přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XII) I 2023 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (XII) I 2023 Tenis live
kvalifikace
28.11.23
09:00
osmfinále Biot Alexandra (Bel.) [ BYE] 44.40% 2 5 6 10 1.35 I H2H O
Visintini Laura (Tal.) 55.60% 1 7 1 3 2.77
28.11.23
08:30
osmfinále Krajmer Karolina (Svk) [2 BYE] 64.94% 2 6 4 10 1.27 I H2H O
Sandberg Vivien (Nem.) [14 BYE] (1559) 35.06% 1 2 6 6 3.33
28.11.23
08:30
osmfinále Fornasieri Chiara (Tal.) [1 BYE] 2 6 6 I H2H O
Lazarenko Masha (Ukr.) 0 2 0
28.11.23
08:30
osmfinále Palecek Nikol (Srb.) [4 BYE] (1424) 2 6 4 10 I H2H O
Borisova Vasilisa (Rus.) [13 BYE] 1 2 6 4
28.11.23
08:30
osmfinále Varul Liisa (Est.) [5 BYE] (1376) 45.56% 2 6 6 1.98 I H2H O
Cvetkovic Kiara (Švaj.) [16 BYE] 54.44% 0 3 4 1.71
28.11.23
09:00
osmfinále Masic Mila (Srb.) [6 BYE] (1322) 2 7 6 I H2H O
Bocchi Elena (Tal.) [ BYE] 0 5 1
28.11.23
08:30
osmfinále Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [3 BYE] (1386) 51.71% 2 6 7 1.05 I H2H O
Zaremba Martyna (Poľ.) 48.29% 0 2 6 7.16
28.11.23
08:30
osmfinále Kovacicova Stella (Svk) [7 BYE] (1331) 52.94% 2 6 6 1.25 I H2H O
Tognoni Lucia (Tal.) 47.06% 0 4 2 3.44
27.11.23
09:00
2. kolo Krajmer Karolina (Svk) [2 BYE] 2 6 6 I H2H O
Kusy Alzugaray Janika (Gua.) 0 2 1
27.11.23
09:00
2. kolo Sandberg Vivien (Nem.) [14 BYE] (1559) 2 6 6 I H2H O
Matuszewski Leticia (Poľ.) 0 1 1
27.11.23
09:00
2. kolo Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [3 BYE] (1386) 2 6 6 I H2H O
Michalkova Barbora (ČR) 0 4 2
27.11.23
09:00
2. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 7 6 I H2H O
Camerano Elisa Andrea (Tal.) [9 BYE] (1329) 0 6 (8) 2
27.11.23
09:00
2. kolo Palecek Nikol (Srb.) [4 BYE] (1424) 2 6 6 I H2H O
Bychenko Aya (Izr.) 0 1 1
27.11.23
09:00
2. kolo Borisova Vasilisa (Rus.) [13 BYE] 2 7 6 I H2H O
Bertonazzi Valentina (Tal.) 0 5 3
27.11.23
09:00
2. kolo Cvetkovic Kiara (Švaj.) [16 BYE] 2 6 6 I H2H O
Pietras Natalia (Poľ.) 0 4 1
27.11.23
09:00
2. kolo Masic Mila (Srb.) [6 BYE] (1322) 2 6 6 I H2H O
Pari Elisa (Tal.) 0 1 4
27.11.23
11:00
2. kolo Visintini Laura (Tal.) 1 1 I H2H O
Ilie Diana Maria (Rum.) [10 BYE] 0 3
27.11.23
09:00
2. kolo Lazarenko Masha (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Fehr Natalia (Švaj.) [15 BYE] 0 2 1
27.11.23
09:00
2. kolo Fornasieri Chiara (Tal.) [1 BYE] 2 6 6 I H2H O
Huijsegoms Anastasia (Bel.) 0 4 2
27.11.23
09:00
2. kolo Varul Liisa (Est.) [5 BYE] (1376) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) [ BYE] 0 3 2
27.11.23
09:00
2. kolo Bocchi Elena (Tal.) [ BYE] 2 6 6 14 I H2H O
Roots Andrea (Est.) [12 BYE] 1 2 7 (5) 12
27.11.23
11:00
2. kolo Kovacicova Stella (Svk) [7 BYE] (1331) 2 6 6 I H2H O
Kaltak Jasna (Švé.) [ BYE] 0 0 0
27.11.23
11:00
2. kolo Biot Alexandra (Bel.) [ BYE] 2 7 4 10 I H2H O
Gubertini Alice (Tal.) [8 BYE] 1 5 6 6
27.11.23
11:00
2. kolo Tognoni Lucia (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (Ukr.) [11 BYE] (1270) 0 1 3
26.11.23
09:30
1. kolo Lazarenko Masha (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Tudor Daria Maria (Rum.) 0 4 2
26.11.23
09:30
1. kolo Kusy Alzugaray Janika (Gua.) 2 6 6 I H2H O
Railean Katarina (Por.) 0 1 3
26.11.23
09:30
1. kolo Matuszewski Leticia (Poľ.) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Claudia (Rum.) 0 4 1
26.11.23
09:30
1. kolo Michalkova Barbora (ČR) 2 6 6 I H2H O
Ochoa Martinez Angelica Maria (Kol.) 0 2 3
26.11.23
09:30
1. kolo Zaremba Martyna (Poľ.) 2 6 6 I H2H O
Kolowrotkiewicz Jowana (Poľ.) 0 3 0
26.11.23
09:30
1. kolo Bychenko Aya (Izr.) 1 7 2 I H2H O
Derivan Sophia (Ír.) 0 6 1
26.11.23
09:30
1. kolo Bertonazzi Valentina (Tal.) 2 4 6 10 I H2H O
Croitoru Eva Mihaela (Rum.) 1 6 1 4
26.11.23
09:30
1. kolo Pietras Natalia (Poľ.) 2 6 7 I H2H O
Mandavkar Harsshali (Ind.) 0 3 6 (2)
26.11.23
09:30
1. kolo Pari Elisa (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Dinca Andreea Stefania (Rum.) 0 0 2
26.11.23
09:30
1. kolo Tognoni Lucia (Tal.) 1 I H2H O
Bernaschi Claudia (Tal.) 0
26.11.23
09:30
1. kolo Visintini Laura (Tal.) 2 7 6 I H2H O
Cacciato Tasha (Tal.) 0 6 (5) 3
26.11.23
09:30
1. kolo Huijsegoms Anastasia (Bel.) 2 6 6 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (Rum.) 0 4 0
18+