přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Antalya VI 2024 / Turecko, antuka , ATP Antalya VI 2024 Tenis live
kvalifikace
15.02.24
10:25
osmfinále Andreevskaya Vladislava (Kyrg.) (1182) 59.26% 2 6 4 10 1.19 I H2H O
Gasparovic Claudia (Rak.) 40.74% 1 1 6 4 4.00
15.02.24
09:15
osmfinále Scilipoti Sebastianna (Švaj.) [7 BYE] (559) 61.22% 2 7 6 1.71 I H2H O
Demidova Diana (Rus.) [14] (708) 38.78% 0 5 1 1.98
15.02.24
09:25
osmfinále Ovcharenko Ekaterina (Rus.) [13] (635) 35.16% 2 7 3 12 2.89 I H2H O
Turati Anna (Tal.) [6 BYE] (550) 64.84% 1 5 6 10 1.33
15.02.24
09:40
osmfinále El Aouni Aya (Mar.) [16] (820) 64.71% 2 6 6 1.44 I H2H O
Yoruk Ilay (Tur.) [5 BYE] (502) 35.29% 0 4 2 2.49
15.02.24
07:30
osmfinále Rame Alice (Fra.) [4 BYE] (500) 67.03% 2 6 6 1.51 I H2H O
Aikawa Mayuka (Jap.) [10 BYE] (585) 32.97% 0 3 2 2.34
14.02.24
13:00
osmfinále Vargova Nina (Svk) [12] (628) 63.74% 2 6 6 1.26 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (871) 36.26% 0 3 3 3.31
14.02.24
13:00
osmfinále Fita Boluda Angela (Špan.) [1 BYE] (414) 64.89% 2 6 6 1.59 I H2H O
Chiesa Deborah (Tal.) [9 BYE] (586) 35.11% 0 2 2 2.15
13.02.24
08:00
osmfinále Branstine Carson (Kan.) [11 BYE] (575) 60.61% 2 6 6 3.54 I H2H O
Shapatava Sophia (Gruz.) [8 BYE] (619) 39.39% 0 1 4 1.23
12.02.24
13:30
2. kolo Aikawa Mayuka (Jap.) [10 BYE] (592) 70.53% 2 5 7 10 1.30 I H2H O
Garkusha Eva (Rus.) (973) 29.47% 1 7 5 6 3.04
12.02.24
11:05
2. kolo Gasparovic Claudia (Rak.) 43.59% 2 6 4 10 5.00 I H2H O
Mettraux Marie (Švaj.) [15] (800) 56.41% 1 4 6 6 1.11
12.02.24
12:25
2. kolo Andreevskaya Vladislava (Kyrg.) (1186) 40.38% 1 4.75 I H2H O
Falkner Ziva (Slov.) [3 BYE] (430) 59.62% 0 1.13
12.02.24
09:00
2. kolo Vargova Nina (Svk) [12] (628) 60.44% 2 6 6 1.02 I H2H O
Gudelj Vanja (Hol.) 39.56% 0 1 1 9.19
12.02.24
12:10
2. kolo Podlinska Marcelina (Poľ.) (873) 36.17% 2 6 7 6.48 I H2H O
Wurth Tara (Chor.) [2 BYE] (417) 63.83% 0 1 5 1.06
12.02.24
13:45
2. kolo Demidova Diana (Rus.) [14] (712) 61.73% 2 7 4 10 1.23 I H2H O
Sarkisova Karine (Rus.) (1271) 38.27% 1 5 6 3 3.52
12.02.24
10:35
2. kolo Yoruk Ilay (Tur.) [5 BYE] (499) 62.94% 2 6 6 1.18 I H2H O
Webley-Smith Emily (V.Br.) (1051) 37.06% 0 4 3 4.12
12.02.24
09:00
2. kolo El Aouni Aya (Mar.) [16] (829) 58.06% 2 6 6 1.15 I H2H O
Michalkova Barbora (ČR) 41.94% 0 2 1 4.38
12.02.24
15:20
2. kolo Turati Anna (Tal.) [6 BYE] (543) 57.28% 2 6 6 1.06 I H2H O
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1386) 42.72% 0 1 1 6.65
12.02.24
13:30
2. kolo Ovcharenko Ekaterina (Rus.) [13] (634) 60.34% 2 6 6 1.03 I H2H O
Tuayeva Alana (Rus.) 39.66% 0 1 2 7.95
12.02.24
13:30
2. kolo Scilipoti Sebastianna (Švaj.) [7 BYE] (561) 57.05% 2 6 6 1.11 I H2H O
Zvonaru Ioana (Rum.) (916) 42.95% 0 0 2 5.20
12.02.24
08:00
2. kolo Shapatava Sophia (Gruz.) [8 BYE] (574) 58.04% 2 6 6 1.15 I H2H O
Bergler Olivia (Poľ.) (1075) 41.96% 0 0 2 4.63
12.02.24
13:25
2. kolo Branstine Carson (Kan.) [11 BYE] (622) 56.98% 2 6 6 1.01 I H2H O
Adamczewska Michele (Nem.) 43.02% 0 1 3 9.55
12.02.24
11:00
2. kolo Chiesa Deborah (Tal.) [9 BYE] (585) 68.29% 2 7 6 1.25 I H2H O
Tsygourova Katerina (Švaj.) (896) 31.71% 0 5 4 3.29
12.02.24
10:30
2. kolo Fita Boluda Angela (Špan.) [1 BYE] (411) 59.63% 2 6 6 1.08 I H2H O
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1168) 40.37% 0 0 1 5.50
12.02.24
12:10
2. kolo Rame Alice (Fra.) [4 BYE] (497) 56.32% 2 6 6 1.05 I H2H O
Suvirdjonkova Darja (Srb.) (1004) 43.68% 0 2 2 6.75
11.02.24
08:00
1. kolo Garkusha Eva (Rus.) (973) 2 6 6 10 I H2H O
Barrera Aguirre Isabella (USA) (1109) 1 7 (4) 4 5
11.02.24
08:00
1. kolo Suvirdjonkova Darja (Srb.) (1004) 2 6 6 I H2H O
Ksandinov Sophia (Nem.) 0 3 2
11.02.24
08:00
1. kolo Mettraux Marie (Švaj.) [15] (800) 2 6 6 I H2H O
Antal Rebeka (Rum.) 0 4 2
11.02.24
08:00
1. kolo Gasparovic Claudia (Rak.) 2 6 6 I H2H O
Gelashvili Nia (Gruz.) 0 3 4
11.02.24
08:00
1. kolo Andreevskaya Vladislava (Kyrg.) (1186) 2 6 6 I H2H O
Odorizzi Caterina (Tal.) 0 2 1
11.02.24
08:00
1. kolo Vargova Nina (Svk) [12] (628) 2 6 6 I H2H O
Bochoradze Anna (Gruz.) (1369) 0 0 1
11.02.24
08:00
1. kolo Gudelj Vanja (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Burenina Ekaterina (Rus.) 0 4 3
11.02.24
08:00
1. kolo Podlinska Marcelina (Poľ.) (873) 2 6 6 I H2H O
Oezay Maide Damla (Tur.) 0 0 0
11.02.24
08:00
1. kolo Tsygourova Katerina (Švaj.) (896) 2 6 6 I H2H O
Ebster Anna Lena (Rak.) 0 1 0
11.02.24
08:00
1. kolo Webley-Smith Emily (V.Br.) (1051) 2 6 6 I H2H O
Rafailovic Iva () 0 2 1
11.02.24
08:00
1. kolo Michalkova Barbora (ČR) 2 6 6 I H2H O
Ipek Ceylin (Tur.) 0 2 1
11.02.24
08:00
1. kolo Adamczewska Michele (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Balkan Zumra (Tur.) 0 4 2
11.02.24
08:00
1. kolo Bergler Olivia (Poľ.) (1075) 2 6 6 I H2H O
Daubnerova Nikola (Svk) (1170) 0 4 2
11.02.24
08:00
1. kolo Demidova Diana (Rus.) [14] (712) 1 5 I H2H O
Remetean Daria (Nem.) 0 1
11.02.24
08:00
1. kolo Sarkisova Karine (Rus.) (1271) 2 6 6 I H2H O
Boulard Liv (Fra.) 0 1 4
11.02.24
08:00
1. kolo Zvonaru Ioana (Rum.) (916) 2 6 6 I H2H O
Domova Daria (Rus.) 0 4 4
11.02.24
08:00
1. kolo Ovcharenko Ekaterina (Rus.) [13] (634) 2 6 6 I H2H O
Meshcheryakova Ksenia (Rus.) 0 2 0
11.02.24
08:00
1. kolo Tuayeva Alana (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Komkina Anastasia (Rus.) 0 1 2
11.02.24
08:00
1. kolo Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1386) 2 6 6 I H2H O
Kilic Bahar (Tur.) [WC] 0 1 1
11.02.24
08:00
1. kolo El Aouni Aya (Mar.) [16] (829) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (Rus.) (1296) 0 3 1
11.02.24
08:00
1. kolo Yesypchuk Daria (Ukr.) (1168) 2 6 6 I H2H O
Demidova Elizaveta (Rus.) 0 0 0
18+