přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 / Svet, antuka
dotace: 25 tis. USD
03.07.22
08:05
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 2 4
03.07.22
08:06
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 2 7 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 6 0
03.07.22
09:30
Di Francesco Alanna (Špan.) I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.)
03.07.22
09:54
Schech Ruxandra (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 5 2
03.07.22
12:46
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 3 7 6 I H2H O
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 1 6 5 4
02.07.22
15:04
Laboutkova Aneta (ČR) (511) I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274)
02.07.22
10:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.)
02.07.22
11:00
Schech Ruxandra (Nem.) 2 2 7 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 1 6 5 3
02.07.22
08:00
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 2
02.07.22
08:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 0 3 0
02.07.22
12:30
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 1 6 2 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 4 0
02.07.22
12:30
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 0 6 1
02.07.22
08:00
Aranda Arcas Lucia (Špan.) I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk)
02.07.22
11:00
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 0 0 4
02.07.22
14:40
Yakunina Taisia (Rus.) I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.)
01.07.22
08:03
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 1 2
01.07.22
08:05
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 3 3
01.07.22
09:25
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 6 I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.) 1 3 7 2
01.07.22
10:07
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 2 0
01.07.22
12:21
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 0 4 3
01.07.22
11:10
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.)
01.07.22
14:13
Ferlito Alice (Špan.) 2 1 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 1 6 3 2
01.07.22
13:08
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 0 1 2
01.07.22
11:22
Yakunina Taisia (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 3
30.06.22
14:32
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 0 2
30.06.22
14:02
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 3 1
30.06.22
11:56
Ferlito Alice (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Di Francesco Alanna (Špan.) 0 4 0
30.06.22
11:48
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 2 1 7 6 I H2H O
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 1 6 6 2
30.06.22
09:22
Schech Ruxandra (Nem.) 2 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 1 6 1 2
30.06.22
08:04
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 2 7 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 1 4 6 6
30.06.22
08:03
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 1 2
30.06.22
15:33
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 2 2
29.06.22
13:21
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 0 2 5
29.06.22
08:18
Darley Cheri (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 0 3 1
29.06.22
08:07
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 2 6 7 I H2H O
Schech Ruxandra (Nem.) 1 6 4 6
29.06.22
10:09
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 5 0
29.06.22
09:30
Lopez Giese Laura (Špan.) 2 7 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 1 6 7 3
29.06.22
12:13
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 0 0
29.06.22
15:04
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Garcia Astudillo Laura (Špan.) 0 4 2
29.06.22
15:24
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 3 4
28.06.22
08:00
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Garcia Astudillo Laura (Špan.) 0 3 3
28.06.22
08:10
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 4 6 7 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 1 6 1 5
28.06.22
10:16
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 5 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 1 7 3 2
28.06.22
12:51
Ferlito Alice (Špan.) 2 5 6 6 I H2H O
Schech Ruxandra (Nem.) 1 7 1 1
28.06.22
13:01
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 2 4
28.06.22
14:35
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 3 6 7 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 1 6 2 5
28.06.22
09:30
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 6 1
28.06.22
10:49
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 6 1
28.06.22
15:47
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.) 0 1 3
27.06.22
08:05
Schech Ruxandra (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 4 2
27.06.22
08:05
Krasnova Daria (Rus.) (1145) 2 3 6 7 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 1 6 4 6
27.06.22
16:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 2 0
27.06.22
14:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 3 2
27.06.22
12:27
Laboutkova Aneta (ČR) (515) 2 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 0 3 3
27.06.22
12:11
Ugrelidze Nina (USA) (1548) 2 7 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 6 3
27.06.22
10:31
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 6 4 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1311) 1 0 6 1
26.06.22
10:15
Gvozdenovic Sara (Srb.) I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.)
26.06.22
07:03
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 2 7 6 I H2H O
Dencheva Rositsa (Bul.) 1 6 6 1
26.06.22
07:02
Sahnis Ella (Mda.) 2 5 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 7 0 3
26.06.22
10:22
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 3 6 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 1 6 3 4
26.06.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 7 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 0 6 1
25.06.22
07:04
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 5 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 1 3 7 4
25.06.22
07:03
Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
25.06.22
08:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 4 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 1 1 6 2
25.06.22
08:30
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 0 3 3
25.06.22
11:56
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 7 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 3 6
25.06.22
10:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 2 1
25.06.22
13:44
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1392) 0 0 1
25.06.22
11:47
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 4 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 1 6 2 4
24.06.22
07:10
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 2 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 1 6 3 2
24.06.22
07:00
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 7 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 6 4
24.06.22
09:54
Pencheva Liya (Bul.) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 5 1
24.06.22
09:16
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 4 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 1 6 1 0
24.06.22
11:52
Chudejova Mia (Svk) (1392) 2 6 5 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 1 2 7 0
24.06.22
11:29
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 3
24.06.22
13:45
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
23.06.22
07:03
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 1 2
23.06.22
07:04
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1392) 0 2 2
23.06.22
08:30
Ionescu Eva Maria (Rum.) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
23.06.22
09:34
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 5 3
23.06.22
09:34
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 0 0 1
23.06.22
11:39
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 2 3
23.06.22
10:58
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 0 1 2
23.06.22
11:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 2
22.06.22
08:50
Dencheva Rositsa (Bul.) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
22.06.22
07:02
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 3 6 7 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 1 6 3 5
22.06.22
08:17
Chudejova Mia (Svk) (1392) 2 6 3 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 1 3 6 2
22.06.22
09:38
Radulova Yoana (Bul.) 2 7 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 5 4
22.06.22
11:06
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1246) 0 0 2
22.06.22
11:34
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 4
22.06.22
11:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 1 7 3 2
21.06.22
07:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 2 4 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 6 4 1
21.06.22
07:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 5
21.06.22
08:50
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 2
21.06.22
08:57
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 2 6 6 I H2H O
Dencheva Rositsa (Bul.) 0 3 3
21.06.22
10:00
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 2 4
21.06.22
12:08
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 0 6 1
21.06.22
11:30
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 2 1
20.06.22
07:05
Sezer Melis (Tur.) (1249) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 1 2
20.06.22
08:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1488) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 1
20.06.22
09:50
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1249) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 2 4
20.06.22
07:04
Radulova Yoana (Bul.) 2 5 6 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1545) 1 7 2 2
20.06.22
09:58
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 1 7 4 1
20.06.22
11:26
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 2 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 1 2 6 0
20.06.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (375) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 0 0
19.06.22
08:00
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 4 2
19.06.22
08:01
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 4 2
19.06.22
09:42
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 4 6 6 I H2H O
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 1 6 4 2
19.06.22
09:46
Moeller Leonie (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 6 0
18.06.22
08:08
Spee Bente (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 0 6 4
18.06.22
08:03
Rijkers Laura (Hol.) 2 4 6 7 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 1 6 4 5
18.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 7 I H2H O
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 0 4 5
18.06.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 7 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 0 6 2
18.06.22
13:13
Panackova Marketa (ČR) 2 6 4 6 I H2H O
Balzert Antonia (Nem.) 1 3 6 1
18.06.22
13:33
Moeller Leonie (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 6 2
18.06.22
15:41
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 1 2
18.06.22
12:30
Semenistaja Marija (Lot.) 2 3 7 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 1 6 6 1
17.06.22
08:00
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 4 0
17.06.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 7 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 0 2 5
17.06.22
09:30
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 5 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 1 3 7 2
17.06.22
10:33
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 1 0
17.06.22
12:13
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 3 2
17.06.22
11:00
Spee Bente (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 3 2
17.06.22
14:11
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 4 1
17.06.22
12:30
Gubina Polina (Ukr.) I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.)
16.06.22
08:05
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 4 1
16.06.22
08:00
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 1 3
16.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 0 1
16.06.22
09:44
Gubina Polina (Ukr.) 2 6 1 7 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 1 4 6 6
16.06.22
11:06
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 7 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 3 6
16.06.22
13:26
Poppe Shura (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 6 2
16.06.22
13:12
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 4 0
16.06.22
16:02
Jacob Katharina (Nem.) I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.)
15.06.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Balzert Antonia (Nem.) 0 3 2
15.06.22
08:00
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 1 1
15.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 2 2
15.06.22
09:30
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 3 2
15.06.22
11:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 3 0
15.06.22
11:00
Gubina Polina (Ukr.) 2 2 7 7 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 1 6 5 5
15.06.22
12:30
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 4 2
15.06.22
12:30
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 7 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 2 5
14.06.22
08:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 2 0
14.06.22
08:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 7 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 5 0
14.06.22
09:30
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 1 0
14.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 1 3
14.06.22
12:30
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 2 2
14.06.22
11:00
Poppe Shura (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 6 3
14.06.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 3 0
14.06.22
12:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 1 2
13.06.22
14:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 0 2
13.06.22
11:57
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1484) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 2 1
13.06.22
11:00
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 0 1
13.06.22
12:30
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 6 6 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 1 1 7 4
13.06.22
12:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (675) 2 6 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 1 0
13.06.22
14:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 3 6 I H2H O
Kazionova Ekaterina (Rus.) (329) 1 1 6 3
13.06.22
18:05
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Shapovalova Angelika (Rus.) (1323) 0 3 2
13.06.22
15:30
Spee Bente (Hol.) 2 4 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 1 6 3 3
05.06.22
08:00
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 0 3 2
05.06.22
08:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 5 2
05.06.22
09:30
Palecek Nikol (Srb.) (1445) I H2H O
Gubina Polina (Ukr.)
05.06.22
11:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 6 0 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 1 3 6 3
05.06.22
09:30
Sommer Helene (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 1
04.06.22
08:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 3 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 1 6 2 0
04.06.22
08:00
Gubina Polina (Ukr.) 1 3 2 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 6 1
04.06.22
10:35
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 6 I H2H O
Svetac Sara (Chor.) 1 7 4 2
04.06.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 0 3 3
04.06.22
11:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.)
04.06.22
11:00
Kempster Sashi (V.Br.) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
04.06.22
14:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 3 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 3 4
03.06.22
08:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 4 3
03.06.22
08:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 4
03.06.22
09:30
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 7 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 3 6
03.06.22
12:03
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 1 7 1 3
03.06.22
11:00
Svetac Sara (Chor.) 1 6 3 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 1 0
03.06.22
12:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 0 2 5
03.06.22
12:30
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 2
02.06.22
08:00
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 2 4
02.06.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 4 1
02.06.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 0 1 2
02.06.22
11:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 6 6 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 0 3 2
02.06.22
11:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 1
02.06.22
13:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 4 3
02.06.22
12:30
Stafford Emira (USA) I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326)
01.06.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 1 7 1
01.06.22
09:30
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 2 6 6 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 1 6 2 3
01.06.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 0
01.06.22
11:00
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 3 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 1 6 4 1
01.06.22
11:00
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 0 2 1
01.06.22
12:30
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326) 1 3 7 2
31.05.22
08:00
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 4 0
31.05.22
11:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) I H2H O
Kajevic Ena (Chor.) (1375)
31.05.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 3 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 6 2 3
31.05.22
09:30
Gubina Polina (Ukr.) 2 6 2 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 4 6 3
31.05.22
11:00
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 1 3
31.05.22
12:30
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 0 6 3
31.05.22
12:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 5 6 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 1 1 7 1
31.05.22
08:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 2 3
30.05.22
08:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 5 4
30.05.22
09:57
Bubalo Ema (Chor.) I H2H O
Svetac Sara (Chor.)
30.05.22
09:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 2 4
30.05.22
11:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 0 0
30.05.22
11:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 7 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 6 2
30.05.22
14:45
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
30.05.22
12:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) I H2H O
Zuvela Nora (Chor.)
29.05.22
08:00
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326) 0 2 4
29.05.22
08:00
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 6 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 7 3 5
29.05.22
08:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 2
29.05.22
09:30
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 0 4 4
28.05.22
08:00
Malesevic Tamara (Srb.) 2 6 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) (969) 1 2 7 4
28.05.22
08:00
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 1 6 1 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 3 0
28.05.22
08:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 4
28.05.22
09:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 3 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 0
28.05.22
09:30
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 0 6 7 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 1 6 3 6
28.05.22
09:30
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 0 0 3
28.05.22
11:00
Kolarevic Nevena (Srb.) 1 6 1 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 3 0
28.05.22
11:00
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 4 2
28.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 4 6 7 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 6 2 5
28.05.22
12:30
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 5 6 1 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 7 1 0
27.05.22
08:00
Kolarevic Nevena (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 4
27.05.22
08:00
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 2 6 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 4 6
27.05.22
09:30
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 3 7 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 1 5 6 6
27.05.22
09:30
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 3 5
27.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 4 4
27.05.22
11:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 1 2
27.05.22
12:30
Sepa Iva (Srb.) 2 6 3 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 1 2 6 3
27.05.22
15:03
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 1 2
26.05.22
08:00
Petkovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 6 0
26.05.22
08:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 1 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 2 6 3
26.05.22
09:30
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 1 6 4
26.05.22
09:30
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 7 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 0 2 5
26.05.22
13:00
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 1 7 4 0
26.05.22
11:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 3
26.05.22
15:30
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 7 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 4 6
26.05.22
13:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 2
25.05.22
08:00
Marjanovic Mia (Srb.) 2 2 7 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 1 6 5 3
25.05.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 4 0
25.05.22
10:50
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 4 2
25.05.22
09:30
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 4 4
25.05.22
12:38
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 2 2 6 6 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 1 6 2 1
25.05.22
11:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 4 4
25.05.22
12:30
Grujic Jovana (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 0 6 0
25.05.22
14:06
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 2 2
24.05.22
08:00
Ristic Mia (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 0
24.05.22
08:00
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 2
24.05.22
09:30
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 3 3
24.05.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 1 3
24.05.22
11:00
Sepa Iva (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 1 1
24.05.22
11:00
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 7 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 5 2
24.05.22
12:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 0 0 4
24.05.22
12:30
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 2 0
23.05.22
08:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 7 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1298) 0 6 1
23.05.22
09:30
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 0 2
23.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 3 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 1 1 6 1
23.05.22
11:42
Petrovic Andjela (Švaj.) I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1316)
23.05.22
09:30
Stankovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1554) 0 5 1
23.05.22
13:45
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 1 0 6 0
23.05.22
13:27
Svatikova Laura (Svk) (1316) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 4 1
22.05.22
09:00
Herea Carmen Andreea (Rum.) I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1338)
22.05.22
07:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 I H2H O
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) 0 3 3
22.05.22
08:30
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 5 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 1 3 7 4
22.05.22
11:30
Ogescu Simona (Rum.) (1028) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 2
22.05.22
08:30
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 7 3 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (Rum.) 1 5 6 1
21.05.22
07:00
Ogescu Simona (Rum.) (1028) 2 2 7 6 I H2H O
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1042) 1 6 6 1
21.05.22
07:00
Lazar Stefana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (560) 0 4 2
21.05.22
10:12
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 I H2H O
Ma Shuyue (Čína) (731) 0 3 0
21.05.22
08:30
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) 2 4 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 1 6 2 1
21.05.22
10:00
Deletic Senka (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 3
21.05.22
10:00
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 3 3
21.05.22
12:30
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1211) 0 4 4
21.05.22
12:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (Rum.) 0 1 2
21.05.22
15:30
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 7 7 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 5 6
20.05.22
07:00
Lazar Stefana (Rum.) I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.)
20.05.22
08:00
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) I H2H O
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1042)
20.05.22
08:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1211) 1 1 7 2
20.05.22
08:30
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 7 I H2H O
Herea Carmen Andreea (Rum.) 0 4 6
20.05.22
10:00
Plesa Denisa Elena (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Ma Shuyue (Čína) (731) 0 6 3
20.05.22
11:00
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 6
20.05.22
12:00
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 3 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1338) 1 0 6 3
20.05.22
11:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 3
19.05.22
08:30
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (560) 0 3 3
19.05.22
07:00
Ma Shuyue (Čína) (731) 2 4 7 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 6 5 4
19.05.22
07:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1028) 0 3 3
19.05.22
09:51
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1211) 0 2 4
19.05.22
10:00
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1042) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1338) 0 4 2
19.05.22
11:30
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 7 3 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 6 6
19.05.22
11:30
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (Rum.) 1 7 1 0
19.05.22
17:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (560) 2 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (Rum.) 0 4 1
19.05.22
13:00
Ma Shuyue (Čína) (731) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 2 1
18.05.22
10:00
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 0 0
18.05.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
18.05.22
11:30
Ogescu Simona (Rum.) (1028) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1211) 0 6 4
18.05.22
11:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 3 2
18.05.22
18:10
Lazar Stefana (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (Rum.) 0 5 2
17.05.22
08:00
Sezer Melis (Tur.) (1211) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 3
17.05.22
08:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (560) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 2
17.05.22
08:30
Ogescu Simona (Rum.) (1028) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 1 0
17.05.22
10:00
Herea Carmen Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 0 3 3
17.05.22
10:00
Iordache Alexandra (Rum.) (1338) 2 6 4 6 I H2H O
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) 1 1 6 3
16.05.22
10:00
Ogescu Simona (Rum.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
16.05.22
09:51
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1047) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 2 1
16.05.22
13:03
Herea Carmen Andreea (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 5
16.05.22
07:00
Lazar Stefana (Rum.) 2 4 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 6 4 2
16.05.22
08:30
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 1 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 6 4 0
16.05.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (758) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 3 1
15.05.22
08:08
Zlochova Zuzana (Svk) (538) 2 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 0 3 0
15.05.22
08:09
Vaneva Zinovia (Bul.) (1495) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1215) 0 2 0
15.05.22
10:13
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 4 6 I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460) 1 4 6 2
15.05.22
09:45
Lazar Stefana (Rum.) I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1335)
15.05.22
10:13
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 2 6 5 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 3 7 2
14.05.22
14:45
Safarova Zdena (ČR) (1460) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 1 2
14.05.22
12:26
Sezer Melis (Tur.) (1215) 2 4 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 1 6 2 1
14.05.22
12:11
Borodulina Victoria (Rus.) 2 7 1 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 6 2
14.05.22
10:34
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 4 0
14.05.22
10:01
Zlochova Zuzana (Svk) (538) 2 6 1 6 I H2H O
Svetac Sara (Chor.) 1 2 6 0
14.05.22
10:01
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 2 6 7 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 5
13.05.22
08:09
Malesevic Tamara (Srb.) (970) 2 7 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 6 2
13.05.22
08:09
Vaneva Zinovia (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) (1495) 0 0 1
13.05.22
11:15
Gemovic Elena (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Svetac Sara (Chor.) (1518) 0 3 2
13.05.22
11:55
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 3 2
13.05.22
10:19
Sezer Melis (Tur.) (993) 1 3 5 I H2H O
Chlpac Agustina (Arg.) (1215) 0 6 0
13.05.22
10:02
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 0 1 0
13.05.22
12:45
Zlochova Zuzana (Svk) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) (538) 0 0 2
13.05.22
12:45
Sokovic Nevena (Srb.) (1553) 1 6 3 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 0 2 1
12.05.22
08:09
Kempster Sashi (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460) 0 2 1
12.05.22
08:07
Zlochova Zuzana (Svk) (538) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1553) 0 2 3
12.05.22
09:47
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (970) 0 0 3
12.05.22
09:39
Vaneva Zinovia (Bul.) (1495) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 2 2
12.05.22
10:00
Borodulina Victoria (Rus.) 2 7 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 0 5 2
12.05.22
10:00
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1215) 0 3 3
12.05.22
12:56
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1518) 0 3 4
12.05.22
11:30
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 1
11.05.22
08:05
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 4 2
11.05.22
08:05
Gemovic Elena (Srb.) (1518) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 1
11.05.22
10:04
Safarova Zdena (ČR) (1460) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1553) 0 3 2
11.05.22
09:35
Lopicic Andjela (Srb.) I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.)
11.05.22
10:00
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 4 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 1 6 1 2
11.05.22
10:00
Malesevic Tamara (Srb.) (970) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 1
11.05.22
11:30
Chlpac Agustina (Arg.) (993) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 0 3 4
11.05.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 1 2
10.05.22
09:03
Sezer Melis (Tur.) (1215) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 3 2
10.05.22
08:00
Kostova Elitsa (Bul.) (323) 2 6 6 I H2H O
Chlpac Agustina (Arg.) (993) 0 2 2
10.05.22
10:31
Mikaca Sara (BaH.) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 6 3
10.05.22
08:30
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 4
10.05.22
12:30
Zlochova Zuzana (Svk) (538) 2 7 6 I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460) 0 5 4
10.05.22
12:00
Lopicic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1553) 0 3 4
10.05.22
14:37
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 5 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1495) 1 7 2 2
10.05.22
14:40
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 7 1 2
09.05.22
10:05
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 3
09.05.22
10:15
Vaneva Zinovia (Bul.) (1499) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (965) 0 3 1
09.05.22
11:39
Sezer Melis (Tur.) (1183) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1335) 0 1 2
09.05.22
10:30
Chlpac Agustina (Arg.) (991) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 3 3
09.05.22
13:06
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 4
09.05.22
13:17
Lopicic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460) 0 2 3
09.05.22
14:45
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 4 3
09.05.22
13:30
Zlochova Zuzana (Svk) (531) 2 6 6 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 0 2 1
08.05.22
08:00
Escauriza Lara (Par.) (764) 2 6 6 I H2H O
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 0 2 0
08.05.22
08:04
Koussenkova Valeria (Špan.) (1341) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 0 3 3
08.05.22
09:58
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 7 6 I H2H O
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 0 6 1
08.05.22
09:45
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 1 6 3 I H2H O
Baglow Eleanor (V.Br.) 0 4 2
08.05.22
11:30
Yakunina Taisia (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 1 3
07.05.22
08:00
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 7 5 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1135) 1 5 7 2
07.05.22
08:00
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 3 4
07.05.22
08:30
Kannan Annika (Ind.) 1 7 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 0 5
07.05.22
14:49
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 2 4 6 6 I H2H O
Gomez Victoria (Špan.) 1 6 1 0
07.05.22
14:30
Ureke Anna (Rus.) (638) I H2H O
Baglow Eleanor (V.Br.)
07.05.22
12:38
Yakunina Taisia (Rus.) 2 6 7 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 0 2 5
07.05.22
12:29
Avdeeva Valeria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 4 4
06.05.22
13:51
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 0 1
06.05.22
15:15
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 3 1
06.05.22
11:39
Baglow Eleanor (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 0 5 3
06.05.22
09:06
Escauriza Lara (Par.) (764) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 0 3 2
06.05.22
12:42
Gomez Victoria (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 0 5 2
06.05.22
10:53
Khan Iman (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 2 3
06.05.22
09:06
Ureke Anna (Rus.) (638) 2 6 3 7 I H2H O
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 1 1 6 5
05.05.22
08:00
Komano Margaux (Fra.) (1363) 2 6 6 I H2H O
Khan Iman (V.Br.) 0 3 2
05.05.22
08:00
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 1 6 1 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 0 0 0
05.05.22
08:30
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 4 3
05.05.22
09:08
Krasnova Daria (Rus.) (1135) 2 6 6 I H2H O
Ureke Anna (Rus.) (638) 0 4 4
05.05.22
11:28
Escauriza Lara (Par.) (764) 2 7 7 I H2H O
Baglow Eleanor (V.Br.) 0 5 6
05.05.22
11:53
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 3 6 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 1 6 3 2
05.05.22
13:49
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 4 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1341) 1 6 2 1
05.05.22
11:30
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 7 6 I H2H O
Gomez Victoria (Špan.) 0 5 2
04.05.22
08:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 4 6 I H2H O
Baglow Eleanor (V.Br.) 1 3 6 2
04.05.22
08:06
Ferlito Alice (Špan.) 2 6 2 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 1 1 6 3
04.05.22
08:30
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 2
04.05.22
11:55
Komano Margaux (Fra.) (1363) 2 7 7 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 0 6 6
04.05.22
12:24
Kannan Annika (Ind.) 2 2 6 6 I H2H O
Khan Iman (V.Br.) 1 6 2 4
04.05.22
11:30
Ureke Anna (Rus.) (638) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 1 2
04.05.22
14:56
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 2 6 3 6 I H2H O
Miret Avante Berta (Špan.) 1 1 6 3
04.05.22
10:22
Gomez Victoria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1341) 0 3 3
03.05.22
08:00
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 4 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1341) 1 6 1 4
03.05.22
10:11
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 2 1 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1363) 1 6 3 2
03.05.22
10:00
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 4 3
03.05.22
13:55
Krasnova Daria (Rus.) (1135) 2 6 7 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 1 5
03.05.22
10:40
Ureke Anna (Rus.) (638) 2 3 7 6 I H2H O
Miret Avante Berta (Špan.) 1 6 6 2
03.05.22
13:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Escauriza Lara (Par.) (764) 0 3 2
03.05.22
11:30
Jurna Elizabeth (Est.) 2 6 7 I H2H O
Baglow Eleanor (V.Br.) 0 4 5
03.05.22
08:04
Gomez Victoria (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 6 0
02.05.22
08:08
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 0 2 1
02.05.22
09:41
Koussenkova Valeria (Špan.) (1341) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 2
02.05.22
08:30
Miret Avante Berta (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 4 2
02.05.22
10:58
Hodzic Mina (Nem.) (1142) 2 6 3 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 1 0 6 1
02.05.22
10:00
Escauriza Lara (Par.) (764) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 0 6 1
02.05.22
11:30
Komano Margaux (Fra.) (1363) I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.)
02.05.22
13:55
Da Silva Fick Gabriella (Aus.) (684) 2 0 6 6 I H2H O
Khan Iman (V.Br.) 1 6 0 2
02.05.22
08:00
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (794) 2 6 7 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1135) 0 3 6
02.05.22
14:05
Komano Margaux (Fra.) (1363) 2 6 7 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 3 6
01.05.22
08:06
Jacob Katharina (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 6 3
01.05.22
08:00
Kajevic Ena (Chor.) (1363) 1 6 4 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 6
01.05.22
10:04
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Luboldt Leah (Nem.) 0 2 0
01.05.22
11:42
Avdeeva Julia (Rus.) (613) 2 7 6 I H2H O
Perrin Conny (Švaj.) (240) 0 5 4
30.04.22
08:10
Safarova Zdena (ČR) (1460) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 4
30.04.22
08:09
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1559) 0 4 3
30.04.22
10:11
Deletic Senka (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 1 2
30.04.22
08:30
Kajevic Ena (Chor.) (1363) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 1 1
30.04.22
11:27
Luboldt Leah (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Ozerova Anna (Lot.) (958) 0 3 3
30.04.22
11:39
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 7 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 5 3
30.04.22
13:15
Perrin Conny (Švaj.) (240) 2 6 6 I H2H O
Bojovic Jana (Srb.) (944) 0 1 2
30.04.22
13:58
Avdeeva Julia (Rus.) (613) 2 6 7 I H2H O
Siedliska Natalia (Nem.) (673) 0 4 5
29.04.22
08:00
Ozerova Anna (Lot.) (958) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 1 3
29.04.22
11:22
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 3 2
29.04.22
10:00
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 5 0
29.04.22
08:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1559) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 3 3
29.04.22
08:30
Bojovic Jana (Srb.) (944) 2 6 6 I H2H O
Luboldt Leah (Nem.) 0 2 4
29.04.22
08:30
Safarova Zdena (ČR) (1460) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 0 0
29.04.22
12:30
Avdeeva Julia (Rus.) (613) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 1
28.04.22
08:00
Castillo Emily (Nem.) I H2H O
Moeller Leonie (Nem.)
28.04.22
08:30
Perrin Conny (Švaj.) (240) 2 6 6 I H2H O
Kajevic Ena (Chor.) (1363) 0 4 0
28.04.22
08:30
Avdeeva Julia (Rus.) (613) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 1 2
28.04.22
10:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 1
28.04.22
10:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1559) 2 4 6 7 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 1 6 2 5
28.04.22
11:30
Siedliska Natalia (Nem.) (673) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 3 0
27.04.22
08:08
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 4
27.04.22
08:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 0 0
27.04.22
09:29
Siedliska Natalia (Nem.) (673) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1559) 0 5 3
27.04.22
10:00
Perrin Conny (Švaj.) (240) 2 6 6 I H2H O
Castillo Emily (Nem.) 0 0 1
27.04.22
11:02
Panackova Marketa (ČR) 2 7 5 6 I H2H O
Kajevic Ena (Chor.) (1363) 1 6 7 0
27.04.22
13:16
Bojovic Jana (Srb.) (944) 2 6 7 I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460) 0 2 5
26.04.22
12:00
Daems Josy (Nem.) I H2H O
Safarova Zdena (ČR) (1460)
26.04.22
08:00
Perrin Conny (Švaj.) (240) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 2 2
26.04.22
08:04
Deletic Senka (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 1 2
26.04.22
09:55
Avdeeva Julia (Rus.) (613) 2 4 7 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 1 6 5 1
26.04.22
09:22
Ozerova Anna (Lot.) (958) 2 6 4 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1559) 1 4 6 2
26.04.22
10:00
Siedliska Natalia (Nem.) (673) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 1 1
26.04.22
13:56
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Castillo Emily (Nem.) 0 3 1
25.04.22
13:01
Siedliska Natalia (Nem.) (677) 2 6 6 I H2H O
Ozerova Anna (Lot.) (960) 0 3 1
25.04.22
10:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 1
25.04.22
09:34
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 3 6 I H2H O
Kajevic Ena (Chor.) (1371) 1 2 6 3
25.04.22
09:30
Perrin Conny (Švaj.) (235) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 1 0
25.04.22
11:05
Avdeeva Julia (Rus.) (615) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 0
25.04.22
08:00
Bojovic Jana (Srb.) (949) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot.) (389) 0 0 2
10.04.22
08:04
Duca Gabriela (Rum.) (1111) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1162) 0 5 2
10.04.22
08:03
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1156) 2 4 6 7 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 1 6 1 5
10.04.22
09:45
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (767) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1512) 0 2 3
10.04.22
10:33
Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 1 1
10.04.22
10:58
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 1 4
09.04.22
08:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1156) 2 4 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (Rum.) 1 6 2 3
09.04.22
08:00
Velikova Darya (Bul.) I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1327)
09.04.22
08:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1512) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 0 4 3
09.04.22
08:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (767) 2 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (316) 0 4 1
09.04.22
10:00
Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1310) 0 2 0
09.04.22
10:00
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 3 3
09.04.22
13:21
Duca Gabriela (Rum.) (1111) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1580) 0 3 3
09.04.22
11:30
Sezer Melis (Tur.) (1162) 2 6 4 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 2 6 5
09.04.22
13:00
Lazar Stefana (Rum.) 2 3 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 1 6 2 0
09.04.22
14:00
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 2 6 7 6 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 1 7 6 4
08.04.22
08:30
Sezer Melis (Tur.) (1162) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 0 0 0
08.04.22
08:31
Herea Carmen Andreea (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 5 2
08.04.22
09:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1156) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 4 0
08.04.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (767) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 0
08.04.22
11:03
Anil Cemre (Tur.) (1580) 2 6 7 I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 0 3 5
08.04.22
10:30
Kostova Elitsa (Bul.) (316) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 3 0
08.04.22
12:46
Duca Gabriela (Rum.) (1111) 2 7 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 5 2
08.04.22
??
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1327) 0 2 1
07.04.22
08:30
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) (1111) 0 1 2
07.04.22
08:31
Komano Margaux (Fra.) (1327) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 3 1
07.04.22
09:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1156) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1310) 0 2 0
07.04.22
09:43
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 0 3 2
07.04.22
11:09
Velikova Darya (Bul.) 2 6 5 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1580) 1 1 7 4
07.04.22
10:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 4 0
07.04.22
12:55
Vaneva Zinovia (Bul.) (1512) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1162) 0 3 3
07.04.22
13:55
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 0 0 1
06.04.22
08:33
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 2 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 1 6 4 3
06.04.22
08:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (767) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1156) 0 2 3
06.04.22
10:25
Iordache Alexandra (Rum.) (1310) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 4 4
06.04.22
10:00
Kostova Elitsa (Bul.) (316) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1580) 0 3 3
06.04.22
11:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1512) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 0 2 0
06.04.22
12:07
Herea Carmen Andreea (Rum.) 2 7 7 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1162) 0 6 6
06.04.22
13:00
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 0 1
06.04.22
13:27
Komano Margaux (Fra.) (1327) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 3 4
05.04.22
08:32
Duca Gabriela (Rum.) (1111) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 3 3
05.04.22
08:30
Semenistaja Darja (Lot.) (390) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 1 1
05.04.22
10:20
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (767) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 1 0
05.04.22
11:20
Vaneva Zinovia (Bul.) (1512) 2 3 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 6 1 3
05.04.22
10:30
Herea Carmen Andreea (Rum.) I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104)
05.04.22
12:19
Velikova Darya (Bul.) 2 5 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 7 2 4
05.04.22
12:58
Kostova Elitsa (Bul.) (316) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1043) 0 1 2
05.04.22
09:53
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1310) 0 3 1
05.04.22
11:47
Herea Carmen Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 0 1 0
04.04.22
08:30
Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 5 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 3 7 3
04.04.22
08:30
Komano Margaux (Fra.) (1335) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 0 1 4
04.04.22
10:23
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 0 3
04.04.22
12:05
Anil Cemre (Tur.) (1548) 2 4 7 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 6 5 4
04.04.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 4 0
04.04.22
13:00
Sezer Melis (Tur.) (1161) 2 6 3 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 0 6 1
04.04.22
15:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 2 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (Rum.) 0 4 0
03.04.22
08:30
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 7 6 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 0 5 2
03.04.22
08:31
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 2 6 7 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1548) 0 1 5
03.04.22
10:07
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 2 6 3 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 1 1 6 2
03.04.22
10:05
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 3 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 6 3 0
03.04.22
11:59
Velikova Darya (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (Bul.) 0 2 0
02.04.22
08:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1312) 0 1 0
02.04.22
08:02
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 2 6 6 I H2H O
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 0 3 3
02.04.22
09:17
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (596) 0 3 3
02.04.22
09:32
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 3 7 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (763) 1 6 6 2
02.04.22
10:32
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 4
02.04.22
12:02
Anil Cemre (Tur.) (1548) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1161) 0 3 3
02.04.22
13:15
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 3 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 2 0
02.04.22
12:08
Lazar Stefana (Rum.) 2 7 2 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 1 6 6 4
02.04.22
14:56
Velikova Darya (Bul.) 2 7 4 7 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 6 6 5
01.04.22
08:30
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 7 I H2H O
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 0 4 5
01.04.22
08:32
Anil Cemre (Tur.) (1548) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 4 3
01.04.22
10:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (763) 2 7 3 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 1 6 6 3
01.04.22
10:08
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 1 2
01.04.22
10:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 0 5
01.04.22
10:30
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1161) 0 2 2
01.04.22
12:00
Dimitrova Katerina (Bul.) (1312) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 2 4
01.04.22
13:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (596) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 3
31.03.22
08:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (596) 2 7 3 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 5 6 1
31.03.22
08:31
Dimitrova Katerina (Bul.) (1312) 2 7 2 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 5 6 2
31.03.22
10:43
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 2 4 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 6 2 1
31.03.22
10:36
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (763) 2 7 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 0 6 4
31.03.22
13:53
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1161) 0 2 4
31.03.22
??
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 0 2
31.03.22
10:43
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 0 3 3
31.03.22
10:43
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1548) 0 4 0
30.03.22
08:33
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 6 6 I H2H O
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 0 0 0
30.03.22
09:40
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 0
30.03.22
08:30
Sezer Melis (Tur.) (1161) 2 6 4 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 1 4 6 4
30.03.22
10:35
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (763) 2 7 7 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 5 6
30.03.22
10:30
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 0 0 4
30.03.22
10:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (596) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 3 3
30.03.22
11:00
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 2 3
30.03.22
12:04
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 3 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 1 6 6
29.03.22
08:45
Dimitrova Katerina (Bul.) (1312) 2 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 3 6
29.03.22
08:30
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 4 4
29.03.22
10:17
Anil Cemre (Tur.) (1548) 2 6 3 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 1 1 6 4
29.03.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (763) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 1
29.03.22
11:54
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 2 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 3 4
29.03.22
11:30
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 4 4
29.03.22
13:00
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 0 1
29.03.22
13:13
Terziyska Julia (Bul.) (521) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 0 4 2
28.03.22
08:35
Lazar Stefana (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 6 2
28.03.22
08:35
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (596) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1312) 0 2 0
28.03.22
09:54
Sezer Melis (Tur.) (1161) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 1 3
28.03.22
10:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (425) 2 6 2 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 1 3 6 3
28.03.22
12:17
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1548) 0 1 0
28.03.22
11:20
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1153) 2 4 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 1 6 4 3
28.03.22
13:15
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 1
28.03.22
14:02
Vaneva Zinovia (Bul.) (1522) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) (1112) 0 2 2
27.03.22
10:30
Koussenkova Valeria (Špan.) (1360) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 0 2
27.03.22
10:30
Miret Avante Berta (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Poznikhirenko Ganna (Ukr.) (482) 0 4 4
27.03.22
10:00
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 0 3 2
27.03.22
09:15
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1157) 0 0 4
27.03.22
11:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1335) 0 3 3
27.03.22
11:00
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 1 6 I H2H O
Lizariturry Sara (Špan.) 1 4 6 2
27.03.22
16:00
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 4 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 1 6 3 4
27.03.22
16:00
Miret Avante Berta (Špan.) 2 6 2 6 I H2H O
Anger Jenifer (Fra.) (1211) 1 3 6 4
27.03.22
16:00
Koussenkova Valeria (Špan.) (1360) 2 7 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1117) 0 5 4
27.03.22
17:13
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 0 3 1
26.03.22
09:00
Krasnova Daria (Rus.) (1117) I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.)
26.03.22
09:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.)
25.03.22
09:00
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1117) 0 1 3
25.03.22
09:00
Anger Jenifer (Fra.) (1211) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 1
25.03.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 3 0
25.03.22
12:14
Miret Avante Berta (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 0 3 4
25.03.22
12:38
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 4 2
25.03.22
??
Bergen Mariia (Ukr.) (1157) 2 6 6 I H2H O
Lizariturry Sara (Špan.) 0 3 1
25.03.22
14:36
Poznikhirenko Ganna (Ukr.) (482) I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1406)
24.03.22
09:30
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 7 I H2H O
Anger Jenifer (Fra.) (1211) 0 3 6
24.03.22
09:30
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 0
24.03.22
12:37
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 7 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1117) 0 0 5
24.03.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Miret Avante Berta (Špan.) 0 1 0
24.03.22
13:31
Bergen Mariia (Ukr.) (1157) 2 7 6 I H2H O
Poznikhirenko Ganna (Ukr.) (482) 0 6 4
24.03.22
??
Lollia Mathilde (Fra.) (1406) 1 7 3 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 5 2
23.03.22
09:01
Lizariturry Sara (Špan.) 2 6 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1406) 1 4 7 3
23.03.22
10:16
Komano Margaux (Fra.) (1335) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 4 3
23.03.22
12:45
Poznikhirenko Ganna (Ukr.) (482) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 3 4
23.03.22
15:05
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1117) 0 1 2
23.03.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 0 2 3
23.03.22
17:54
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 0 2
23.03.22
16:45
Anger Jenifer (Fra.) (1211) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 2 0
22.03.22
12:30
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 3 1
22.03.22
17:35
Radenkovic Maja (Švé.) 2 4 6 6 I H2H O
Miret Avante Berta (Špan.) 1 6 1 3
22.03.22
??
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 4 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 1 6 3 0
22.03.22
14:29
Bergen Mariia (Ukr.) (1157) 2 4 6 7 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 1 6 0 6
22.03.22
11:53
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 4 7 6 I H2H O
Boyden Melissa (Hol.) 1 6 5 1
22.03.22
11:53
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 4 5
21.03.22
10:32
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 6 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1366) 1 7 4 1
21.03.22
10:58
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 7 I H2H O
Lizariturry Sara (Špan.) 1 7 4 5
21.03.22
14:45
Radenkovic Maja (Švé.) 2 7 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 1 6 7 1
21.03.22
13:00
Semenistaja Darja (Lot.) (397) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1335) 0 3 0
21.03.22
14:24
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Anger Jenifer (Fra.) (1219) 0 3 2
21.03.22
12:56
Miret Avante Berta (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1126) 0 5 1
20.03.22
09:15
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) I H2H O
Bartone Kamilla (Lot.) (379)
20.03.22
09:15
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) I H2H O
Youri Ekua (Bots.)
19.03.22
11:52
Semenistaja Darja (Lot.) (400) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 0 2 3
18.03.22
09:00
Semenistaja Darja (Lot.) (400) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 0 1 0
18.03.22
09:08
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 7 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 5 2
18.03.22
09:05
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 1 7 6 I H2H O
Carrillo Marin Alba (Špan.) (626) 1 6 5 1
18.03.22
09:30
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 4 2
18.03.22
12:03
Youri Ekua (Bots.) 2 2 6 7 I H2H O
Farres Carreter Carlota (Špan.) 1 6 3 5
18.03.22
11:49
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 0 1 1
18.03.22
12:27
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 0 4 0
17.03.22
09:00
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (Hol.) 0 2 3
17.03.22
09:00
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (Svk) 0 3 4
17.03.22
09:05
Farres Carreter Carlota (Špan.) 2 6 2 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 1 3 6 3
17.03.22
12:23
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 0 6
17.03.22
11:45
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 0 1 0
17.03.22
11:35
Youri Ekua (Bots.) 2 7 6 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) (1595) 0 6 3
17.03.22
13:39
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 6 6 I H2H O
Lizariturry Sara (Špan.) 0 0 1
17.03.22
13:00
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 3 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 1 3 6 2
16.03.22
09:00
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 0 2 1
16.03.22
09:03
Avdeeva Valeria (Rus.) 2 6 3 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 1 3 6 3
16.03.22
09:00
Kolar Nastja (Slov.) (546) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1331) 0 1 1
16.03.22
09:30
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (Hol.) 0 4 1
16.03.22
11:00
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (Hol.) 0 2 2
16.03.22
11:00
Semenistaja Darja (Lot.) (400) 2 6 6 I H2H O
Youri Ekua (Bots.) 0 0 1
16.03.22
12:20
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 4 6 7 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) (1595) 1 6 3 6
16.03.22
??
Genís Salas Martina (Špan.) 2 6 1 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 1 3 6 3
16.03.22
12:08
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 7 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 5 2
16.03.22
12:30
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (Svk) 0 1 2
16.03.22
12:30
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 0 0
16.03.22
12:30
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 4 0
16.03.22
14:00
Carrillo Marin Alba (Špan.) (626) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 0 1 0
16.03.22
14:00
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1366) 0 2 3
15.03.22
09:00
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 0 4 3
15.03.22
09:06
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Youri Ekua (Bots.) 0 1 4
15.03.22
09:00
Semenistaja Darja (Lot.) (400) 2 6 6 I H2H O
Genís Salas Martina (Špan.) 0 2 2
15.03.22
09:30
Kolar Nastja (Slov.) (546) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 1 1
15.03.22
09:30
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 6 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1331) 1 2 7 4
15.03.22
09:30
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (Svk) 0 0 1
15.03.22
??
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 0 3 3
15.03.22
12:07
Avdeeva Valeria (Rus.) 2 6 2 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 1 3 6 3
15.03.22
12:01
Carrillo Marin Alba (Špan.) (626) 2 7 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 0 5 2
15.03.22
12:30
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 7 5 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1366) 1 5 7 4
15.03.22
12:30
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) (1595) 0 3 6
15.03.22
12:30
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 0 3
15.03.22
14:00
Lizariturry Sara (Špan.) 2 2 6 7 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 1 6 2 6
15.03.22
16:04
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Farres Carreter Carlota (Špan.) 0 2 2
14.03.22
09:30
Carrillo Marin Alba (Špan.) (626) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 0 4
14.03.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (400) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 0 3 1
14.03.22
13:48
Hodzic Mina (Nem.) (1085) 2 6 6 I H2H O
Bartone Kamilla (Lot.) (379) 0 4 2
14.03.22
14:55
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 6 4 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 1 3 6 1
14.03.22
14:54
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 3 7 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (Est.) 1 6 5 4
14.03.22
11:30
Kolar Nastja (Slov.) (546) 2 4 7 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 1 6 6 3
14.03.22
15:19
Boyden Melissa (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (Hol.) 0 2 1
14.03.22
17:24
Kostova Elitsa (Bul.) (312) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 2 4
14.03.22
16:47
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 2 4 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 1 6 0 3
14.03.22
17:42
Lizariturry Sara (Špan.) 2 7 5 6 I H2H O
Farres Carreter Carlota (Špan.) 1 5 7 1
14.03.22
17:05
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 2 6 I H2H O
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) 1 4 6 2
14.03.22
13:46
Youri Ekua (Bots.) 2 6 6 I H2H O
Genís Salas Martina (Špan.) 0 3 2
13.03.22
09:35
Vaneva Zinovia (Bul.) (1528) 2 7 7 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 0 6 6
13.03.22
09:35
Kuparev Anastasiya (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 4 3
13.03.22
11:09
Baraniakova Ema (Svk) 2 3 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 6 4 6
13.03.22
11:30
Moratelli Angelica (Tal.) (430) 1 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 0 2
13.03.22
09:00
Iancu Alexia-Shara (Rum.) 52.14% 2 3 6 6 1.83 I H2H O
Lechuga Franco Isabella (Mex.) 47.86% 1 6 1 4 1.83
13.03.22
09:05
Avdeeva Valeria (Rus.) 46.56% 2 7 6 1.50 I H2H O
Amicuzi Maria Jazmin (Arg.) (1595) 53.44% 0 5 3 2.50
13.03.22
09:05
Ondrejcekova Klara (Svk) 2 6 7 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 5
13.03.22
14:59
Farres Carreter Carlota (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 1 2
13.03.22
14:50
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (Hol.) 0 0 1
13.03.22
16:49
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 0 2 2
13.03.22
16:30
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (548) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (Hol.) 0 4 3
13.03.22
16:30
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) (1595) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1366) 0 4 3
13.03.22
18:10
Yakunina Taisia (Rus.) 2 5 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1331) 1 7 4 4
12.03.22
09:30
Kuparev Anastasiya (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (Chor.) 0 4 2
12.03.22
09:30
Deletic Senka (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 2 1
12.03.22
11:15
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 6 6 I H2H O
Kucmova Aneta (ČR) (642) 0 4 2
12.03.22
11:23
Vaneva Zinovia (Bul.) (1528) 2 7 7 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1336) 0 6 5
12.03.22
12:33
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 2
12.03.22
15:15
Moratelli Angelica (Tal.) (430) 2 6 4 7 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 2 6 5
12.03.22
14:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 7 2 6 I H2H O
Kolar Nastja (Slov.) (546) 1 5 6 4
12.03.22
16:10
Lazar Stefana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 0 2 3
12.03.22
14:30
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 0 2 0
11.03.22
08:30
Kucmova Aneta (ČR) (642) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 2
11.03.22
09:36
Borodulina Victoria (Rus.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 0 6 2
11.03.22
11:47
Baraniakova Ema (Svk) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 5 0
11.03.22
10:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1336) 1 6 2 0
11.03.22
11:30
Moratelli Angelica (Tal.) (430) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 3 4
11.03.22
11:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1528) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (Chor.) 0 2 2
11.03.22
13:00
Kostovic Teodora (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 0 2 2
11.03.22
13:00
Lazar Stefana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 4 0
10.03.22
10:00
Kolar Nastja (Slov.) (546) 2 4 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 1 6 3 2
10.03.22
10:00
Kostovic Teodora (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 2 2
10.03.22
11:23
Kucmova Aneta (ČR) (642) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 2
10.03.22
10:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 1
10.03.22
13:02
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1528) 0 4 1
10.03.22
13:00
Moratelli Angelica (Tal.) (430) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 0 2 2
10.03.22
14:21
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 3 7 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 1 6 5 1
10.03.22
13:30
Svatikova Laura (Svk) (1336) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 2 1
09.03.22
10:03
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 3
09.03.22
10:01
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Kucmova Aneta (ČR) (642) 0 3 4
09.03.22
11:52
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 4 1
09.03.22
10:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 3 4
09.03.22
13:23
Bergen Mariia (Ukr.) (1171) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 4 2
09.03.22
13:30
Moratelli Angelica (Tal.) (430) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (Chor.) 0 1 1
09.03.22
14:59
Lopicic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 3 4
08.03.22
10:00
Svatikova Laura (Svk) (1336) 2 6 0 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 2 6 3
08.03.22
10:00
Vyshkina Mariya (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 0 4 4
08.03.22
10:30
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
08.03.22
10:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 0 4 3
08.03.22
13:00
Mikaca Sara (BaH.) I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.)
08.03.22
13:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1528) 2 7 7 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 0 6 5
08.03.22
15:00
Kolar Nastja (Slov.) (546) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 1 0
08.03.22
15:00
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 3 6 I H2H O
Vukicevic Klara (Chor.) 1 4 6 3
07.03.22
10:00
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 2
07.03.22
10:00
Bergen Mariia (Ukr.) (1173) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 1 0
07.03.22
10:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 2 7 2
07.03.22
11:15
Svatikova Laura (Svk) (1300) 2 6 7 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 2 5
07.03.22
13:00
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 4 6 3
07.03.22
13:30
Moratelli Angelica (Tal.) (437) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1529) 0 2 2
07.03.22
13:30
Lopicic Andjela (Srb.) 1 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 2
07.03.22
13:30
Kucmova Aneta (ČR) (643) 2 6 5 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 1 4 7 3
06.03.22
08:30
Chudejova Mia (Svk) (1331) 2 6 7 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 0 4 5
06.03.22
09:35
Svatikova Laura (Svk) (1300) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 1 4
06.03.22
11:21
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 0 0 1
06.03.22
11:04
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 1 4
06.03.22
12:34
Rajkovic Adriana (Chor.) (991) 2 1 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 1 6 2 2
05.03.22
08:30
Lopicic Andjela (Srb.) 1 6 2 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1331) 0 4 1
05.03.22
08:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 0 3
05.03.22
10:00
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 6 I H2H O
Rajkovic Adriana (Chor.) (991) 0 3 3
05.03.22
10:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 2 6 4 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 1 3 6 2
05.03.22
11:30
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1529) 0 4 0
05.03.22
13:45
Borodulina Victoria (Rus.) 2 7 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 6 2
05.03.22
13:00
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (Chor.) 0 3 4
05.03.22
15:26
Svatikova Laura (Svk) (1300) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1173) 0 1 2
05.03.22
15:53
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 3 3
04.03.22
09:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1529) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 1 1
04.03.22
09:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1173) 0 2 2
04.03.22
11:55
Rajkovic Adriana (Chor.) (991) 2 6 7 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 3 5
04.03.22
11:30
Baraniakova Ema (Svk) 1 6 1 I H2H O
Bolebruchova Ema (Svk) 0 3 0
04.03.22
13:30
Tarocco Leticia (Chor.) 2 4 7 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 6 6 6
04.03.22
13:30
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 2 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 2 6 2
04.03.22
14:30
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1300) 1 6 2 2
04.03.22
16:27
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 3 4
03.03.22
10:27
Bergen Mariia (Ukr.) (1173) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 2 4
03.03.22
10:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 2 1
03.03.22
11:55
Bolebruchova Ema (Svk) 2 6 7 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 2 6
03.03.22
??
Rajkovic Adriana (Chor.) (991) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 0 1 1
03.03.22
13:30
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 0 3 4
03.03.22
13:30
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 0 0
03.03.22
14:45
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1331) 0 2 1
03.03.22
15:10
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 7 7 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 6 5
02.03.22
10:05
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 4 0
02.03.22
10:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1529) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1173) 0 2 1
02.03.22
11:21
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 0 3 4
02.03.22
10:30
Rajkovic Adriana (Chor.) (991) 2 6 3 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 1 1 6 1
02.03.22
13:00
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 0 2 0
02.03.22
13:00
Tarocco Leticia (Chor.) 2 3 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 6 3 4
02.03.22
15:44
Chudejova Mia (Svk) (1331) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 6 4
02.03.22
14:21
Grujic Jovana (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1300) 0 6 4
01.03.22
10:09
Lopicic Andjela (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (Svk) 0 5 2
01.03.22
10:02
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 3 1
01.03.22
12:20
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 0 1
01.03.22
11:33
Vaneva Zinovia (Bul.) (1529) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1595) 0 3 2
01.03.22
13:00
Kolar Nastja (Slov.) (545) 2 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (Chor.) 0 1 3
01.03.22
13:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (910) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 2 3
01.03.22
14:39
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 6 5 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1331) 1 1 7 4
01.03.22
12:30
Svatikova Laura (Svk) (1300) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 2 1
28.02.22
15:51
Vaneva Zinovia (Bul.) (1523) 2 6 5 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 0 7 0
28.02.22
14:39
Svatikova Laura (Svk) (1235) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1329) 0 0 2
28.02.22
10:06
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 4 0
28.02.22
16:12
Bergen Mariia (Ukr.) (1179) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 2 2
28.02.22
12:39
Rajkovic Adriana (Chor.) (990) 2 6 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (Svk) 0 2 4
28.02.22
11:30
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 5 6 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 1 1 7 4
28.02.22
10:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (908) 2 4 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (Chor.) 1 6 2 4
27.02.22
08:35
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 2 6 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 1 6 3 5
27.02.22
08:40
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 0 3 3
27.02.22
11:07
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (776) 2 6 6 7 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (603) 1 4 7 6
26.02.22
08:30
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1365) 0 4 1
26.02.22
08:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1591) I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.)
26.02.22
10:00
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 1 6 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 0 2
26.02.22
11:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (603) 2 6 6 I H2H O
Tanasie Lavinia (Rum.) (1081) 0 2 2
26.02.22
11:09
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1548) 0 5 4
25.02.22
07:30
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 6
25.02.22
07:30
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1179) 0 2 4
25.02.22
10:40
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (776) 2 6 5 7 I H2H O
Ristic Mia (Srb.) 1 3 7 5
25.02.22
09:00
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 1 4 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 0
25.02.22
13:42
Anger Jenifer (Fra.) (1223) 2 4 7 6 I H2H O
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1105) 1 6 5 1
25.02.22
11:00
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1548) 2 6 3 6 I H2H O
Spasova Beatris (Bul.) (1136) 1 3 6 4
24.02.22
08:58
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 4 3
24.02.22
08:30
Lollia Mathilde (Fra.) (1365) 2 0 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 2 3
24.02.22
10:35
Tanasie Lavinia (Rum.) (1081) 2 6 3 6 I H2H O
Kolar Nastja (Slov.) (547) 1 4 6 4
24.02.22
11:38
Sokovic Nevena (Srb.) (1591) 2 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 0 4 4
24.02.22
12:39
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (603) 2 1 6 6 I H2H O
Zhu Amy (USA) (605) 1 6 4 2
24.02.22
11:30
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (908) 0 3 4
23.02.22
08:30
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 4 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (Rum.) 1 6 4 3
23.02.22
08:30
Gubina Polina (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 0 4
23.02.22
08:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1591) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1334) 0 6 3
23.02.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (776) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 0 0
23.02.22
10:00
Kolar Nastja (Slov.) (547) 2 6 3 6 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1179) 1 2 6 1
23.02.22
10:30
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1105) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 2 4
23.02.22
11:45
Ilie Diana Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 3
23.02.22
13:30
Zhu Amy (USA) (605) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1548) 0 3 3
23.02.22
13:54
Spasova Beatris (Bul.) (1136) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 0 4 1
23.02.22
15:04
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 1 3
23.02.22
15:34
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1318) 0 3 2
23.02.22
13:46
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 2 4 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 1 6 0 3
23.02.22
12:06
Anger Jenifer (Fra.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1365) 0 4 4
23.02.22
13:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (603) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (908) 0 3 3
22.02.22
08:30
Bergen Mariia (Ukr.) (1179) 2 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 0 4 4
22.02.22
08:30
Bojica Stefania (Rum.) I H2H O
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1105)
22.02.22
08:30
Lazar Stefana (Rum.) 2 1 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1591) 1 6 5 2
22.02.22
09:00
Kolar Nastja (Slov.) (547) 2 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (Rum.) 0 1 3
22.02.22
09:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 1 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 1 2 6 3
22.02.22
11:33
Spasova Beatris (Bul.) (1136) 2 7 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (Fra.) (1365) 1 5 7 3
22.02.22
12:49
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1548) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 3 6 4
22.02.22
11:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (603) 2 3 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 1 6 1 2
22.02.22
11:30
Anger Jenifer (Fra.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 0 1 1
22.02.22
11:30
Zhu Amy (USA) (605) I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1052)
22.02.22
11:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (908) 2 7 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1318) 0 6 2
22.02.22
14:30
Tanasie Lavinia (Rum.) (1081) 2 2 6 7 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 1 6 3 5
22.02.22
15:45
Marginean Alexia Iulia (Rum.) I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286)
22.02.22
15:45
Zhu Amy (USA) (605) 2 6 6 I H2H O
Ilie Diana Maria (Rum.) 0 2 1
21.02.22
10:14
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (779) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1590) 0 0 0
21.02.22
10:00
Kolar Nastja (Slov.) (550) 2 4 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 1 6 3 1
21.02.22
10:28
Bojica Stefania (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 6 4
21.02.22
11:33
Lollia Mathilde (Fra.) (1363) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 0 1 2
21.02.22
11:40
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 2 4
21.02.22
11:00
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (913) 0 3 3
21.02.22
13:04
Tanasie Lavinia (Rum.) (1082) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 0 3 2
21.02.22
13:54
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286) 0 6 4
21.02.22
08:00
Bergen Mariia (Ukr.) (1151) 2 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (Rum.) 0 4 1
21.02.22
08:33
Tsoneva Mihaela (Bul.) (1103) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 0 3
21.02.22
09:00
Zhu Amy (USA) (604) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 2
20.02.22
09:30
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 52.56% 2 6 6 1.44 I H2H O
Ilie Diana Maria (Rum.) 47.44% 0 1 4 2.62
20.02.22
12:25
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 48.29% 2 6 6 1.83 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 51.71% 0 4 4 1.83
20.02.22
10:38
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 53.85% 2 6 6 1.12 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (Rum.) 46.15% 0 2 1 5.50
20.02.22
08:13
Bergen Mariia (Ukr.) (1151) 2 6 7 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 0 4 5
20.02.22
14:23
Ogescu Simona (Rum.) (1036) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1546) 0 3 3
20.02.22
16:20
Anger Jenifer (Fra.) (1222) 2 4 6 6 I H2H O
Spasova Beatris (Bul.) (1135) 1 6 1 2
20.02.22
16:28
Lazar Stefana (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1331) 0 4 5
20.02.22
14:25
Ristic Mia (Srb.) 2 6 3 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 1 4 6 5
20.02.22
13:41
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 1 4 7 4
20.02.22
12:40
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (588) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1314) 0 3 3
20.02.22
12:05
Tanasie Lavinia (Rum.) (1082) 2 6 6 I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286) 0 2 2
20.02.22
11:20
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 0 4 1
20.02.22
08:13
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (1042) 2 6 7 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 0 0 5
20.02.22
08:13
Kolar Nastja (Slov.) (550) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (779) 0 3 0
19.02.22
11:46
Bergen Mariia (Ukr.) (1151) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 3
19.02.22
09:00
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 0 4 0
19.02.22
11:55
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 0 3 4
19.02.22
10:14
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (1042) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1590) 0 3 3
19.02.22
10:16
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (779) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (Rum.) (1036) 0 0 2
19.02.22
11:00
Kolar Nastja (Slov.) (550) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (588) 0 1 4
18.02.22
09:03
Bergen Mariia (Ukr.) (1151) 2 7 6 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 0 5 2
18.02.22
09:04
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (Hol.) 0 1 2
18.02.22
10:25
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (779) 2 7 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) (1123) 0 6 0
18.02.22
10:26
Kolar Nastja (Slov.) (550) 2 6 6 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 0 3 1
18.02.22
12:04
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 3 4
18.02.22
11:53
Sokovic Nevena (Srb.) (1590) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1546) 0 4 0
17.02.22
09:02
Costache Silvia Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 1 1
17.02.22
09:02
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (1042) 2 7 5 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 1 6 7 6
17.02.22
10:10
Ogescu Simona (Rum.) (1036) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1314) 0 1 3
17.02.22
12:28
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (588) 2 6 7 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 4 5
17.02.22
13:59
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 2 2 6 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (Svk) 1 6 2 1
17.02.22
11:44
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 2 6 2 7 I H2H O
Lopicic Andjela (Srb.) 1 2 6 5
16.02.22
10:30
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 0 3 3
16.02.22
12:00
Bojica Stefania (Rum.) I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1546)
16.02.22
10:30
Havermans Danique (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 6 3
16.02.22
13:45
Duca Gabriela (Rum.) (1123) 2 6 4 6 I H2H O
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 1 2 6 2
16.02.22
13:28
Ogescu Simona (Rum.) (1036) 2 6 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 1 7 2 4
16.02.22
13:31
Iordache Alexandra (Rum.) (1314) 2 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (Rum.) 0 4 5
16.02.22
12:20
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (Svk) 0 1 3
16.02.22
12:19
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 0 4 3
15.02.22
09:06
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 51.21% 2 3 6 6 1.83 I H2H O
Bojica Stefania (Rum.) 48.79% 1 6 3 4 1.83
15.02.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (779) 61.40% 2 7 6 1.12 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1590) 38.60% 0 6 1 5.50
15.02.22
09:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (588) 61.35% 1.08 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 38.65% 7.00
15.02.22
10:35
Schouten Sophie (Hol.) 48.48% 2 6 6 1.72 I H2H O
Spasova Beatris (Bul.) (1135) 51.52% 0 0 4 2.00
15.02.22
09:30
Kolar Nastja (Slov.) (550) 47.89% 2 4 6 6 1.14 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 52.11% 1 6 1 2 5.00
15.02.22
09:30
Lopicic Andjela (Srb.) 41.06% 2 6 6 1.30 I H2H O
Costache Silvia Maria (Rum.) 58.94% 0 4 3 3.40
15.02.22
13:00
Gae Mara (Rum.) 50.63% 1.50 I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1314) 49.37% 2.50
15.02.22
11:54
Gubina Polina (Ukr.) 54.69% 2 6 6 1.40 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (Rum.) 45.31% 0 1 1 2.75
15.02.22
11:00
Yuldasheva Sevil (Uzb.) 45.35% 2 6 6 2.25 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) (1546) 54.65% 0 1 2 1.57
15.02.22
14:38
Lazar Stefana (Rum.) 53.80% 2 6 6 1.30 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 46.20% 0 4 2 3.40
15.02.22
13:35
Bergen Mariia (Ukr.) (1151) 53.30% 2 6 6 1.72 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 46.70% 0 4 3 2.00
15.02.22
15:01
Kouzmanov Isabelle (USA) 41.04% 2 6 6 4.33 I H2H O
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (1042) 58.96% 0 3 3 1.20
15.02.22
16:32
Duca Gabriela (Rum.) (1123) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 0 6 1
15.02.22
14:55
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 43.12% 2 6 2 6 1.10 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 56.88% 1 4 6 1 6.50
14.02.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (778) 56.80% 2 6 6 1.20 I H2H O
Spasova Beatris (Bul.) (1131) 43.20% 0 3 0 4.33
14.02.22
09:00
Bojica Stefania (Rum.) 48.09% 2 6 6 1.20 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) 51.91% 0 3 1 4.33
14.02.22
09:00
Iordache Alexandra (Rum.) (1317) 60.69% 2 6 6 1.30 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 39.31% 0 4 0 3.40
14.02.22
09:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1591) 46.95% 2 6 6 1.44 I H2H O
Schouten Sophie (Hol.) 53.05% 0 4 2 2.62
14.02.22
10:21
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) 59.41% 2 6 7 1.50 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1547) 40.59% 0 2 6 2.50
14.02.22
10:42
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 48.09% 2 6 3 6 1.20 I H2H O
Vyshkina Mariya (Ukr.) 51.91% 1 2 6 3 4.33
14.02.22
11:00
Costache Silvia Maria (Rum.) 58.93% 2 3 6 6 7.00 I H2H O
Kolar Nastja (Slov.) (551) 41.07% 1 6 3 3 1.08
14.02.22
11:00
Lopicic Andjela (Srb.) 51.00% 2 0 6 6 2.00 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 49.00% 1 6 3 1 1.72
14.02.22
13:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (572) 51.60% 1.08 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 48.40% 7.00
14.02.22
12:30
Gubina Polina (Ukr.) 53.88% 1.66 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 46.12% 2.10
14.02.22
14:55
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) (1043) 66.67% 2 6 6 1.25 I H2H O
Bergen Mariia (Ukr.) (1149) 33.33% 0 3 1 3.75
14.02.22
16:13
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 52.34% 2 7 6 7 1.83 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 47.66% 1 5 7 6 1.83
14.02.22
14:52
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 48.36% 2 7 7 2.25 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 51.64% 0 5 6 1.57
14.02.22
17:10
Ogescu Simona (Rum.) (1037) 2 4 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (Rum.) 1 6 2 2
13.02.22
15:02
Duca Gabriela (Rum.) (1119) 46.56% 2 6 6 1.57 I H2H O
Havermans Danique (Hol.) 53.44% 0 3 3