přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2024 / Svet, pohár , ATP EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2024 Tenis live
dotace: 25 tis. USD
14.04.24
09:00
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) I H2H O
Obradovic Andrea (Srb.) (1005)
14.04.24
09:03
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 4 6
14.04.24
10:41
Terziyska Julia (Bul.) (1007) 2 7 2 7 I H2H O
Senic Natalija (Srb.) (700) 1 6 6 5
14.04.24
11:12
Humeniuk Polina (Ukr.) I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947)
14.04.24
13:24
Petkovic Lana (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) (1307) 0 0 4
13.04.24
09:00
Popovski Milica (Srb.) 2 7 3 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 1 6 6 3
13.04.24
09:00
Slavikova Emma (ČR) (1246) 2 7 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) (1307) 0 6 2
13.04.24
12:30
Svatikova Laura (Svk) (1056) 2 3 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 1 6 1 3
13.04.24
11:20
Mikaca Sara (BaH.) 2 7 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 0 6 3
13.04.24
12:00
Meyer Auf Der Heide Luisa (Nem.) (786) 2 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 0 2 0
13.04.24
16:00
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) 2 6 6 6 I H2H O
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1156) 1 2 7 0
13.04.24
15:33
Slaba Natalia (Svk) (1506) 2 7 3 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 1 6 6 4
13.04.24
09:00
Petkovic Lana (BaH.) 2 6 4 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 1 1 6 1
13.04.24
09:00
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Slavikova Emma (ČR) (1246) 0 2 3
13.04.24
11:00
Terziyska Julia (Bul.) (1007) 2 7 6 I H2H O
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 0 5 3
13.04.24
12:45
Obradovic Andrea (Srb.) (1005) 2 6 6 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506) 0 0 1
13.04.24
14:00
Humeniuk Polina (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1156) 0 4 4
13.04.24
14:50
Stojanovski Lara (Srb.) (1307) 2 3 6 6 I H2H O
Popovski Milica (Srb.) 1 6 1 3
13.04.24
15:00
Senic Natalija (Srb.) (700) 2 7 6 I H2H O
Meyer Auf Der Heide Luisa (Nem.) (786) 0 5 1
13.04.24
10:57
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) 2 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1056) 0 0 2
13.04.24
16:45
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947)
13.04.24
12:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 4 6 6 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 1 6 1 1
12.04.24
14:47
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 2 6 7 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 2 5
11.04.24
09:00
Obradovic Andrea (Srb.) (1005) 2 6 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 1 7 0 2
11.04.24
12:08
Terziyska Julia (Bul.) (1007) 2 6 6 I H2H O
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1156) 0 3 0
11.04.24
10:30
Meyer Auf Der Heide Luisa (Nem.) (786) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 2 2
11.04.24
13:42
Senic Natalija (Srb.) (700) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 1 2
11.04.24
12:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 6 7 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 0 4 5
11.04.24
15:18
Svatikova Laura (Svk) (1056) 2 6 7 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 2 5
11.04.24
15:00
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) 2 6 6 I H2H O
Slavikova Emma (ČR) (1246) 0 1 4
11.04.24
09:00
Slaba Natalia (Svk) (1506) 2 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 3 0
10.04.24
13:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 0 1 1
10.04.24
12:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) I H2H O
Petkovic Lana (BaH.)
10.04.24
17:05
Senic Natalija (Srb.) (700) 2 6 3 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1056) 1 3 6 4
10.04.24
14:47
Humeniuk Polina (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Popovski Milica (Srb.) 0 1 4
10.04.24
09:00
Terziyska Julia (Bul.) (1007) 2 6 7 I H2H O
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) 0 2 6
10.04.24
09:00
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1156) 2 6 3 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) (1307) 1 2 6 3
10.04.24
??
Meyer Auf Der Heide Luisa (Nem.) (786) 2 7 6 I H2H O
Obradovic Andrea (Srb.) (1005) 0 6 2
10.04.24
11:19
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 6 6 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506) 0 1 3
09.04.24
09:00
Slaba Natalia (Svk) (1506) 2 6 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 0 0 1
09.04.24
09:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) (1325)
09.04.24
10:00
Terziyska Julia (Bul.) (1007) 2 2 6 6 I H2H O
Slavikova Emma (ČR) (1246) 1 6 2 1
09.04.24
10:15
Grymalska Anastasia (Tal.) (1144) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) (1307) 0 3 4
09.04.24
12:00
Obradovic Andrea (Srb.) (1005) 2 7 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 5 0
09.04.24
14:13
Svatikova Laura (Svk) (1056) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 4 3
09.04.24
14:16
Senic Natalija (Srb.) (700) 2 6 7 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 4 5
09.04.24
12:23
Meyer Auf Der Heide Luisa (Nem.) (786) 2 6 6 I H2H O
Popovski Milica (Srb.) 0 0 1
08.04.24
09:00
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 4 3
08.04.24
09:00
Yesypchuk Daria (Ukr.) (1156) 2 1 7 6 I H2H O
Slavikova Emma (ČR) (1246) 1 6 6 1
08.04.24
11:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 1 6 7 I H2H O
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 1 6 4 6
08.04.24
11:00
Grujic Jovana (Srb.) 2 4 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 1 6 0 3
08.04.24
13:45
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 2 6 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 0 4 3
08.04.24
14:46
Senic Natalija (Srb.) (698) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 4 3
08.04.24
13:30
Obradovic Andrea (Srb.) (969) I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (670)
08.04.24
14:45
Terziyska Julia (Bul.) (1005) 2 6 7 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) (1306) 0 1 5
07.04.24
09:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 6 6 I H2H O
Hrdinkova Denise (ČR) (775) 0 3 0
07.04.24
09:00
Orlinska Oliwia (Poľ.) 2 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 0 1 2
07.04.24
10:45
Stankovic Anja (Srb.) (661) 2 7 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 0 5 1
07.04.24
10:30
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 2 7 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 6 1
07.04.24
12:45
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 2 6 6 6 I H2H O
Senic Natalija (Srb.) (698) 1 7 3 3
06.04.24
13:30
Senic Natalija (Srb.) (698) 2 7 6 I H2H O
Duerst Jenny (Švaj.) (532) 0 5 4
06.04.24
12:38
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 2 7 6 7 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 1 6 7 5
06.04.24
12:00
Hrdinkova Denise (ČR) (775) 2 4 6 6 I H2H O
Obradovic Andrea (Srb.) (969) 1 6 1 4
06.04.24
12:00
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 1 3 6 5 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (670) 0 6 2 3
06.04.24
10:30
Orlinska Oliwia (Poľ.) 2 4 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 1 6 3 3
06.04.24
10:30
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1057) 1 6 1 2
06.04.24
10:30
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 2 1
06.04.24
09:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (1005)
06.04.24
09:00
Stankovic Anja (Srb.) (661) 2 6 6 I H2H O
Popovski Dusica (Srb.) 0 0 3
06.04.24
09:00
Humeniuk Polina (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 0 3 2
05.04.24
09:00
Senic Natalija (Srb.) (698) 2 6 6 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 0 2 3
05.04.24
09:00
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 2 6 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 1 1
05.04.24
08:59
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 1 6 1 I H2H O
Plosnik Ela (Slov.) 0 2 0
05.04.24
11:00
Duerst Jenny (Švaj.) (532) 2 3 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) (661) 1 6 2 1
05.04.24
10:33
Hrdinkova Denise (ČR) (775) 2 6 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 0 1 1
05.04.24
12:00
Svatikova Laura (Svk) (1057) 2 6 7 I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (1005) 0 4 6
05.04.24
10:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (670) 2 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 0 3 2
05.04.24
12:47
Obradovic Andrea (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 4 1
04.04.24
09:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (670) 2 6 7 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 4 5
04.04.24
09:00
Svatikova Laura (Svk) (1057) 2 6 6 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 2 2
04.04.24
09:00
Obradovic Andrea (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Popovski Dusica (Srb.) 0 0 2
04.04.24
11:14
Terziyska Julia (Bul.) (1005) 2 6 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 3 1
04.04.24
10:49
Hrdinkova Denise (ČR) (775) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 3 0
04.04.24
10:35
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) (661) 0 4 2
04.04.24
12:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 0 4 4
04.04.24
12:00
Duerst Jenny (Švaj.) (532) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 1 0
03.04.24
09:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 2 2
03.04.24
09:00
Senic Natalija (Srb.) (698) 2 6 6 I H2H O
Hrdinkova Denise (ČR) (775) 0 2 1
03.04.24
09:00
Duerst Jenny (Švaj.) (532) 2 7 6 I H2H O
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 0 6 3
03.04.24
10:45
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 2 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1057) 0 2 2
03.04.24
10:44
Obradovic Andrea (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 0 2 1
03.04.24
12:35
Stankovic Anja (Srb.) (661) 2 7 6 I H2H O
Plosnik Ela (Slov.) 0 5 3
03.04.24
10:30
Popovski Dusica (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 0 4 4
03.04.24
12:44
Terziyska Julia (Bul.) (1005) 2 6 3 7 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 1 2 6 5
02.04.24
09:00
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (376) 2 6 6 I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (1005) 0 1 2
02.04.24
10:30
Duerst Jenny (Švaj.) (532) 2 7 6 I H2H O
Plosnik Ela (Slov.) 0 5 0
02.04.24
10:56
Nepliy Elina (Rus.) (1325) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 0 1
02.04.24
10:55
Senic Natalija (Srb.) (698) 2 6 4 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1246) 1 1 6 4
02.04.24
12:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (931) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 3 1
02.04.24
12:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (670) 2 6 7 I H2H O
Popovski Dusica (Srb.) 0 0 6
02.04.24
09:00
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 2 6 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 2 1
02.04.24
09:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (947) 2 6 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 0 2 1
01.04.24
09:00
Simion Oana Georgeta (Rum.) (929) 2 7 6 I H2H O
Plosnik Ela (Slov.) 0 5 2
01.04.24
09:00
Stankovic Anja (Srb.) (658) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 0 3
01.04.24
10:55
Senic Natalija (Srb.) (688) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Lana (BaH.) 0 2 0
01.04.24
13:00
Hrdinkova Denise (ČR) (779) 2 7 6 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) (1318) 0 5 3
01.04.24
13:32
Svatikova Laura (Svk) (1047) 2 6 7 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 3 5
01.04.24
11:00
Popovski Dusica (Srb.) 2 6 5 6 I H2H O
Humeniuk Polina (Ukr.) 1 4 7 4
01.04.24
10:30
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (372) 2 4 6 6 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 1 6 3 0
01.04.24
09:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (666) 2 6 6 I H2H O
Obradovic Andrea (Srb.) (960) 0 1 3
09.03.24
10:10
Gabric Anna (Nem.) (430) 2 6 6 I H2H O
Hertel Anna (Poľ.) (771) 0 2 1
08.03.24
09:00
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1320) 0 4 3
08.03.24
09:00
Hertel Anna (Poľ.) (771) 2 6 6 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506) 0 0 1
08.03.24
17:45
Dernikovic Ria (Chor.) 2 6 4 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 1 2 6 2
08.03.24
17:45
Leykina Polina (Rus.) (813) 2 7 6 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 5 0
08.03.24
15:45
Hertel Anna (Poľ.) (771) 2 7 7 I H2H O
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (629) 0 6 6
08.03.24
15:25
Lekaj Adrijana () (1134) 2 6 6 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506) 0 4 0
08.03.24
14:30
Pislak Manca (Slov.) (1320) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 1
08.03.24
13:00
Dernikovic Ria (Chor.) 2 3 7 7 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 6 6 5
08.03.24
13:00
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 2 7 7 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1298) 0 5 6
08.03.24
13:00
Leykina Polina (Rus.) (813) 2 6 6 I H2H O
Zhu Amy (USA) (701) 0 4 3
08.03.24
19:15
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 2 6 6 I H2H O
Lekaj Adrijana () (1134) 0 4 1
07.03.24
12:10
Zhu Amy (USA) (701) 2 7 6 I H2H O
Dernikovic Ria (Chor.) 0 6 0
07.03.24
12:30
Gabric Anna (Nem.) (430) 2 7 6 I H2H O
Amos Abigail (V.Br.) (1199) 0 5 1
07.03.24
13:50
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (629) 2 3 6 6 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1320) 1 6 3 1
07.03.24
14:00
Lekaj Adrijana () (1134) 2 6 5 7 I H2H O
Boulonois Safien (Hol.) 1 0 7 5
07.03.24
16:06
Svatikova Laura (Svk) (1044) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 1
07.03.24
14:51
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 7 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1298) 0 2 5
07.03.24
16:43
Hertel Anna (Poľ.) (771) 2 6 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 2 1
07.03.24
16:45
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 1 6 1 I H2H O
Amos Abigail (V.Br.) (1199) 0 0 0
07.03.24
17:30
Leykina Polina (Rus.) (813) 2 6 7 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506) 0 4 5
07.03.24
18:00
Gabric Anna (Nem.) (430) 2 6 6 I H2H O
Dernikovic Ria (Chor.) 0 3 1
07.03.24
19:15
Svatikova Laura (Svk) (1044) 2 6 6 I H2H O
Boulonois Safien (Hol.) 0 3 3
07.03.24
19:50
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 2 4 7 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 1 6 6 0
07.03.24
21:05
Leykina Polina (Rus.) (813) 2 2 6 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 1 6 0 1
07.03.24
18:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (945) 2 6 6 I H2H O
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (629) 0 4 4
06.03.24
13:15
Dernikovic Ria (Chor.) 2 0 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 1 6 3 0
06.03.24
13:15
Gabric Anna (Nem.) (430) 2 6 3 6 I H2H O
Zhu Amy (USA) (701) 1 3 6 2
06.03.24
15:02
Svatikova Laura (Svk) (1044) 2 6 6 I H2H O
Lekaj Adrijana () (1134) 0 2 2
06.03.24
15:48
Chudejova Mia (Svk) (1298) 2 6 6 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1320) 0 3 0
06.03.24
16:30
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 2 6 6 I H2H O
Boulonois Safien (Hol.) 0 1 1
06.03.24
17:00
Orlinska Oliwia (Poľ.) I H2H O
Slaba Natalia (Svk) (1506)
06.03.24
17:00
Arsic Anastasija (Srb.) I H2H O
Hertel Anna (Poľ.) (771)
06.03.24
17:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (945) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
05.03.24
16:45
Orlinska Oliwia (Poľ.) 2 6 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 0 0 3
05.03.24
12:30
Amos Abigail (V.Br.) (1199) 2 2 6 6 I H2H O
Dernikovic Ria (Chor.) 1 6 4 3
05.03.24
12:30
Zhu Amy (USA) (701) 2 6 7 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 0 3 5
05.03.24
15:33
Chudejova Mia (Svk) (1298) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (945) 0 1 4
05.03.24
14:00
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (629) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 0 1
05.03.24
16:00
Hertel Anna (Poľ.) (771) 2 6 6 I H2H O
Leykina Polina (Rus.) (813) 0 3 4
05.03.24
14:00
Boulonois Safien (Hol.) 2 7 7 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 6 6
05.03.24
17:58
Gabric Anna (Nem.) (430) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (1367) 0 3 3
05.03.24
17:11
Zhu Amy (USA) (701) 2 6 6 I H2H O
Amos Abigail (V.Br.) (1199) 0 4 4
05.03.24
19:44
Pislak Manca (Slov.) (1320) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (945) 0 4 4
05.03.24
20:06
Svatikova Laura (Svk) (1044) 2 6 6 I H2H O
Vukovic Draginja (Srb.) (1333) 0 3 1
05.03.24
18:00
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (629) 2 6 7 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1298) 0 3 6
05.03.24
21:38
Leykina Polina (Rus.) (813) 2 6 6 I H2H O
Orlinska Oliwia (Poľ.) 0 4 3
05.03.24
21:36
Slaba Natalia (Svk) (1506) 2 6 3 6 I H2H O
Arsic Anastasija (Srb.) 1 1 6 1
04.03.24
12:15
Milatova Sofia (Svk) (712) I H2H O
Boulonois Safien (Hol.)
18+