přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Kursumlijska Banja IV 2024 / Srbsko, antuka , ATP Kursumlijska Banja IV 2024 Tenis live
kvalifikace
14.05.24
09:55
osmfinále Ni Ma Zhuoma (Čína) [14 BYE] (1264) 60.09% 2 6 6 2.07 I H2H O AI
Krajmer Karolina (Svk) [7 BYE] 39.91% 0 1 0 1.64
14.05.24
08:30
osmfinále Cavelli Carola (Tal.) [1 BYE] (1300) 47.22% 2 6 6 1.04 I H2H O AI
Marmorstein Jessica (USA) [15] 52.78% 0 2 0 7.61
14.05.24
09:55
osmfinále Spasova Beatris (Bul.) (1190) 51.01% 2 6 7 1.34 I H2H O AI
Tognoni Lucia (Tal.) [13 BYE] 48.99% 0 1 6 (5) 2.91
14.05.24
08:30
osmfinále Gamretkaia Arina (Mda.) 57.50% 2 6 6 1.21 I H2H O AI
Roots Andrea (Est.) [12 BYE] 42.50% 0 3 1 3.75
14.05.24
08:30
osmfinále Petkovic Lana (BaH.) 49.71% 2 6 6 1.30 I H2H O AI
Cherny Isabelle (V.Br.) [4 BYE] 50.29% 0 2 3 3.40
14.05.24
11:00
osmfinále Sramkova Tamara (Svk) [10 BYE] 64.18% 2 6 5 10 1.57 I H2H O AI
Mikaca Sara (BaH.) [8 BYE] 35.82% 1 3 7 8 2.25
14.05.24
10:00
osmfinále Grujic Jovana (Srb.) [5 BYE] 49.51% 1 1.70 I H2H O AI
Bataikina Kira (Rus.) [WC] 50.49% 0 1.98
14.05.24
10:30
osmfinále Rachapudi Prathyusha (Ind.) [6 BYE] (1294) 53.26% 2 6 6 1.43 I H2H O AI
Tanaskovic Masa (Srb.) [WC] 46.74% 0 1 4 2.58
13.05.24
??
2. kolo Grujic Jovana (Srb.) [5 BYE] 2 4 6 10 I H2H O AI
Stosovic Milica (Srb.) 1 6 4 7
13.05.24
??
2. kolo Mikaca Sara (BaH.) [8 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Brotea Ana Maria (Rum.) 0 2 3
13.05.24
??
2. kolo Cavelli Carola (Tal.) [1 BYE] (1300) 2 6 6 I H2H O AI
Raznatovic Andjela (Srb.) 0 2 0
13.05.24
??
2. kolo Marmorstein Jessica (USA) [15] 2 6 6 I H2H O AI
Ilic Gala (Srb.) 0 3 1
13.05.24
??
2. kolo Roots Andrea (Est.) [12 BYE] 2 6 5 10 I H2H O AI
Radman Helena (Srb.) 1 3 7 5
13.05.24
??
2. kolo Bataikina Kira (Rus.) [WC] 2 7 3 10 I H2H O AI
Vasileva Alisa (Rus.) [9 BYE] 1 5 6 5
13.05.24
??
2. kolo Rachapudi Prathyusha (Ind.) [6 BYE] (1294) 2 6 6 I H2H O AI
Bitton Adi (Izr.) 0 3 3
13.05.24
??
2. kolo Tanaskovic Masa (Srb.) [WC] 2 6 7 I H2H O AI
Sarcev Mia (USA) 0 1 5
13.05.24
??
2. kolo Krajmer Karolina (Svk) [7 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Milisavljevic Mia (Srb.) 0 0 1
13.05.24
??
2. kolo Ni Ma Zhuoma (Čína) [14 BYE] (1264) 2 6 7 I H2H O AI
Dzabasan Ana (Srb.) 0 0 5
13.05.24
11:00
2. kolo Sramkova Tamara (Svk) [10 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Petrovic Doroteja (Srb.) 0 3 4
13.05.24
??
2. kolo Petkovic Lana (BaH.) 2 6 6 I H2H O AI
Cassani Sonia (Tal.) [11 BYE] 0 3 2
13.05.24
??
2. kolo Cherny Isabelle (V.Br.) [4 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Jankovic Iva (2006) (Srb.) 0 4 4
13.05.24
??
2. kolo Tognoni Lucia (Tal.) [13 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Petkovic Anja (Srb.) 0 2 2
13.05.24
??
2. kolo Spasova Beatris (Bul.) (1190) 2 3 7 10 I H2H O AI
Varul Liisa (Est.) [2 BYE] (1326) 1 6 6 7
13.05.24
??
2. kolo Gamretkaia Arina (Mda.) 2 6 6 I H2H O AI
Cvijanovic Jelena (Aus.) [3 BYE] (1343) 0 2 4
12.05.24
??
1. kolo Jankovic Iva (2006) (Srb.) 2 6 6 I H2H O AI
Simic Neda (Srb.) [WC] 0 2 0
12.05.24
??
1. kolo Radman Helena (Srb.) 2 6 3 10 I H2H O AI
Zharova Eva (Rus.) [WC] 1 2 6 6
12.05.24
??
1. kolo Gamretkaia Arina (Mda.) 2 6 6 I H2H O AI
Markovic Andjelija (Srb.) 0 0 1
12.05.24
??
1. kolo Petkovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O AI
Prodanovic Sofia (Srb.) 0 6 (1) 3
12.05.24
??
1. kolo Spasova Beatris (Bul.) (1190) 2 6 6 I H2H O AI
Mitic Jevrosima (Srb.) [WC] 0 3 0
12.05.24
??
1. kolo Marmorstein Jessica (USA) [15] 2 4 6 10 I H2H O AI
Djokic Majra (Srb.) 1 6 3 7
12.05.24
??
1. kolo Ilic Gala (Srb.) 2 6 6 I H2H O AI
Djurasic Marija (Srb.) 0 1 2
12.05.24
??
1. kolo Petkovic Lana (BaH.) 2 6 6 I H2H O AI
Muzinic Helena (Srb.) 0 0 0
12.05.24
??
1. kolo Stosovic Milica (Srb.) 2 6 6 I H2H O AI
Radovska Temenujka (Bul.) 0 3 1
12.05.24
??
1. kolo Bataikina Kira (Rus.) [WC] 2 6 6 I H2H O AI
Savic Saska (Srb.) 0 1 0
12.05.24
??
1. kolo Bitton Adi (Izr.) 2 6 6 I H2H O AI
Kovacevic Iva (Srb.) 0 0 0
12.05.24
??
1. kolo Sarcev Mia (USA) 2 6 6 I H2H O AI
Mrdovic Jana (Srb.) 0 4 2
12.05.24
??
1. kolo Tanaskovic Masa (Srb.) [WC] 2 6 6 I H2H O AI
Ilic Nika (Srb.) [16] 0 0 3
12.05.24
??
1. kolo Milisavljevic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O AI
Uzhylovska Kate (Ukr.) 0 3 1
12.05.24
??
1. kolo Brotea Ana Maria (Rum.) 1 3 I H2H O AI
Stojanovic Leontina (Srb.) 0 2
12.05.24
??
1. kolo Dzabasan Ana (Srb.) 2 7 4 10 I H2H O AI
Milenkovic Sofija (Srb.) 1 6 6 6
12.05.24
??
1. kolo Petrovic Doroteja (Srb.) 2 6 6 I H2H O AI
Milkova Ivana (Mac.) 0 0 1
12.05.24
??
1. kolo Raznatovic Andjela (Srb.) 2 7 7 I H2H O AI
Van Kessel Judith (Hol.) (1211) 0 6 (4) 5
18+