nepřihlášený | přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

New Haven 2018 / USA, tvrdý , www, LIVE, pavúk / draw
dotace: 776 tis. USD
25.08.18
18:40
finále Sestini Hlavackova Andrea (ČR) /
Strycova Barbora (ČR)
2 6 6 10 1.31 I H2H O
Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Siegemund Laura (Nem.)
1 4 7 (7) 4 2.88
24.08.18
18:40
semifinále Sestini Hlavackova Andrea (ČR) /
Strycova Barbora (ČR)
2 3 6 12 1.41 I H2H O
Rosolska Alicja (Poľ.) /
Spears Abigail (USA)
1 6 3 10 2.97
24.08.18
19:00
semifinále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Siegemund Laura (Nem.)
1 1.99 I H2H O
Pliskova Kristyna (ČR) /
Pliskova Karolina (ČR)
0 1.73
23.08.18
04:40
čtvrtfinále Pliskova Kristyna (ČR) /
Pliskova Karolina (ČR)
2 6 5 10 1.63 I H2H O
Kichenok Nadiya (Ukr.) /
Rodionova Anastasia (Aus.)
1 4 7 5 2.22
23.08.18
20:50
čtvrtfinále Rosolska Alicja (Poľ.) /
Spears Abigail (USA)
2 4 7 10 2.00 I H2H O
Bertens Kiki (Hol.) /
Larsson Johanna (Švé.)
1 6 5 5 1.75
23.08.18
19:10
čtvrtfinále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Siegemund Laura (Nem.)
2 4 6 10 1.78 I H2H O
Arruabarrena-Vecino Lara (Špan.) /
Kichenok Lyudmyla (Ukr.)
1 6 3 8 1.98
22.08.18
19:10
osmfinále Bertens Kiki (Hol.) /
Larsson Johanna (Švé.)
2 6 6 I H2H O
Adamczak Monique (Aus.) /
Kalashnikova Oksana (Gruz.)
0 3 4
22.08.18
21:30
čtvrtfinále Sestini Hlavackova Andrea (ČR) /
Strycova Barbora (ČR)
2 6 6 1.36 I H2H O
Jurak Darija (Chor.) /
Olaru Raluca-Ioana (Rum.)
0 3 3 2.94
22.08.18
16:00
osmfinále Bertens Kiki (Hol.) /
Larsson Johanna (Švé.)
1.45 I H2H O
Konta Johanna (V.Br.) /
Melichar Nicole (USA)
2.67
21.08.18
20:30
osmfinále Kichenok Nadiya (Ukr.) /
Rodionova Anastasia (Aus.)
2 2 7 10 2.51 I H2H O
Begu Irina (Rum.) /
Niculescu Monica (Rum.)
1 6 6 (4) 8 1.53
21.08.18
22:20
osmfinále Arruabarrena-Vecino Lara (Špan.) /
Kichenok Lyudmyla (Ukr.)
1 4 1 2.37 I H2H O
Schuurs Demi (Hol.) /
Srebotnik Katarina (Slov.)
0 6 0 1.53
21.08.18
18:10
osmfinále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Siegemund Laura (Nem.)
2 6 7 10 1.44 I H2H O
Krawczyk Desirae (USA) /
Vickery Sachia (USA)
1 7 (2) 6 (4) 8 2.62
20.08.18
20:50
osmfinále Pliskova Kristyna (ČR) /
Pliskova Karolina (ČR)
2 6 6 10 1.55 I H2H O
Flipkens Kirsten (Bel.) /
Van Uytvanck Alison (Bel.)
1 7 (4) 4 6 2.23
20.08.18
21:05
osmfinále Bacsinszky Timea (Švaj.) /
Vandeweghe Coco (USA)
2.05 I H2H O
Pliskova Kristyna (ČR) /
Pliskova Karolina (ČR)
1.68
20.08.18
01:00
osmfinále Jurak Darija (Chor.) /
Olaru Raluca-Ioana (Rum.)
2 6 7 10 1.78 I H2H O
Jakupovic Dalila (Slov.) /
Voracova Renata (ČR)
1 7 (2) 6 (2) 8 1.95
20.08.18
19:10
osmfinále Sestini Hlavackova Andrea (ČR) /
Strycova Barbora (ČR)
2 6 6 1.30 I H2H O
Aoyama Shuko (Jap.) /
Marozava Lidziya (Biel.)
0 2 1 3.20
19.08.18
23:40
osmfinále Rosolska Alicja (Poľ.) /
Spears Abigail (USA)
2 6 6 1.80 I H2H O
Atawo Raquel (USA) /
Groenefeld Anna-Lena (Nem.)
0 3 4 1.88
18+