přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky



Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Období celkom

posl. 30 dnů posl. 90 dnů posl. 180 dnů posl. 360 dnů víc jako 360 dnů

----------

2021 2020

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasů podle výše zvolených kritérií

10 20 30 40 50

označiť všechny kritéria

Cassani Sonia / Taliansko
Sonia Cassani počet zápasů: 17
počet výher: 7
úspěšnost: 41.2 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet proher jako favorit: 1
počet proher jako outsider: 5
počet výher jako favorit: 1
počet výher jako outsider: 0
spolehlivost jako outsider: 100 %
spolehlivost jako favorit: 50 %
Cassani Sonia - poslední zápasy podle zvolených kritérií
13.12.21
07:30
2. kolo Hageman Madelief (Hol.) [11 BYE] 2 6 6 P Antalya (XII) I
kvalifikace
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) 0 4 3
12.12.21
07:30
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 7 7 V Antalya (XII) I
kvalifikace
antuka I
Levivier Constance (Fra.) 0 5 5
05.12.21
09:00
1. kolo Hageman Madelief (Hol.) 2 6 7 P Antalya (XII)
kvalifikace
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) 0 3 5
29.11.21
11:00
2. kolo Ortenzi Benedetta (Tal.) [11 BYE] 2 6 7 P 1.91 Heraklion (XI) IV
kvalifikace
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) 0 3 6 (7) 1.74
28.11.21
09:00
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 6 6 V Heraklion (XI) IV
kvalifikace
antuka I
Kalogeropoulou Vasiliki (Gr) 0 0 0
22.11.21
12:00
2. kolo Idrizovic Fatma (Srb.) [15 BYE] 2 2 6 10 P 1.60 Heraklion (XI) III
kvalifikace
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) [ BYE] 1 6 1 5 2.11
03.11.21
09:30
1. kolo Juric Noka (Slov.) [Q] (1267) 2 6 6 P 1.18 Antalya (X) III
15 tis. USD
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) [Q] 0 1 1 4.00
02.11.21
15:10
osmfinále Cassani Sonia (Tal.) 2 1 6 10 V Antalya (X) III
kvalifikace
antuka I
Takayama Chihiro (Jap.) [9 BYE] (1168) 1 6 1 5
02.11.21
07:00
2. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 6 7 V 1.59 Antalya (X) III
kvalifikace
antuka I
Poj Nicole (Arg.) [7 BYE] 0 0 6 (0) 2.14
31.10.21
08:00
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 6 6 V Antalya (X) III
kvalifikace
antuka I
Tavazza Matilde () 0 2 1
25.10.21
09:00
2. kolo Hrdinkova Denise (ČR) [13 BYE] (1490) 2 6 4 10 P 1.10 Antalya (X) II
kvalifikace
antuka I
Cassani Sonia (Tal.) 1 4 6 5 5.31
24.10.21
09:00
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 7 6 V Antalya (X) II
kvalifikace
antuka I
Vartak Ananya (V.Br.) 0 6 (0) 4
10.10.21
13:30
1. kolo Ni Ma Zhuoma (Čína) [3] (1446) 2 6 6 P Monastir IV
kvalifikace
tvrdý I
Cassani Sonia (Tal.) 0 4 3
04.10.21
13:30
2. kolo Zhabrailova Milana (Rus.) [5 BYE] (1345) 2 6 6 P 1.09 Monastir III
kvalifikace
tvrdý I
Cassani Sonia (Tal.) 0 3 4 5.50
03.10.21
13:00
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 6 6 V Monastir III
kvalifikace
tvrdý I
Praefke Pia (Nem.) 0 1 4
26.09.21
13:30
1. kolo Balu Sharmada (Ind.) (1147) 2 6 6 P Monastir II
kvalifikace
tvrdý I
Cassani Sonia (Tal.) 0 0 1
18.07.21
13:20
osmfinále Richard Zoe (Fra.) [6 BYE] 2 6 6 P 1.45 Les Contamine
kvalifikace
tvrdý I
Cassani Sonia (Tal.) [ BYE] 0 4 4 2.49
18+