přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky



Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Období celkom

posl. 30 dnů posl. 90 dnů posl. 180 dnů posl. 360 dnů víc jako 360 dnů

----------

2024 2023

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasů podle výše zvolených kritérií

10 20 30 40 50

označiť všechny kritéria

Zaremba Martyna / Poľsko
Martyna Zaremba počet zápasů: 25
počet výher: 8
úspěšnost: 32 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet proher jako favorit: 1
počet proher jako outsider: 8
počet výher jako favorit: 0
počet výher jako outsider: 1
spolehlivost jako outsider: 88.9 %
spolehlivost jako favorit: 0 %
Zaremba Martyna - poslední zápasy podle zvolených kritérií
25.02.24
13:00
1. kolo Volkov Alexa (Nem.) 2 2 6 10 P Monastir (III)
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 1 6 1 4
28.11.23
08:30
osmfinále Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [3 BYE] (1386) 2 6 7 P 1.05 Heraklion (XII) I
kvalifikace
antuka I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 2 6 7.16
27.11.23
09:00
2. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 7 6 V Heraklion (XII) I
kvalifikace
antuka I
Camerano Elisa Andrea (Tal.) [9 BYE] (1329) 0 6 (8) 2
26.11.23
09:30
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 6 6 V Heraklion (XII) I
kvalifikace
antuka I
Kolowrotkiewicz Jowana (Poľ.) 0 3 0
19.11.23
10:00
1. kolo Palcatova Barbora (Svk) 2 6 6 P Heraklion (XII)
kvalifikace
antuka I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 1 0
22.10.23
18:30
1. kolo Covi Francesca (Tal.) 2 6 6 P Monastir III
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 4 0
15.10.23
14:00
1. kolo Reisel Luise (Nem.) 2 6 6 P Monastir I
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 0 1
09.10.23
12:30
2. kolo Rakki Selya (Fra.) [12 BYE] (1532) 2 6 6 P 1.40 Monastir (X) II
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 3 3 2.64
08.10.23
14:00
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 4 6 10 V Monastir (X) II
kvalifikace
tvrdý I
Piana Lucrezia (Tal.) 1 6 0 6
22.08.23
10:30
osmfinále Morozova Elizaveta (Rus.) [2] (1338) 2 6 6 P 1.10 Monastir (VIII) III
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 2 1 5.44
21.08.23
10:00
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 1 V 3.28 Monastir (VIII) III
kvalifikace
tvrdý I
Cilekova Laura (Svk) [9] skreč 0 1.27
14.08.23
12:30
2. kolo Komano Margaux (Fra.) [3 BYE] (1382) 2 6 6 P 1.11 Monastir (VIII) II
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 2 3 5.09
13.08.23
14:00
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 6 6 V Monastir (VIII) II
kvalifikace
tvrdý I
Hull Vanessa (St.K.N.) 0 2 1
07.08.23
10:00
2. kolo Danisova Nina (Svk) [15 BYE] 2 6 6 P 1.47 Monastir (VIII) I
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) [ BYE] 0 2 1 2.43
18.06.23
18:00
1. kolo Guerbert Lou Anne (Fra.) 2 6 6 P Monastir (VI) III
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 1 1
11.06.23
10:30
1. kolo Zhu Julia (Nem.) 2 6 6 P Monastir (VI) II
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 0 2 0
05.06.23
14:30
2. kolo Avataneo Sofia (Tal.) [7 BYE] 2 6 6 11 P Monastir (VI) I
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) 1 7 1 9
04.06.23
10:30
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 6 6 V Monastir (VI) I
kvalifikace
tvrdý I
Li Yican (Čína) 0 2 1
09.05.23
11:00
2. kolo Vancea Gabriela Maria (Rum.) [13 BYE] 2 6 6 P 1.86 Monastir (V) I
kvalifikace
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) [ BYE] 0 2 0 1.81
02.05.23
13:40
1. kolo Safarova Zdena (ČR) (1056) 2 6 6 P 1.02 Monastir (V)
15 tis. USD
tvrdý I
Zaremba Martyna (Poľ.) [WC] 0 0 1 8.85
18+