přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Antalya XIV 2023 / Turecko, antuka , ATP Antalya XIV 2023 Tenis live
kvalifikace
25.04.23
09:40
osmfinále Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 55.24% 2 3 6 10 1.08 I H2H O
Jumazhanova Karina (Kaz.) [15] 44.76% 1 6 2 2 5.75
25.04.23
13:50
osmfinále Cirstea Joulia Cristiana (Rum.) 63.03% 2 3 6 10 1.30 I H2H O
Haller Jade (Švaj.) [16] 36.97% 1 6 4 7 3.00
25.04.23
11:55
osmfinále Garkusha Eva (Rus.) [2 BYE] (1258) 63.81% 2 6 6 1.02 I H2H O
Ramharter Lena (Rak.) 36.19% 0 0 0 9.06
25.04.23
09:30
osmfinále Piestrzynska Ada (Poľ.) [9] 39.39% 2 5 6 10 2.03 I H2H O
Zund Sylvie (Lich.) [3 BYE] (1278) 60.61% 1 7 1 8 1.64
25.04.23
09:30
osmfinále Zvereva Vlada (Biel.) (945) 50.80% 2 6 6 1.76 I H2H O
Baidaulet Dana (Kaz.) (1271) 49.20% 0 4 3 1.91
25.04.23
13:10
osmfinále Mrazikova Karolina (Svk) 37.98% 2 7 6 2.08 I H2H O
Pochtovyk Krystyna (Ukr.) [5 BYE] (1322) 62.02% 0 5 2 1.61
25.04.23
09:30
osmfinále Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 46.91% 2 6 7 1.05 I H2H O
Afandieva Sofiya (Nem.) 53.09% 0 2 6 (6) 6.91
25.04.23
09:30
osmfinále Matushkina Kira (Rus.) 49.43% 2 6 6 1.04 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 50.57% 0 2 2 7.49
24.04.23
09:30
2. kolo Baidaulet Dana (Kaz.) (1271) 56.99% 2 6 6 1.29 I H2H O
Plesa Denisa Elena (Rum.) 43.01% 0 3 1 3.17
24.04.23
09:25
2. kolo Piestrzynska Ada (Poľ.) [9] 58.96% 2 6 6 10 1.02 I H2H O
Volkova Sofiya (Uzb.) 41.04% 1 7 (5) 0 4 9.04
24.04.23
09:30
2. kolo Zvereva Vlada (Biel.) (945) 49.50% 2 6 6 1.17 I H2H O
Bulbarella Marina (Arg.) [4 BYE] (1303) 50.50% 0 1 0 4.18
24.04.23
09:30
2. kolo Zund Sylvie (Lich.) [3 BYE] (1280) 59.69% 2 7 6 1.25 I H2H O
Atay Selina (Tur.) (1312) 40.31% 0 6 (4) 1 3.37
24.04.23
10:55
2. kolo Ramharter Lena (Rak.) 41.28% 2 6 6 1.56 I H2H O
Khanloo Mahta (Irán) 58.72% 0 3 3 2.21
24.04.23
09:30
2. kolo Garkusha Eva (Rus.) [2 BYE] (1280) 57.50% 2 6 6 1.15 I H2H O
Trautvetter Gina Isabell (Nem.) 42.50% 0 0 0 4.49
24.04.23
15:05
2. kolo Haller Jade (Švaj.) [16] 63.87% 2 6 6 1.09 I H2H O
Maksimova Mariia (Rus.) 36.13% 0 4 2 5.43
24.04.23
14:15
2. kolo Pochtovyk Krystyna (Ukr.) [5 BYE] (1322) 61.63% 2 6 6 1.09 I H2H O
Rothacker Katharina (Nem.) 38.37% 0 3 0 5.50
24.04.23
12:30
2. kolo Mrazikova Karolina (Svk) 53.13% 1 6 1.63 I H2H O
Antal Rebeka (Rum.) [11] 46.87% 0 1 2.05
24.04.23
12:45
2. kolo Jumazhanova Karina (Kaz.) [15] 48.40% 2 6 6 1.06 I H2H O
Udina Veronika (Rus.) 51.60% 0 1 2 6.81
24.04.23
13:25
2. kolo Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 51.16% 2 6 6 1.02 I H2H O
Danailova Sofia (Rus.) 48.84% 0 1 0 8.70
24.04.23
12:30
2. kolo Matushkina Kira (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Tuayeva Alana (Rus.) [12] 0 2 2
24.04.23
12:45
2. kolo Lazar Annemarie (Nem.) 42.31% 2 6 6 2.34 I H2H O
Mozgaleva Anastasia (Rus.) [7 BYE] 57.69% 0 3 2 1.49
24.04.23
12:30
2. kolo Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 59.42% 2 7 6 1.25 I H2H O
Preugschat Phillippa (Nem.) [10] 40.58% 0 6 (4) 4 3.38
24.04.23
13:05
2. kolo Afandieva Sofiya (Nem.) 51.10% 2 6 1 10 3.74 I H2H O
Auer Stefanie (Rak.) [6 BYE] 48.90% 1 2 6 8 1.20
24.04.23
14:25
2. kolo Cirstea Joulia Cristiana (Rum.) 50.85% 2 7 6 1.72 I H2H O
Apalikhina Anastasiya (Rus.) [1 BYE] (1260) 49.15% 0 5 1 1.94
23.04.23
09:00
1. kolo Lazar Annemarie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Porras Buezo Valeria (Gua.) 0 1 1
23.04.23
09:00
1. kolo Atay Selina (Tur.) (1312) 2 6 6 I H2H O
Remander Stella (Fín.) 0 2 3
23.04.23
09:00
1. kolo Jumazhanova Karina (Kaz.) [15] 2 0 6 10 I H2H O
Arystanbekova Asylzhan (Kaz.) 1 6 4 5
23.04.23
09:00
1. kolo Baidaulet Dana (Kaz.) (1271) 2 7 6 I H2H O
Meshcheryakova Ksenia (Rus.) 0 6 (2) 1
23.04.23
09:00
1. kolo Zvereva Vlada (Biel.) (945) 2 6 6 I H2H O
Ivashchenko Alexandra (Rus.) 0 1 0
23.04.23
09:00
1. kolo Piestrzynska Ada (Poľ.) [9] 2 6 6 I H2H O
Snitko Sofia (Rus.) 0 0 2
23.04.23
09:00
1. kolo Volkova Sofiya (Uzb.) 2 6 6 I H2H O
Eiselmeier Celine (Tur.) 0 0 0
23.04.23
09:00
1. kolo Ramharter Lena (Rak.) 2 6 2 10 I H2H O
Charintceva Dana (Rus.) [13] 1 1 6 6
23.04.23
09:00
1. kolo Khanloo Mahta (Irán) 2 6 7 I H2H O
Goelz Lena (Nem.) 0 3 6 (5)
23.04.23
09:00
1. kolo Trautvetter Gina Isabell (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Kim Yana (Kaz.) 0 1 1
23.04.23
09:00
1. kolo Haller Jade (Švaj.) [16] 2 6 6 I H2H O
Shvetsova Valeriia (Rus.) 0 2 1
23.04.23
09:00
1. kolo Maksimova Mariia (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Ji Xiangruyi (Čína) 0 4 2
23.04.23
09:00
1. kolo Plesa Denisa Elena (Rum.) 2 6 7 I H2H O
Arifullina Arina (Rus.) [14] (1215) 0 4 5
23.04.23
09:00
1. kolo Rothacker Katharina (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Hamilton Reece Viola (USA) 0 1 1
23.04.23
09:00
1. kolo Mrazikova Karolina (Svk) 2 6 6 I H2H O
Harajda Ema (ČR) 0 2 1
23.04.23
09:00
1. kolo Udina Veronika (Rus.) 2 7 1 10 I H2H O
Hazes Sem (Hol.) 1 5 6 4
23.04.23
09:00
1. kolo Danailova Sofia (Rus.) 2 6 6 10 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (Rum.) 1 0 7 (3) 3
23.04.23
09:00
1. kolo Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 7 I H2H O
Turhan Gozde (Tur.) [8] 0 3 5
23.04.23
09:00
1. kolo Tuayeva Alana (Rus.) [12] 2 6 6 I H2H O
Popyrin Sonia Marina (Aus.) 0 0 1
23.04.23
09:00
1. kolo Matushkina Kira (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Balasubramanian Kaaviya (Ind.) 0 1 3
23.04.23
09:00
1. kolo Preugschat Phillippa (Nem.) [10] 2 6 6 I H2H O
Mishieva Nikol (Rus.) 0 0 2
23.04.23
09:00
1. kolo Tiron Evelyne Christelle Atticia (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Olszewska Agnieszka (Poľ.) 0 0 0
23.04.23
09:00
1. kolo Afandieva Sofiya (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Moskaltsova Mary (Rus.) 0 3 1
23.04.23
09:00
1. kolo Antal Rebeka (Rum.) [11] 2 6 6 I H2H O
Nupbay Aiya (Kaz.) 0 4 3
23.04.23
09:00
1. kolo Cirstea Joulia Cristiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Pastoric Daria Ioana (Rum.) 0 2 0
18+