přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Rouen 2023 / Francúzsko, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Rouen 2023 Tenis live
dotace: 115 tis. USD
15.10.23
15:00
finále Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 49.61% 2 6 6 2.02 I H2H O
Andreeva Erika (Rus.) [Q] (166) 50.39% 0 4 1 1.86
14.10.23
16:45
semifinále Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 55.02% 2 7 6 2.16 I H2H O
Cristian Jaqueline (Rum.) [7] (100) 44.98% 0 5 4 1.72
14.10.23
15:15
semifinále Andreeva Erika (Rus.) [Q] (166) 53.15% 2 6 6 1.61 I H2H O
Cornet Alize (Fra.) [5] (121) 46.85% 0 3 1 2.36
13.10.23
13:15
čtvrtfinále Andreeva Erika (Rus.) [Q] (166) 50.49% 2 6 6 1.76 I H2H O
Burrage Jodie Anna (V.Br.) [4] (91) 49.51% 0 4 2 2.07
13.10.23
20:30
čtvrtfinále Cristian Jaqueline (Rum.) [7] (100) 33.61% 2 6 6 2.44 I H2H O
Minnen Greetje (Bel.) [1] (62) 66.39% 0 4 3 1.53
13.10.23
17:30
čtvrtfinále Cornet Alize (Fra.) [5] (121) 50.38% 2 1 6 7 1.50 I H2H O
Parrizas-Diaz Nuria (Špan.) (132) 49.62% 1 6 4 5 2.68
13.10.23
16:15
čtvrtfinále Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 55.71% 2 6 6 1.60 I H2H O
Ferro Fiona (Fra.) [WC] (175) 44.29% 0 3 2 2.39
12.10.23
19:10
osmfinále Cornet Alize (Fra.) [5] (121) 46.04% 2 6 6 1.62 I H2H O
Galfi Dalma (Ma) (149) 53.96% 0 4 3 2.36
12.10.23
14:15
osmfinále Ferro Fiona (Fra.) [WC] (175) 50.16% 2 7 3 6 1.46 I H2H O
Bolsova Aliona (Špan.) (135) 49.84% 1 6 (6) 6 3 2.60
12.10.23
21:10
osmfinále Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 55.36% 2 6 6 1.06 I H2H O
Lemaitre Tiphanie (Fra.) [Q] (509) 44.64% 0 0 2 7.69
12.10.23
16:30
osmfinále Parrizas-Diaz Nuria (Špan.) (132) 48.41% 2 7 4 6 1.75 I H2H O
Bassols Ribera Marina (Špan.) (111) 51.59% 1 6 (6) 6 2 2.05
11.10.23
19:30
osmfinále Burrage Jodie Anna (V.Br.) [4] (91) 61.59% 2 6 6 1.43 I H2H O
Robbe Alice (Fra.) [WC] (213) 38.41% 0 1 3 2.67
11.10.23
11:35
1. kolo Bolsova Aliona (Špan.) (135) 55.98% 2 6 6 2.39 I H2H O
Shymanovich Iryna (Biel.) [LL] (174) 44.02% 0 4 4 1.54
11.10.23
13:45
osmfinále Cristian Jaqueline (Rum.) [7] (100) 41.60% 2 6 4 6 2.06 I H2H O
Naef Celine (Švaj.) (122) 58.40% 1 4 6 3 1.71
11.10.23
18:00
osmfinále Andreeva Erika (Rus.) [Q] (166) 53.90% 2 6 6 1.61 I H2H O
Dodin Oceane (Fra.) (114) 46.10% 0 3 1 2.20
11.10.23
13:10
1. kolo Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 57.40% 2 3 6 6 1.61 I H2H O
Jacquemot Elsa (Fra.) [WC] (172) 42.60% 1 6 3 1 2.15
11.10.23
15:40
1. kolo Ferro Fiona (Fra.) [WC] (175) 45.50% 2 6 2 6 2.01 I H2H O
Tomova Viktoriya (Bul.) [6] (95) 54.50% 1 2 6 3 1.78
11.10.23
11:40
osmfinále Minnen Greetje (Bel.) [1] (62) 64.05% 2 6 6 1.20 I H2H O
Waltert Simona (Švaj.) (178) 35.95% 0 2 3 4.00
10.10.23
15:55
1. kolo Parrizas-Diaz Nuria (Špan.) (132) 39.05% 2 6 6 1.99 I H2H O
Sharma Astra (Aus.) [Q] (159) 60.95% 0 4 3 1.78
10.10.23
11:30
1. kolo Cristian Jaqueline (Rum.) [7] (127) 61.03% 2 7 6 1.72 I H2H O
Stefanini Lucrezia (Tal.) (100) 38.97% 0 6 (5) 1 2.03
10.10.23
13:40
1. kolo Lemaitre Tiphanie (Fra.) [Q] (255) 37.24% 2 3 7 6 4.40 I H2H O
Rouvroy Margaux (Fra.) [Q] (509) 62.76% 1 6 5 4 1.18
10.10.23
11:30
1. kolo Baindl Kateryna (Ukr.) [3] (84) 50.79% 1.81 I H2H O
Jacquemot Elsa (Fra.) [WC] (172) 49.21% 1.86
10.10.23
21:45
1. kolo Bassols Ribera Marina (Špan.) (111) 44.71% 2 7 6 3.12 I H2H O
Burel Clara (Fra.) [2] (73) 55.29% 0 5 4 1.34
10.10.23
12:10
1. kolo Galfi Dalma (Ma) (149) 52.16% 2 6 6 6 2.56 I H2H O
Kanepi Kaia (Est.) (167) 47.84% 1 7 (7) 1 4 1.46
10.10.23
19:00
1. kolo Cornet Alize (Fra.) [5] (121) 50.00% 2 7 3 6 1.43 I H2H O
Ponchet Jessika (Fra.) (151) 50.00% 1 5 6 4 2.69
10.10.23
11:30
1. kolo Bolsova Aliona (Špan.) (135) 51.49% 3.74 I H2H O
Golubic Viktorija (Švaj.) [9] (105) 48.51% 1.22
10.10.23
16:10
1. kolo Dodin Oceane (Fra.) (104) 55.80% 2 6 6 6 2.10 I H2H O
Bondar Anna (Ma) [8] (114) 44.20% 1 3 7 (5) 4 1.67
09.10.23
11:35
1. kolo Andreeva Erika (Rus.) [Q] (170) 49.17% 2 4 6 7 2.03 I H2H O
Teichmann Jil Belen (Švaj.) (143) 50.83% 1 6 3 6 (5) 1.77
09.10.23
15:00
1. kolo Burrage Jodie Anna (V.Br.) [4] (92) 45.12% 2 6 6 1.97 I H2H O
Snigur Daria (Ukr.) (155) 54.88% 0 3 3 1.78
09.10.23
20:40
1. kolo Robbe Alice (Fra.) [WC] (214) 37.50% 2 6 6 2.94 I H2H O
Friedsam Anna-Lena (Nem.) (112) 62.50% 0 4 1 1.36
09.10.23
14:55
1. kolo Naef Celine (Švaj.) (124) 57.21% 2 6 6 1.52 I H2H O
Jeanjean Leolia (Fra.) (134) 42.79% 0 3 3 2.40
09.10.23
18:15
1. kolo Waltert Simona (Švaj.) (181) 51.03% 2 6 5 6 1.83 I H2H O
Paquet Chloe (Fra.) [WC] (187) 48.97% 1 0 7 2 1.83
09.10.23
16:45
1. kolo Minnen Greetje (Bel.) [1] (61) 62.88% 2 6 6 1.19 I H2H O
Miyazaki Yuriko (V.Br.) (163) 37.12% 0 4 4 4.36
18+