přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Sakiroglu Ipek / Turecko |
počet zápasů: 17 počet výher: 6 úspěšnost: 35.3 % |
FAVORIT vs. OUTSIDER |
počet proher jako favorit: 0 počet proher jako outsider: 6 počet výher jako favorit: 0 počet výher jako outsider: 1 spolehlivost jako outsider: 85.7 % spolehlivost jako favorit: - % |
Sakiroglu Ipek - poslední zápasy podle zvolených kritérií | |||||||||||||
18.02.24 08:00 |
1. kolo | Ovcharenko Ekaterina (Rus.) [9] (635) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya VII kvalifikace |
antuka | I | ||||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
03.12.23 08:00 |
1. kolo | Bulut Nisa (Tur.) | 1 | 7 | 4 | P | Antalya (XII) kvalifikace |
antuka | I | ||||
Sakiroglu Ipek (Tur.) skreč | 0 | 6 | 1 | ||||||||||
26.11.23 08:00 |
1. kolo | Medeghini Greta (Tal.) [13] | 2 | 6 | 7 | P | Antalya (XI) III kvalifikace |
antuka | I | ||||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 4 | 6 (5) | ||||||||||
12.11.23 08:00 |
1. kolo | Muller Nikoletta (Ma) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya (XI) I kvalifikace |
antuka | I | ||||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||||
06.11.23 09:45 |
2. kolo | Mozgaleva Anastasia (Rus.) [16] | 2 | 6 | 6 | P | 1.50 | Antalya (XI) kvalifikace |
antuka | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 0 | 2.33 | |||||||||
05.11.23 08:00 |
1. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 2 | 10 | V | Antalya (XI) kvalifikace |
antuka | I | |||
Budak Irmak (Tur.) | 1 | 4 | 6 | 4 | |||||||||
22.10.23 15:50 |
1. kolo | Kazionova Ekaterina (Rus.) [3] (697) | 2 | 6 | 6 | P | 1.02 | Istanbul (X) kvalifikace |
hala | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 2 | 8.82 | |||||||||
16.05.23 09:00 |
osmfinále | Kruzhkova Daria (Rus.) (1192) | 2 | 6 | 7 | P | 1.55 | Antalya XVII kvalifikace |
antuka | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 2 | 5 | 2.21 | |||||||||
15.05.23 09:00 |
2. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 6 | V | 1.95 | Antalya XVII kvalifikace |
antuka | I | |||
Di Giannantonio Emily (Tal.) [6 BYE] | 0 | 2 | 4 | 1.65 | |||||||||
14.05.23 14:00 |
1. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 6 | V | Antalya XVII kvalifikace |
antuka | I | ||||
Pastoric Daria Ioana (Rum.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||||
08.05.23 09:30 |
2. kolo | Roselli Giorgia (Tal.) [12] | 2 | 6 | 6 | P | 1.12 | Antalya XVI kvalifikace |
antuka | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 2 | 4.85 | |||||||||
07.05.23 09:00 |
1. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 6 | V | Antalya XVI kvalifikace |
antuka | I | ||||
Assanova Hatshepsut (Kaz.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||||
01.05.23 09:30 |
2. kolo | Zanolini Camilla (Tal.) [6 BYE] | 2 | 6 | 6 | P | 1.01 | Antalya XV kvalifikace |
antuka | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 0 | 9.49 | |||||||||
30.04.23 09:00 |
1. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 6 | V | Antalya XV kvalifikace |
antuka | I | ||||
Mascenikova Diana (Svk) | 0 | 2 | 2 | ||||||||||
16.04.23 ?? |
1. kolo | Buchwald Helena (Nem.) [2] (1066) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya XIII kvalifikace |
antuka | I | ||||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||||
10.04.23 09:00 |
2. kolo | Gettwart Fabienne (Nem.) [1] (845) | 2 | 6 | 6 | P | 1.06 | Antalya XII kvalifikace |
antuka | I | |||
Sakiroglu Ipek (Tur.) | 0 | 1 | 3 | 6.73 | |||||||||
09.04.23 08:30 |
1. kolo | Sakiroglu Ipek (Tur.) | 2 | 6 | 4 | 10 | V | Antalya XII kvalifikace |
antuka | I | |||
Karadzhaeva Mariam (Rus.) | 1 | 4 | 6 | 8 |