 (6)
19.11.22
02:10
18.11.22,23:53
Uchijima Moyuka (Jap.) (106) 2 6 7 Uchijima Moyuka (Jap.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Han Na-Lae (J.Kor.) (178) 0 4 5
18.11.22
21:00
17.11.22,23:53
Rublev Andrey (Rus.) (7) 2 3 6 6 Tsitsipas Stefanos (Gr)
vyhrá (1.71)
-1 ITO
Tsitsipas Stefanos (Gr) (3) 1 6 3 2
18.11.22
14:40
17.11.22,23:54
Kovinic Danka () (71) 2 6 6 Kovinic Danka ()
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Shnaider Diana (Rus.) (161) 0 4 3
18.11.22
14:00
17.11.22,23:53
Djokovic Novak (Srb.) (8) 2 6 6 7 Medvedev Daniil (Rus.)
vyhrá (3.45)
-1 ITO
Medvedev Daniil (Rus.) (5) 1 3 7 (5) 6 (2)
18.11.22
12:15
17.11.22,23:53
Droguet Titouan (Fra.) (306) 2 0 6 6 Peliwo Filip (Poľ.)
vyhrá (3.38)
-1 ITO
Peliwo Filip (Poľ.) (377) 1 6 1 1
18.11.22
11:30
17.11.22,23:54
Koolhof Wesley (Hol.) /
Skupski Neal (V.Br.)
2 7 4 10 Koolhof Wesley (Hol.) /
Skupski Neal (V.Br.)
vyhrají (1.65)
+ 0.65 ITO
Dodig Ivan (Chor.) /
Krajicek Austin (USA)
1 5 6 6
17.11.22
21:00
16.11.22,23:28
Fritz Taylor Harry (USA) (9) 2 7 6 6 Fritz Taylor Harry (USA)
vyhrá (2.38)
+ 1.38 ITO
Auger Aliassime Felix (Kan.) (6) 1 6 (4) 7 (5) 2
17.11.22
18:30
16.11.22,23:31
Ram Rajeev (USA) /
Salisbury Joe (V.Br.)
2 3 7 10 Ram Rajeev (USA) /
Salisbury Joe (V.Br.)
vyhrají (1.60)
+ 0.6 ITO
Arevalo Marcelo (ElSalv.) /
Rojer Jean-Julien (Hol.)
1 6 6 (4) 5
17.11.22
11:30
16.11.22,23:31
Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
2 6 6 Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
vyhrají (1.56)
+ 0.56 ITO
Granollers-Pujol Marcel (Špan.) /
Zeballos Horacio (Arg.)
0 0 4
17.11.22
10:10
16.11.22,23:30
Lovric Pia (Slov.) (509) 2 1 6 7 Ambrosio Silvia (Nem.)
vyhrá (1.84)
-1 ITO
Ambrosio Silvia (Nem.) (622) 1 6 2 5
17.11.22
03:05
16.11.22,23:28
Polmans Marc (Aus.) (371) 2 6 6 Kolar Zdenek (ČR)
vyhrá (2.61)
-1 ITO
Kolar Zdenek (ČR) (254) 0 1 4
16.11.22
12:45
15.11.22,23:53
Lazaro Garcia Andrea (Špan.) (278) 2 1 6 6 Lazaro Garcia Andrea (Špan.)
vyhrá (1.88)
+ 0.88 ITO
Lukas Tena (Chor.) (234) 1 6 4 2
16.11.22
11:25
15.11.22,23:53
Benoit Marie (Bel.) (279) 2 6 7 Papamichail Despina (Gr)
vyhrá (1.84)
-1 ITO
Papamichail Despina (Gr) (155) 0 3 6 (5)
16.11.22
09:45
15.11.22,23:52
Ujvary Matthias (Rak.) (1523) 2 7 6 Kobierski Jan (Rak.)
vyhrá (3.38)
-1 ITO
Kobierski Jan (Rak.) (1955) 0 5 2
16.11.22
09:30
15.11.22,23:53
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (207) 2 6 7 Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Fita Boluda Angela (Špan.) (273) 0 1 5
16.11.22
07:30
15.11.22,23:52
Prihodko Oleg (Ukr.) (384) 2 7 6 Cretu Cezar (2001) (Rum.)
vyhrá (1.57)
-1 ITO
Cretu Cezar (2001) (Rum.) (370) 0 6 (4) 4
15.11.22
21:00
14.11.22,23:10
Ruud Casper (Nór.) (4) 2 6 4 7 Fritz Taylor Harry (USA)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Fritz Taylor Harry (USA) (9) 1 3 6 6 (6)
15.11.22
16:00
14.11.22,23:11
Pospisil Vasek (Kan.) (115) Pospisil Vasek (Kan.)
vyhrá (1.81)
?? ITO
Koepfer Dominik (Nem.) (194)
15.11.22
14:00
14.11.22,23:10
Auger Aliassime Felix (Kan.) (6) 2 6 6 Nadal Rafael (Špan.)
vyhrá (2.29)
-1 ITO
Nadal Rafael (Špan.) (2) 0 3 4
15.11.22
14:00
14.11.22,23:14
Kruger Isabella (JAR) (348) 2 6 6 Falkowska Weronika (Poľ.)
vyhrá (2.00)
-1 ITO
Falkowska Weronika (Poľ.) (268) 0 4 2
15.11.22
11:25
14.11.22,23:12
Mensik Jakub (ČR) (566) 2 6 6 Mensik Jakub (ČR)
vyhrá (1.97)
+ 0.97 ITO
Arnaboldi Federico (Tal.) (479) 0 2 2
14.11.22
02:50
13.11.22,01:23
Sizikova Yana (Rus.) /
Sutjiadi Aldila (Indo.)
2 6 3 10 Sherif Mayar (Egy.) /
Zidansek Tamara (Slov.)
vyhrají (1.67)
-1 ITO
Sherif Mayar (Egy.) /
Zidansek Tamara (Slov.)
1 1 6 7
13.11.22
14:15
13.11.22,01:23
Ruud Casper (Nór.) (4) 2 7 6 Ruud Casper (Nór.)
vyhrá (3.30)
+ 2.3 ITO
Auger Aliassime Felix (Kan.) (6) 0 6 (4) 4
13.11.22
11:36
12.11.22,23:47
Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
2 7 7 Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
vyhrají (2.12)
+ 1.12 ITO
Arevalo Marcelo (ElSalv.) /
Rojer Jean-Julien (Hol.)
0 5 6 (3)
13.11.22
11:36
13.11.22,01:23
Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
2 7 7 Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Heliovaara Harri (Fín.)
vyhrají (2.12)
stor. ITO
Arevalo Marcelo (ElSalv.) /
Rojer Jean-Julien (Hol.)
0 5 6 (3)
13.11.22
09:00
12.11.22,23:45
Zuk Kacper (Poľ.) (258) 2 6 6 Zuk Kacper (Poľ.)
vyhrá (1.86)
+ 0.86 ITO
Gray Alastair (V.Br.) (272) 0 4 4
13.11.22
08:30
13.11.22,01:22
Deckers Alec (Hol.) (633) 2 6 6 Atmane Terence (Fra.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Atmane Terence (Fra.) (381) 0 4 2
13.11.22
07:35
12.11.22,23:49
Tokuda Renta (Jap.) (748) 2 6 6 Nam Ji Sung (J.Kor.)
vyhrá (1.65)
-1 ITO
Nam Ji Sung (J.Kor.) (482) 0 4 1
13.11.22
06:00
12.11.22,23:49
Crawford Oliver (USA) (369) 2 6 1 6 Palan Dominik (ČR)
vyhrá (2.33)
-1 ITO
Palan Dominik (ČR) (465) 1 1 6 3
13.11.22
06:00
13.11.22,01:22
Crawford Oliver (USA) (369) 2 6 1 6 Palan Dominik (ČR)
vyhrá (2.33)
stor. ITO
Palan Dominik (ČR) (465) 1 1 6 3
13.11.22
00:35
12.11.22,23:45
Vukic Aleksandar (Aus.) (165) 2 7 7 Kasnikowski Maks (Poľ.)
vyhrá (2.43)
-1 ITO
Kasnikowski Maks (Poľ.) (470) 0 5 6 (2)
11.11.22
21:00
10.11.22,23:50
Nakashima Brandon (USA) (49) 3 4 1 4 4 Draper Jack (V.Br.)
vyhrá (1.60)
-1 ITO
Draper Jack (V.Br.) (41) 1 3 (6) 4 2 3 (5)
11.11.22
20:40
11.11.22,01:29
Molchanov Denys (Ukr.) /
Nedovyesov Aleksandr (Kaz.)
2 7 7 Skugor Franco (Chor.) /
Zelenay Igor (Svk)
vyhrají (1.96)
-1 ITO
Skugor Franco (Chor.) /
Zelenay Igor (Svk)
0 6 (2) 6 (4)
11.11.22
19:20
11.11.22,01:27
Gaston Hugo (Fra.) (132) 2 6 6 6 Basilashvili Nikoloz (Gruz.)
vyhrá (2.31)
-1 ITO
Basilashvili Nikoloz (Gruz.) (96) 1 7 (2) 2 1
11.11.22
16:30
11.11.22,01:27
Marozsan Fabian (Ma) (192) 2 6 3 6 Gombos Norbert (Svk)
vyhrá (1.67)
-1 ITO
Gombos Norbert (Svk) (112) 1 1 6 3
11.11.22
10:20
11.11.22,01:28
Moro Canas Alejandro (Špan.) (370) 2 6 6 Fatic Nerman (BaH.)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Fatic Nerman (BaH.) (220) 0 4 3
11.11.22
09:00
11.11.22,01:30
Falkowska Weronika (Poľ.) /
Reyngold Ekaterina (Rus.)
2 4 6 10 Falkowska Weronika (Poľ.) /
Reyngold Ekaterina (Rus.)
vyhrají (1.65)
+ 0.65 ITO
Gimbrere Jasmijn (Hol.) /
Yashina Ekaterina (Rus.)
1 6 4 4
10.11.22
23:10
10.11.22,02:43
Lisicki Sabine (Nem.) (427) 2 6 6 Ostrzygalo Martyna (Kan.)
vyhrá (9.10)
-1 ITO
Ostrzygalo Martyna (Kan.) 0 2 2
10.11.22
20:55
09.11.22,23:54
Basilashvili Nikoloz (Gruz.) (96) 2 6 6 Basilashvili Nikoloz (Gruz.)
vyhrá (1.78)
+ 0.78 ITO
Bourgue Mathias (Fra.) (361) 0 4 2
10.11.22
20:20
10.11.22,02:41
Kasnikowski Maks (Poľ.) (470) 2 6 6 Kasnikowski Maks (Poľ.)
vyhrá (1.90)
+ 0.9 ITO
Perez Alfredo (USA) (512) 0 4 4
10.11.22
19:15
09.11.22,23:55
Sherif Mayar (Egy.) (63) 2 6 4 7 Fruhvirtova Brenda (ČR)
vyhrá (1.93)
-1 ITO
Fruhvirtova Brenda (ČR) (139) 1 2 6 5
10.11.22
18:45
10.11.22,02:41
Klein Lukas (Svk) (146) 2 7 6 Kovalik Jozef (Svk)
vyhrá (3.29)
-1 ITO
Kovalik Jozef (Svk) (133) 0 6 (5) 3
10.11.22
18:00
09.11.22,23:55
Sanchez Ana Sofia (Mex.) (341) 2 7 7 Sanchez Ana Sofia (Mex.)
vyhrá (4.60)
+ 3.6 ITO
Thandi Karman Kaur (Ind.) (225) 0 5 6 (2)
10.11.22
14:00
09.11.22,23:54
Lehecka Jiri (ČR) (74) 3 4 4 4 Lehecka Jiri (ČR)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Arnaldi Matteo (Tal.) (134) 0 3 (5) 1 3 (4)
10.11.22
10:50
10.11.22,02:42
Deckers Alec (Hol.) (633) 2 6 6 Peliwo Filip (Poľ.)
vyhrá (1.65)
-1 ITO
Peliwo Filip (Poľ.) (399) 0 1 1
10.11.22
04:55
09.11.22,23:56
Ionel Nicholas David (Rum.) (241) 2 6 7 Ionel Nicholas David (Rum.)
vyhrá (2.18)
+ 1.18 ITO
Silva Frederico Ferreira (Por.) (275) 0 4 5
08.11.22
19:15
08.11.22,00:53
Verdasco Fernando (Špan.) (124) 2 6 6 Verdasco Fernando (Špan.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (357) 0 4 4
08.11.22
17:40
08.11.22,00:54
Bejlek Sara (ČR) (189) 2 6 6 Bejlek Sara (ČR)
vyhrá (2.17)
+ 1.17 ITO
Errani Sara (Tal.) (109) 0 3 2
08.11.22
17:40
08.11.22,00:54
Navarro Emma (USA) (143) 2 6 6 Papadakis Lena (Nem.)
vyhrá (3.42)
-1 ITO
Papadakis Lena (Nem.) (263) 0 3 2
08.11.22
03:00
08.11.22,00:54
Garcia Caroline (Fra.) (4) 2 7 6 Garcia Caroline (Fra.)
vyhrá (2.05)
+ 1.05 ITO
Sabalenka Aryna (Biel.) (5) 0 6 (4) 4
08.11.22
01:35
06.11.22,23:30
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (140) 2 7 6 Ficovich Juan Pablo (Arg.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 ITO
Dougaz Aziz (Tun.) (298) 0 6 (2) 2
07.11.22
22:40
08.11.22,00:54
Radwanska Urszula (Poľ.) (420) 2 6 6 Radwanska Urszula (Poľ.)
vyhrá (1.75)
+ 0.75 ITO
Harrison Catherine (USA) (299) 0 2 1
07.11.22
21:00
06.11.22,23:30
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (166) 2 6 6 Nagal Sumit (Ind.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Nagal Sumit (Ind.) (526) 0 4 3
07.11.22
20:55
06.11.22,23:31
Burel Clara (Fra.) /
Partaud Marine (Fra.)
2 6 6 Burel Clara (Fra.) /
Partaud Marine (Fra.)
vyhrají (1.77)
+ 0.77 ITO
Monnet Carole (Fra.) /
Naito Yuki (Jap.)
0 3 1
07.11.22
15:40
06.11.22,23:29
Marterer Maximilian (Nem.) (158) 2 7 6 Sels Jelle (Hol.)
vyhrá (1.82)
-1 ITO
Sels Jelle (Hol.) (131) 0 6 (9) 2
07.11.22
14:10
06.11.22,23:30
Travaglia Stefano (Tal.) (309) 2 6 6 7 Paulson Andrew (ČR)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Paulson Andrew (ČR) (363) 1 4 7 (3) 6 (5)
02.11.22
22:40
02.11.22,00:27
Li Ann (USA) (114) 2 5 6 7 Frech Magdalena (Poľ.)
vyhrá (1.93)
-1 ITO
Frech Magdalena (Poľ.) (147) 1 7 2 6 (5)
02.11.22
16:50
02.11.22,00:22
Dimitrov Grigor (Bul.) (28) 2 6 7 Fognini Fabio (Tal.)
vyhrá (4.21)
-1 ITO
Fognini Fabio (Tal.) (59) 0 0 5
02.11.22
11:10
02.11.22,00:23
Musetti Lorenzo (Tal.) (23) 1 6 Basilashvili Nikoloz (Gruz.)
vyhrá (4.24)
-1 ITO
Basilashvili Nikoloz (Gruz.) (106) 0 4
02.11.22
10:30
02.11.22,00:24
Privara Peter Benjamin (Svk) (1342) 2 6 6 Fantini Luca (Tal.)
vyhrá (3.67)
-1 ITO
Fantini Luca (Tal.) (1173) 0 1 0
02.11.22
03:00
02.11.22,00:23
Navasirisomboon Jirat (Tha.) (1296) 2 6 7 Pavlekovich Smith Thomas (Aus.)
vyhrá (3.36)
-1 ITO
Pavlekovich Smith Thomas (Aus.) (1443) 0 4 5
01.11.22
11:30
31.10.22,22:06
Moller Elmer (Dán.) (866) 2 6 6 Barnat Jiri (ČR)
vyhrá (2.04)
-1 ITO
Barnat Jiri (ČR) (764) 0 1 1
01.11.22
11:10
31.10.22,22:05
Evans Daniel (V.Br.) (27) 2 6 3 6 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.90)
-1 ITO
Nakashima Brandon (USA) (50) 1 3 6 4
01.11.22
01:45
31.10.22,22:06
Sabalenka Aryna (Biel.) (7) 2 3 7 7 Jabeur Ons (Tun.)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Jabeur Ons (Tun.) (2) 1 6 6 (5) 5
01.11.22
01:20
31.10.22,22:03
Kovacevic Aleksandar (USA) (178) 2 6 7 Kovacevic Aleksandar (USA)
vyhrá (1.87)
+ 0.87 ITO
Couacaud Enzo (Fra.) (186) 0 3 6 (9)
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 4387 3908 52.9 -628.66 -7.6
měs. 38 51 42.7 -14.22 -16
18+