přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Antalya VI 2024 / Turecko, antuka , ATP Antalya VI 2024 Tenis live
dotace: 25 tis. USD
18.02.24
11:00
finále Dinu Cristina (Rum.) [8] (257) 42.86% 1 6 3 1.50 I H2H O AI
Branstine Carson (Kan.) [Q] (619) 57.14% 0 3 0 2.41
17.02.24
10:30
semifinále Dinu Cristina (Rum.) [8] (257) 45.16% 2 6 6 1.79 I H2H O AI
Brancaccio Nuria (Tal.) [6] (253) 54.84% 0 2 0 1.93
17.02.24
10:30
semifinále Branstine Carson (Kan.) [Q] (619) 58.10% 2 6 6 1.72 I H2H O AI
Janicijevic Selena (Fra.) [7] (254) 41.90% 0 1 3 2.00
16.02.24
08:00
osmfinále Fita Boluda Angela (Špan.) [Q] (414) 32.47% 2 6 6 6 1.86 I H2H O AI
Soboleva Anastasiya (Ukr.) (321) 67.53% 1 7 (2) 2 1 1.81
16.02.24
10:00
osmfinále Mendez Seone (Aus.) [4] (280) 55.44% 2 6 6 1.12 I H2H O AI
Garcia Cid Maria (Špan.) [WC] (1010) 44.56% 0 1 2 5.50
16.02.24
08:00
osmfinále Janicijevic Selena (Fra.) [7] (254) 56.86% 2 3 6 6 1.48 I H2H O AI
Havlickova Lucie (ČR) (274) 43.14% 1 6 1 2 2.37
16.02.24
09:40
osmfinále Shubladze Alexandra (Rus.) [WC] (593) 63.64% 2 4 6 6 1.43 I H2H O AI
El Aouni Aya (Mar.) [Q] (820) 36.36% 1 6 0 3 2.50
16.02.24
09:20
osmfinále Brancaccio Nuria (Tal.) [6] (253) 61.96% 2 7 1 6 1.27 I H2H O AI
Scilipoti Sebastianna (Švaj.) [Q] (559) 38.04% 1 5 6 1 3.45
16.02.24
10:15
osmfinále Branstine Carson (Kan.) [Q] (619) 48.26% 2 6 6 2.48 I H2H O AI
Lukas Tena (Chor.) [1] (221) 51.74% 0 2 2 1.44
16.02.24
12:20
čtvrtfinále Dinu Cristina (Rum.) [8] (257) 42.16% 2 6 6 3.53 I H2H O AI
Hercog Polona (Slov.) [2] (233) 57.84% 0 1 1 1.23
16.02.24
11:55
čtvrtfinále Branstine Carson (Kan.) [Q] (619) 59.90% 2 3 6 6 1.84 I H2H O AI
Fita Boluda Angela (Špan.) [Q] (414) 40.10% 1 6 3 4 1.84
16.02.24
12:30
čtvrtfinále Janicijevic Selena (Fra.) [7] (254) 36.96% 2 4 7 6 2.20 I H2H O AI
Mendez Seone (Aus.) [4] (280) 63.04% 1 6 6 (3) 4 1.58
16.02.24
14:35
čtvrtfinále Brancaccio Nuria (Tal.) [6] (253) 58.51% 2 6 6 1.58 I H2H O AI
Shubladze Alexandra (Rus.) [WC] (593) 41.49% 0 1 1 2.23
15.02.24
18:20
osmfinále Hercog Polona (Slov.) [2] (233) 66.29% 2 6 6 1.27 I H2H O AI
Struplova Julie (ČR) (293) 33.71% 0 2 1 3.35
15.02.24
18:40
osmfinále Dinu Cristina (Rum.) [8] (257) 67.07% 2 6 7 1.51 I H2H O AI
Vismane Daniela (Lot.) (384) 32.93% 0 1 6 (5) 2.33
15.02.24
16:10
1. kolo El Aouni Aya (Mar.) [Q] (820) 54.46% 2 6 6 1.84 I H2H O AI
Ovcharenko Ekaterina (Rus.) [Q] (635) 45.54% 0 3 1 1.84
15.02.24
15:40
1. kolo Scilipoti Sebastianna (Švaj.) [Q] (559) 2 4 7 6 I H2H O AI
Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) (552) 1 6 6 (2) 3
15.02.24
13:45
1. kolo Soboleva Anastasiya (Ukr.) (321) 55.91% 2 6 6 1.61 I H2H O AI
Topalova Gergana (Bul.) [5] (245) 44.09% 0 3 1 2.14
15.02.24
13:30
1. kolo Mendez Seone (Aus.) [4] (280) 30.85% 2 6 6 1.79 I H2H O AI
Aksu Ayla (Tur.) (349) 69.15% 0 4 3 1.89
15.02.24
13:40
1. kolo Janicijevic Selena (Fra.) [7] (254) 54.03% 2 6 6 1.03 I H2H O AI
Soke Duru (Tur.) [WC] 45.97% 0 0 0 8.50
15.02.24
17:40
1. kolo Brancaccio Nuria (Tal.) [6] (253) 61.29% 2 6 6 1.05 I H2H O AI
Kardava Zoziya (Gruz.) [WC] (1116) 38.71% 0 0 1 7.21
15.02.24
14:50
1. kolo Shubladze Alexandra (Rus.) [WC] (593) 38.30% 2 6 6 3.51 I H2H O AI
Gjorcheska Lina (Mac.) [3] (239) 61.70% 0 2 3 1.23
15.02.24
12:45
1. kolo Dinu Cristina (Rum.) [8] (257) 62.81% 2 0 6 6 1.39 I H2H O AI
Ormaechea Paula (Arg.) (678) 37.19% 1 6 2 0 2.70
15.02.24
17:30
1. kolo Vismane Daniela (Lot.) (384) 41.18% 2 6 5 6 2.83 I H2H O AI
Buyukakcay Cagla (Tur.) (422) 58.82% 1 4 7 2 1.34
15.02.24
12:30
1. kolo Struplova Julie (ČR) (293) 68.89% 2 6 6 1.30 I H2H O AI
Matoula Martha (Gr) (320) 31.11% 0 1 3 3.02
15.02.24
11:50
1. kolo Hercog Polona (Slov.) [2] (233) 51.85% 2 6 6 1.10 I H2H O AI
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (380) 48.15% 0 4 2 5.43
15.02.24
17:00
1. kolo Branstine Carson (Kan.) [Q] (619) 60.94% 2 6 4 6 1.71 I H2H O AI
Rame Alice (Fra.) [Q] (500) 39.06% 1 3 6 2 1.99
15.02.24
17:20
1. kolo Fita Boluda Angela (Špan.) [Q] (414) 57.73% 2 6 6 1.39 I H2H O AI
Pavlou Dimitra (Gr) (417) 42.27% 0 1 3 2.63
15.02.24
14:30
1. kolo Garcia Cid Maria (Špan.) [WC] (1010) 2 6 4 6 I H2H O AI
Vargova Nina (Svk) [Q] (628) 1 1 6 4
15.02.24
16:30
1. kolo Havlickova Lucie (ČR) (274) 50.00% 2 6 6 1.04 I H2H O AI
Andreevskaya Vladislava (Kyrg.) [Q] (1182) 50.00% 0 2 2 7.71
15.02.24
12:30
1. kolo Lukas Tena (Chor.) [1] (221) 71.95% 2 6 6 1.11 I H2H O AI
Colmegna Martina (Tal.) (445) 28.05% 0 2 4 5.40
18+