přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Cluj Napoca (X) 2023 / Rumunsko, hala , www, LIVE, DRAW, ATP Cluj Napoca (X) 2023 Tenis live
dotace: 235 tis. USD
22.10.23
16:35
finále Korpatsch Tamara (Nem.) (105) 47.53% 2 6 6 2.60 I H2H O
Ruse Elena Gabriela (Rum.) [WC] (188) 52.47% 0 3 4 1.50
21.10.23
16:00
semifinále Ruse Elena Gabriela (Rum.) [WC] (188) 47.01% 2 6 6 2.19 I H2H O
Masarova Rebeka (Špan.) [4] (67) 52.99% 0 1 4 1.68
21.10.23
14:10
semifinále Korpatsch Tamara (Nem.) (105) 45.41% 2 6 6 2.64 I H2H O
Lys Eva (Nem.) (133) 54.59% 0 4 3 1.52
20.10.23
13:00
čtvrtfinále Korpatsch Tamara (Nem.) (105) 55.04% 2 3 6 6 2.02 I H2H O
Snigur Daria (Ukr.) (154) 44.96% 1 6 2 4 1.80
20.10.23
15:10
čtvrtfinále Ruse Elena Gabriela (Rum.) [WC] (188) 46.28% 2 6 0 6 1.87 I H2H O
Arango Emiliana (Kol.) (118) 53.72% 1 1 6 1 1.93
20.10.23
18:50
čtvrtfinále Masarova Rebeka (Špan.) [4] (67) 49.35% 2 3 7 6 2.07 I H2H O
Bogdan Ana (Rum.) [5] (73) 50.65% 1 6 6 (4) 3 1.75
20.10.23
17:30
čtvrtfinále Lys Eva (Nem.) (133) 51.72% 2 6 6 1.21 I H2H O
Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) [Q] (213) 48.28% 0 2 2 4.28
19.10.23
12:50
osmfinále Korpatsch Tamara (Nem.) (105) 37.79% 2 2 6 7 2.39 I H2H O
Burrage Jodie Anna (V.Br.) [8] (89) 62.21% 1 6 2 6 (5) 1.57
19.10.23
17:25
osmfinále Bogdan Ana (Rum.) [5] (73) 54.27% 2 4 7 7 1.31 I H2H O
Bartunkova Nikola (ČR) [WC] (289) 45.73% 1 6 6 (5) 5 3.45
19.10.23
14:50
osmfinále Ruse Elena Gabriela (Rum.) [WC] (188) 48.80% 2 7 6 1.64 I H2H O
Bondar Anna (Ma) (116) 51.20% 0 6 (4) 2 2.18
19.10.23
11:05
osmfinále Arango Emiliana (Kol.) (118) 53.82% 2 6 6 2.46 I H2H O
Teichmann Jil Belen (Švaj.) (142) 46.18% 0 3 3 1.55
19.10.23
21:00
osmfinále Lys Eva (Nem.) (133) 51.54% 2 2 7 6 1.92 I H2H O
Cristian Jaqueline (Rum.) (97) 48.46% 1 6 5 2 1.89
18.10.23
13:00
1. kolo Teichmann Jil Belen (Švaj.) (71) 46.23% 2 6 7 1.56 I H2H O
Wickmayer Yanina (Bel.) [6] (142) 53.77% 0 4 6 (6) 2.47
18.10.23
15:15
1. kolo Cristian Jaqueline (Rum.) (121) 43.31% 2 6 6 1.86 I H2H O
Naef Celine (Švaj.) (97) 56.69% 0 4 4 1.93
18.10.23
11:00
osmfinále Snigur Daria (Ukr.) (154) 56.60% 2 6 1 6 1.98 I H2H O
Friedsam Anna-Lena (Nem.) (111) 43.40% 1 0 6 4 1.80
18.10.23
19:55
osmfinále Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) [Q] (462) 51.85% 2 6 2 6 2.07 I H2H O
Tig Patricia Maria (Rum.) (213) 48.15% 1 2 6 3 1.76
18.10.23
17:00
osmfinále Masarova Rebeka (Špan.) [4] (208) 55.47% 2 3 7 6 4.15 I H2H O
Bulgaru Miriam (Rum.) [WC] (67) 44.53% 1 6 6 (8) 0 1.22
17.10.23
11:05
1. kolo Bondar Anna (Ma) (116) 46.97% 2 5 6 6 1.22 I H2H O
Soboleva Anastasiya (Ukr.) [Q] (328) 53.03% 1 7 2 3 4.15
17.10.23
11:05
1. kolo Snigur Daria (Ukr.) (154) 31.93% 2 6 6 3.57 I H2H O
Minnen Greetje (Bel.) [3] (59) 68.07% 0 3 2 1.29
17.10.23
13:25
1. kolo Korpatsch Tamara (Nem.) (105) 55.68% 2 6 2 6 2.00 I H2H O
Jeanjean Leolia (Fra.) (132) 44.32% 1 4 6 3 1.80
17.10.23
15:05
1. kolo Bogdan Ana (Rum.) [5] (73) 58.17% 2 6 6 1.51 I H2H O
Tomova Viktoriya (Bul.) (98) 41.83% 0 4 1 2.57
17.10.23
19:40
1. kolo Lys Eva (Nem.) (133) 53.58% 2 6 6 2.60 I H2H O
Cirstea Sorana-Mihaela (Rum.) [1] (26) 46.42% 0 3 3 1.50
17.10.23
16:10
1. kolo Arango Emiliana (Kol.) (118) 49.38% 2 6 7 1.64 I H2H O
Ponchet Jessika (Fra.) (153) 50.62% 0 3 6 (4) 2.24
17.10.23
17:00
1. kolo Ruse Elena Gabriela (Rum.) [WC] (188) 47.10% 2 6 1 6 2.80 I H2H O
Parks Alycia (USA) [2] (54) 52.90% 1 2 6 4 1.44
17.10.23
12:25
1. kolo Friedsam Anna-Lena (Nem.) (111) 55.08% 2 6 6 1.29 I H2H O
Ghioroaie Ylona-Georgiana (Rum.) [Q] (371) 44.92% 0 1 1 3.65
16.10.23
19:10
1. kolo Tig Patricia Maria (Rum.) (481) 56.96% 2 6 6 6 1.48 I H2H O
Matoula Martha (Gr) [Q] (324) 43.04% 1 4 7 (5) 3 2.65
16.10.23
11:00
1. kolo Bartunkova Nikola (ČR) [WC] (298) 51.67% 2 7 6 5.10 I H2H O
Yastremska Dayana (Ukr.) (97) 48.33% 0 5 4 1.17
16.10.23
12:35
1. kolo Makarova Ekaterina (1996) (Rus.) [Q] (215) 54.27% 2 6 1 6 4.21 I H2H O
Baindl Kateryna (Ukr.) [7] (84) 45.73% 1 3 6 1 1.23
16.10.23
15:25
1. kolo Burrage Jodie Anna (V.Br.) [8] (91) 59.51% 2 6 6 1.35 I H2H O
Raina Ankita (Ind.) (198) 40.49% 0 0 2 3.20
16.10.23
10:00
1. kolo Friedsam Anna-Lena (Nem.) (110) 54.46% 2.40 I H2H O
Kanepi Kaia (Est.) (167) 45.54% 1.56
16.10.23
17:10
1. kolo Bulgaru Miriam (Rum.) [WC] (205) 51.21% 2 7 6 1.55 I H2H O
Oz Ipek (Tur.) [LL] (209) 48.79% 0 5 3 2.47
16.10.23
11:00
1. kolo Masarova Rebeka (Špan.) [4] (69) 58.93% 2 6 6 1.42 I H2H O
Noha Akugue Noma (Nem.) (171) 41.07% 0 4 0 2.90
18+