přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Manacor 2024 / Španielsko, tvrdý , ATP Manacor 2024 Tenis live
kvalifikace
13.02.24
10:30
osmfinále Paukstyte Patricija (Litva.) [2] (1050) 2 6 6 I H2H O
De Koning Rikke (Hol.) [13] (1326) 0 2 4
13.02.24
10:30
osmfinále Dapkute Iveta (Litva.) (1284) 2 6 6 I H2H O
Oliver Sanchez Maria (Špan.) [12] (1319) 0 2 4
13.02.24
10:30
osmfinále Chudejova Mia (Svk) [11] (1307) 2 5 6 11 I H2H O
Marcon Margherita (Tal.) [6] (1207) 1 7 3 9
13.02.24
10:30
osmfinále Solar Donoso Lorena (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Cassani Sonia (Tal.) 0 5 0
13.02.24
10:30
osmfinále Jialin Tian (Čína) 2 6 7 10 I H2H O
Hutchinson Holly (V.Br.) [9] (1240) 1 7 (5) 6 (2) 5
13.02.24
10:30
osmfinále Leclercq Maelle (Fra.) [3] (1170) 2 6 6 I H2H O
Nikcevic Tea () 0 2 0
13.02.24
10:30
osmfinále Sijbesma Marente (Hol.) [1] (1020) 2 1 6 10 I H2H O
Krebs Hyllested Vilma (Dán.) 1 6 1 3
13.02.24
10:30
osmfinále Skoog Isabel (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Preugschat Phillippa (Nem.) 0 4 1
12.02.24
11:30
2. kolo Nikcevic Tea () 2 6 4 11 I H2H O
Johansson Ida (Švé.) 1 4 6 9
12.02.24
12:30
2. kolo Jialin Tian (Čína) 2 6 6 I H2H O
Otzipka Jana (Bel.) 0 4 2
12.02.24
10:30
2. kolo Solar Donoso Lorena (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Mansfield Kate (USA) 0 1 2
12.02.24
11:30
2. kolo Leclercq Maelle (Fra.) [3] (1177) 2 6 6 I H2H O
Matos Sequeira Fernandes Jizel (V.Br.) 0 3 2
12.02.24
11:30
2. kolo Paukstyte Patricija (Litva.) [2] (1049) 2 7 6 I H2H O
Vlckova Karolina (ČR) (1254) 0 6 (1) 2
12.02.24
11:30
2. kolo De Koning Rikke (Hol.) [13] (1331) 2 6 7 I H2H O
Ronney Julia (USA) 0 4 6 (4)
12.02.24
11:30
2. kolo Krebs Hyllested Vilma (Dán.) 2 6 3 10 I H2H O
Mozgaleva Anastasia (Rus.) [16] 1 4 6 8
12.02.24
10:30
2. kolo Sijbesma Marente (Hol.) [1] (1018) 2 6 6 I H2H O
Biot Alexandra (Bel.) 0 3 3
12.02.24
13:00
2. kolo Hutchinson Holly (V.Br.) [9] (1246) 2 6 6 I H2H O
Martinez Vaquero Maria (Špan.) 0 4 1
12.02.24
10:30
2. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Cherny Isabelle (V.Br.) 0 1 3
12.02.24
10:30
2. kolo Marcon Margherita (Tal.) [6] (1212) 2 7 4 13 I H2H O
Falster Josefine (Nór.) 1 5 6 11
12.02.24
10:30
2. kolo Chudejova Mia (Svk) [11] (1313) 2 6 6 I H2H O
Meme Jeanne (Fra.) 0 1 3
12.02.24
13:00
2. kolo Dapkute Iveta (Litva.) (1284) 2 6 6 I H2H O
Xu Shuqian (Čína) 0 3 1
12.02.24
13:00
2. kolo Oliver Sanchez Maria (Špan.) [12] (1325) 2 4 7 11 I H2H O
Mrazikova Karolina (Svk) 1 6 6 (2) 9
12.02.24
13:00
2. kolo Preugschat Phillippa (Nem.) 2 6 1 10 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 1 4 6 1
12.02.24
13:00
2. kolo Skoog Isabel (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Michel Elena (Fra.) 0 2 1
11.02.24
??
1. kolo Skoog Isabel (Švé.) 2 7 6 I H2H O
Giessler Elena Giovanna (Nem.) [14] (1369) 0 5 2
11.02.24
12:00
1. kolo Otzipka Jana (Bel.) 2 6 6 I H2H O
Vancea Gabriela Maria (Rum.) 0 4 0
11.02.24
11:00
1. kolo De Koning Rikke (Hol.) [13] (1331) 2 6 6 I H2H O
Talleri Chiara (Švaj.) 0 1 3
11.02.24
12:00
1. kolo Falster Josefine (Nór.) 2 2 7 10 I H2H O
Thiemke Olivia (Dán.) 1 6 5 7
11.02.24
13:00
1. kolo Michel Elena (Fra.) 2 6 6 13 I H2H O
Mercadier Naia (Fra.) (1317) 1 7 (3) 2 11
11.02.24
13:00
1. kolo Preugschat Phillippa (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Fenton Jordan (USA) 0 3 0
11.02.24
12:00
1. kolo Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 2 6 7 I H2H O
Slavikova Emma (ČR) [8] (1238) 0 3 6
11.02.24
11:00
1. kolo Jialin Tian (Čína) 2 7 4 10 I H2H O
Rakotomalala Maneva (Fra.) [4] (1186) 1 6 (4) 6 5
11.02.24
11:00
1. kolo Johansson Ida (Švé.) 2 7 6 I H2H O
Vanik Jana (Nem.) [10] (1300) 0 5 4
11.02.24
11:00
1. kolo Nikcevic Tea () 2 6 6 I H2H O
Gay Cayetana (Špan.) 0 0 4
11.02.24
11:00
1. kolo Matos Sequeira Fernandes Jizel (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Williamson Ava (V.Br.) 0 1 3
11.02.24
11:00
1. kolo Leclercq Maelle (Fra.) [3] (1177) 2 6 6 I H2H O
Lopez Oceanne (Bel.) 0 0 2
11.02.24
11:00
1. kolo Ronney Julia (USA) 2 6 6 I H2H O
Koopmann Katharina (Nem.) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. kolo Vlckova Karolina (ČR) (1254) 2 6 6 I H2H O
Vargas-Lopez Pia (Mex.) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. kolo Paukstyte Patricija (Litva.) [2] (1049) 2 6 6 I H2H O
Bocchi Elena (Tal.) 0 3 0
11.02.24
11:00
1. kolo Mozgaleva Anastasia (Rus.) [16] 2 6 6 I H2H O
Torres Inurreta Renata (Mex.) [WC] 0 0 0
11.02.24
11:00
1. kolo Krebs Hyllested Vilma (Dán.) 2 6 6 I H2H O
Dols Sara (Špan.) 0 0 1
11.02.24
11:00
1. kolo Biot Alexandra (Bel.) 2 6 6 I H2H O
Franke Jessica (Nem.) [WC] 0 1 0
11.02.24
12:00
1. kolo Otzipka Jana (Bel.) I H2H O
Loginova Uliana (Rus.) [WC]
11.02.24
??
1. kolo Martinez Vaquero Maria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Yu Hyeonjeong (J.Kor.) [WC] 0 0 0
11.02.24
??
1. kolo Hutchinson Holly (V.Br.) [9] (1246) 2 6 6 I H2H O
Puvill Martina (Špan.) 0 1 3
11.02.24
??
1. kolo Oliver Sanchez Maria (Špan.) [12] (1325) 2 6 7 I H2H O
Rennert Julia Victoria (Nem.) 0 1 5
11.02.24
??
1. kolo Mrazikova Karolina (Svk) 2 7 6 I H2H O
Lackova Viktoria (Svk) 0 6 (6) 0
11.02.24
??
1. kolo Dapkute Iveta (Litva.) (1284) 2 7 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 5 2
11.02.24
??
1. kolo Xu Shuqian (Čína) 2 6 6 I H2H O
Gram Olivia (Dán.) [7] (1233) 0 3 2
11.02.24
??
1. kolo Chudejova Mia (Svk) [11] (1313) 2 7 6 I H2H O
Gupta Aaddi (Ind.) 0 5 1
11.02.24
12:00
1. kolo Meme Jeanne (Fra.) 2 3 6 10 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 1 6 3 8
11.02.24
12:00
1. kolo Marcon Margherita (Tal.) [6] (1212) 2 6 5 10 I H2H O
Borisova Vasilisa (Rus.) 1 2 7 7
11.02.24
11:00
1. kolo Mansfield Kate (USA) 2 6 6 I H2H O
Moccia Carlotta (Tal.) [15] 0 3 2
11.02.24
12:00
1. kolo Solar Donoso Lorena (Špan.) 2 6 3 10 I H2H O
Gatell Marina (Špan.) [WC] 1 3 6 5
11.02.24
??
1. kolo Cherny Isabelle (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Hovhanasian Bernadette (Arm.) [WC] 0 1 0
11.02.24
11:00
1. kolo Cassani Sonia (Tal.) 2 7 4 10 I H2H O
Bandurowska Xenia (Poľ.) [5] (1208) 1 6 (1) 6 4
11.02.24
11:00
1. kolo Sijbesma Marente (Hol.) [1] (1018) 2 6 6 I H2H O
Andrienko Maria (Rus.) 0 2 3
18+