přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky



Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Období celkom

posl. 30 dnů posl. 90 dnů posl. 180 dnů posl. 360 dnů víc jako 360 dnů

----------

2024 2023

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasů podle výše zvolených kritérií

10 20 30 40 50

označiť všechny kritéria

Roots Andrea / Estónsko
Andrea Roots počet zápasů: 18
počet výher: 4
úspěšnost: 22.2 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet proher jako favorit: 1
počet proher jako outsider: 7
počet výher jako favorit: 1
počet výher jako outsider: 2
spolehlivost jako outsider: 77.8 %
spolehlivost jako favorit: 50 %
Roots Andrea - poslední zápasy podle zvolených kritérií
18.02.24
15:00
1. kolo Zoppas Louna (Fra.) 2 6 6 P Monastir (II) III
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 0 3 1
11.02.24
13:00
1. kolo Hays Gigi (V.Br.) 2 3 6 10 P Monastir (II) II
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 1 6 2 8
11.12.23
??
2. kolo Gasparovic Claudia (Rak.) 2 3 7 10 P 1.48 Antalya (XII) I
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) 1 6 6 (5) 4 2.42
10.12.23
??
1. kolo Roots Andrea (Est.) 2 7 6 V Antalya (XII) I
kvalifikace
antuka I
Medeghini Greta (Tal.) 0 5 3
27.11.23
09:00
2. kolo Bocchi Elena (Tal.) [ BYE] 2 6 6 14 P Heraklion (XII) I
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) [12 BYE] 1 2 7 (5) 12
20.11.23
09:00
2. kolo Michalkova Barbora (ČR) 2 6 6 P Heraklion (XII)
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) [9 BYE] 0 2 4
12.11.23
09:30
1. kolo Maduzzi Gaia (Tal.) 2 6 6 P Solarino II
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [15] 0 0 3
02.10.23
10:00
2. kolo Haddad Imogen (V.Br.) 1 P 1.10 Monastir (X) I
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [13 BYE] skreč 0 5.46
25.09.23
10:30
2. kolo Slavikova Emma (ČR) [8 BYE] 2 6 6 P 1.47 Monastir (X)
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [ BYE] 0 2 1 2.44
03.09.23
10:00
1. kolo Covi Francesca (Tal.) [15] 2 6 6 P Fiano Romano
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) 0 3 2
29.08.23
10:30
osmfinále Verster Nelise (JAR) [ BYE] (1237) 2 7 6 P 1.05 Monastir (IX)
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [ BYE] 0 5 2 6.85
28.08.23
10:00
2. kolo Roots Andrea (Est.) [ BYE] 2 6 6 V 2.09 Monastir (IX)
kvalifikace
tvrdý I
Talleri Chiara (Švaj.) [6 BYE] 0 3 1 1.62
23.08.23
12:10
1. kolo Morozova Elizaveta (Rus.) [Q] (1338) 2 6 6 P 1.21 Monastir (VIII) III
15 tis. USD
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [Q] 0 2 0 3.66
22.08.23
10:30
osmfinále Roots Andrea (Est.) 2 6 6 V 1.49 Monastir (VIII) III
kvalifikace
tvrdý I
Blackbeard Keira (Kan.) 0 2 0 2.39
21.08.23
10:00
1. kolo Roots Andrea (Est.) 2 7 3 10 V 6.31 Monastir (VIII) III
kvalifikace
tvrdý I
Gruber Taylor (USA) [14] 1 6 (6) 6 8 1.07
31.07.23
09:00
1. kolo Silva Johanna (Nem.) [11] (1237) 2 6 6 P 1.04 Savitaipale
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) 0 2 4 7.96
17.07.23
13:35
1. kolo Bubelyte Klaudija (Litva.) [2] (675) 2 6 6 P 1.04 Parnu
kvalifikace
antuka I
Roots Andrea (Est.) [WC] 0 1 2 9.00
07.05.23
10:00
1. kolo Kotamaeki Milla (Fín.) 2 6 6 P 2.23 Vierumaki
kvalifikace
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 0 2 4 1.56
18+