nepřihlášený | přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Lisbon (VI) 2020 / Portugalsko, antuka , www, LIVE, pavúk / draw
dotace: 43 tis. USD
17.10.20
16:05
finále Cid Subervi Roberto (Dom.r.) /
Oliveira Goncalo (Por.)
2 7 4 10 2.22 I H2H O
Heliovaara Harri (Fín.) /
Kolar Zdenek (ČR)
1 6 (5) 6 4 1.56
16.10.20
11:00
semifinále Cid Subervi Roberto (Dom.r.) /
Oliveira Goncalo (Por.)
2 3 6 10 1.62 I H2H O
Borges Nuno (Por.) /
Cabral Francisco (Por.)
1 6 3 8 2.13
16.10.20
11:05
semifinále Heliovaara Harri (Fín.) /
Kolar Zdenek (ČR)
2 4 6 10 1.44 I H2H O
Tseng Chun Hsin (Taipei) /
Zuk Kacper (Poľ.)
1 6 1 7 2.59
15.10.20
12:50
čtvrtfinále Tseng Chun Hsin (Taipei) /
Zuk Kacper (Poľ.)
2 6 6 1.57 I H2H O
Cacao Tiago (Por.) /
Monteiro Joao (Por.)
0 4 4 2.20
15.10.20
16:05
čtvrtfinále Cid Subervi Roberto (Dom.r.) /
Oliveira Goncalo (Por.)
2 1 6 10 2.11 I H2H O
Galloway Robert (USA) /
Molchanov Denys (Ukr.)
1 6 3 4 1.63
15.10.20
18:10
čtvrtfinále Borges Nuno (Por.) /
Cabral Francisco (Por.)
2 2 7 10 2.08 I H2H O
Luz Orlando (Braz.) /
Menezes Joao (Braz.)
1 6 5 5 1.65
15.10.20
11:00
čtvrtfinále Heliovaara Harri (Fín.) /
Kolar Zdenek (ČR)
2 6 6 10 1.82 I H2H O
Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Lawson Alex (USA)
1 7 (4) 4 5 1.86
14.10.20
16:45
osmfinále Galdos Sergio (Peru) /
Matos Rafael (1996) (Braz.)
2.16 I H2H O
Huey Treat (Fili.) /
Lammons Nathaniel (USA)
1.60
14.10.20
16:00
osmfinále Cacao Tiago (Por.) /
Monteiro Joao (Por.)
1 2 6 2.45 I H2H O
Dzumhur Damir (BaH.) /
Krstin Pedja (Srb.)
0 6 4 1.40
14.10.20
18:00
osmfinále Tseng Chun Hsin (Taipei) /
Zuk Kacper (Poľ.)
2 3 6 10 I H2H O
Galdos Sergio (Peru) /
Matos Rafael (1996) (Braz.)
1 6 4 4
14.10.20
15:20
osmfinále Galloway Robert (USA) /
Molchanov Denys (Ukr.)
2 6 6 1.48 I H2H O
Sabanov Ivan (Chor.) /
Sabanov Matej (Chor.)
0 3 4 2.42
14.10.20
14:40
osmfinále Borges Nuno (Por.) /
Cabral Francisco (Por.)
2 6 6 1.74 I H2H O
Popko Dmitry (Kaz.) /
Yang Tsung-Hua (Taipei)
0 2 1 1.95
13.10.20
18:00
osmfinále Heliovaara Harri (Fín.) /
Kolar Zdenek (ČR)
2 6 6 1.65 I H2H O
Cerretani Jamie (USA) /
Weissborn Tristan-Samuel (Rak.)
0 1 4 2.08
13.10.20
17:15
osmfinále Glasspool Lloyd (V.Br.) /
Lawson Alex (USA)
2 6 6 1.25 I H2H O
Falcao Goncalo (Por.) /
Faria Luis (Por.)
0 4 3 3.48
13.10.20
18:35
osmfinále Cid Subervi Roberto (Dom.r.) /
Oliveira Goncalo (Por.)
2 6 4 10 1.78 I H2H O
Domingues Joao (Por.) /
Sousa Pedro (Por.)
1 1 6 7 1.91
13.10.20
18:30
osmfinále Luz Orlando (Braz.) /
Menezes Joao (Braz.)
2 7 6 1.67 I H2H O
Arneodo Romain (Mon.) /
Romboli Fernando (Braz.)
0 6 (5) 2 2.04
18+