přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Heraklion (III) 2020 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (III) 2020 Tenis live kvalifikace |
|||||||||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Kolodziejova Miriam (ČR) (957) | 60.70% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Duca Gabriela (Rum.) (1111) | 39.30% | 0 | 2 | 0 | 7.79 | ||||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Ukolova Anna (Rus.) (849) | 58.54% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Lohan Sinead (Ír.) (1257) | 41.46% | 0 | 4 | 2 | 2.05 | ||||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Svatikova Laura (Svk) (1182) | 53.70% | 2 | 6 | 6 | 2.04 | I H2H O | |||
Khirin Nicole (Izr.) (1121) | 46.30% | 0 | 3 | 2 | 1.65 | ||||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Chlpac Agustina (Arg.) (884) | 36.71% | 2 | 6 | 2 | 10 | 2.12 | I H2H O | ||
Krasnova Diana (Rus.) | 63.29% | 1 | 4 | 6 | 3 | 1.58 | |||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Saidenova Noel (Rus.) (1018) | 47.97% | 2 | 4 | 6 | 10 | 2.05 | I H2H O | ||
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1106) | 52.03% | 1 | 6 | 4 | 6 | 1.64 | |||||
03.03.20 09:30 |
osmfinále | Matoula Martha (Gr) (1058) | 54.31% | 2 | 4 | 6 | 10 | 2.05 | I H2H O | ||
Cadar Elena-Teodora (Rum.) (917) | 45.69% | 1 | 6 | 2 | 8 | 1.64 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Lohan Sinead (Ír.) (1259) | 51.02% | 2 | 6 | 6 | 1.11 | I H2H O | |||
Krueger Adelina (Nem.) | 48.98% | 0 | 0 | 3 | 5.13 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1124) | 36.03% | 2 | 1 | 6 | 10 | 2.61 | I H2H O | ||
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (881) | 63.97% | 1 | 6 | 3 | 7 | 1.40 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Svatikova Laura (Svk) (1259) | 54.74% | 2 | 6 | 7 | 1.10 | I H2H O | |||
Zlatarova Aleksandra (Bul.) | 45.26% | 0 | 4 | 6 (2) | 5.34 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Chlpac Agustina (Arg.) (882) | 48.86% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Trencheva Elena (Bul.) | 51.14% | 0 | 4 | 2 | 3.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1108) | 59.57% | 2 | 6 | 7 | 1.64 | I H2H O | |||
Moreno Barranquero Angeles (Špan.) (911) | 40.43% | 0 | 1 | 5 | 2.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Cadar Elena-Teodora (Rum.) (917) | 45.63% | 2 | 7 | 1 | 10 | 1.72 | I H2H O | ||
Zund Sylvie (Lich.) | 54.37% | 1 | 5 | 6 | 6 | 1.93 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Krasnova Diana (Rus.) | 39.01% | 2 | 5 | 6 | 10 | 3.05 | I H2H O | ||
Lovqvist Julia (Švé.) (994) | 60.99% | 1 | 7 | 1 | 1 | 1.30 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Saidenova Noel (Rus.) (1020) | 60.28% | 2 | 4 | 7 | 10 | 1.35 | I H2H O | ||
Mukhortova Alina (Rus.) | 39.72% | 1 | 6 | 5 | 3 | 2.81 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Matoula Martha (Gr) (1058) | 52.72% | 2 | 5 | 6 | 10 | 1.09 | I H2H O | ||
Portela Caitlyn (Aus.) | 47.28% | 1 | 7 | 0 | 3 | 5.58 | |||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Kolodziejova Miriam (ČR) (938) | 60.51% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Ersoz Vanessa (Švé.) | 39.49% | 0 | 0 | 0 | 8.56 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Duca Gabriela (Rum.) (1114) | 41.29% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Niedermeier Michaela (Nem.) | 58.71% | 0 | 0 | 0 | 2.05 | ||||||
02.03.20 09:30 |
2. kolo | Ukolova Anna (Rus.) (868) | 61.59% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Spiridis Helena (Aus.) | 38.41% | 0 | 1 | 0 | 6.80 | ||||||
01.03.20 12:00 |
1. kolo | Duca Gabriela (Rum.) (1114) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Melgers Annick (Hol.) (1001) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Krueger Adelina (Nem.) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Radenkovic Maja (Švé.) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Lohan Sinead (Ír.) (1259) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cappelletti Monica (Tal.) (988) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1124) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shvartsmann Darya (Izr.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Zlatarova Aleksandra (Bul.) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Dury Mathilde (Fra.) | 1 | 6 | 1 | 7 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Svatikova Laura (Svk) (1259) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Klasen Anna (Nem.) (1011) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Trencheva Elena (Bul.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Malm Olivia (Švé.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Krasnova Diana (Rus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Likhacheva Sofiia (Rus.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Lovqvist Julia (Švé.) (994) | 2 | 0 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Hanesova Lucia (Svk) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1108) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr.) (1281) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Mukhortova Alina (Rus.) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Rittberger Sabrina (Nem.) (1281) | 1 | 3 | 6 | 7 | |||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Saidenova Noel (Rus.) (1020) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rocchetti Sofia (Tal.) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Zund Sylvie (Lich.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Custic Marta (Špan.) (1060) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Portela Caitlyn (Aus.) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Gomez Maria (Ekv.) | 0 | 1 | |||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Matoula Martha (Gr) (1058) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Martinich Ivania (Chile) (971) | 0 | 3 | 6 (5) | ||||||||
01.03.20 12:00 |
1. kolo | Ersoz Vanessa (Švé.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mishieva Nikol (Rus.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 12:00 |
1. kolo | Niedermeier Michaela (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blackbeard Keira (Kan.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.03.20 09:30 |
1. kolo | Spiridis Helena (Aus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum.) | 0 | 4 | 3 |