přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Warmbad-Villach 2024 / Rakúsko, antuka , ATP Warmbad-Villach 2024 Tenis live
kvalifikace
13.05.24
11:15
osmfinále Ganz Fiona (Švaj.) [8] (562) 35.21% 2 6 6 2.12 I H2H O AI
Munk Mortensen Rebecca (Dán.) [10] (608) 64.79% 0 1 2 1.62
13.05.24
10:20
osmfinále Pieri Tatiana (Tal.) [2 BYE] (443) 59.05% 2 4 6 10 1.12 I H2H O AI
Granwehr Alina (Švaj.) [13] (780) 40.95% 1 6 4 7 5.20
13.05.24
09:00
osmfinále Ercan Melisa (Aus.) [3] (449) 49.56% 2 6 6 1.70 I H2H O AI
Valdmannova Vendula (ČR) [16] (1119) 50.44% 0 4 4 2.00
13.05.24
09:00
osmfinále Laskutova Ksenia (Rus.) [4] (456) 72.53% 2 6 6 1.33 I H2H O AI
Szabanin Natalia (Ma) [9] (588) 27.47% 0 3 2 3.25
13.05.24
08:55
osmfinále Lovric Pia (Slov.) [5] (511) 52.53% 2 6 6 1.12 I H2H O AI
Bestetti Giuliana (Tal.) (1329) 47.47% 0 3 4 5.20
13.05.24
09:00
osmfinále Pieri Jessica (Tal.) [6] (535) 40.20% 1 7 2.55 I H2H O AI
Jamrichova Renata (Svk) [11] (615) 59.80% 0 6 1.43
13.05.24
10:25
osmfinále Kabbaj Yasmine (Mar.) [7] (561) 74.00% 2 3 6 10 1.27 I H2H O AI
Girelli Chiara (Tal.) [14] (854) 26.00% 1 6 2 7 3.35
12.05.24
??
1. kolo Munk Mortensen Rebecca (Dán.) [10] (608) 2 6 6 I H2H O AI
Pasterk Laura (Rak.) 0 1 1
12.05.24
??
1. kolo Ganz Fiona (Švaj.) [8] (562) 2 1 6 10 I H2H O AI
Auer Stefanie (Rak.) (1122) 1 6 3 2
12.05.24
??
1. kolo Girelli Chiara (Tal.) [14] (854) 2 6 6 I H2H O AI
Cacciato Tasha (Tal.) 0 0 0
12.05.24
??
1. kolo Kabbaj Yasmine (Mar.) [7] (561) 2 6 6 I H2H O AI
Gasparovic Claudia (Rak.) 0 2 1
12.05.24
??
1. kolo Jamrichova Renata (Svk) [11] (615) 2 6 6 I H2H O AI
Voracova Renata (ČR) (1041) 0 2 3
12.05.24
??
1. kolo Granwehr Alina (Švaj.) [13] (780) 2 6 6 I H2H O AI
Kollaritsch Nikola (Rak.) 0 0 2
12.05.24
??
1. kolo Ercan Melisa (Aus.) [3] (449) 2 6 6 I H2H O AI
Opris Miriam-Katharina (Nem.) 0 1 0
12.05.24
09:30
1. kolo Valdmannova Vendula (ČR) [16] (1119) 2 6 6 I H2H O AI
Peer Julia (Tal.) 0 4 0
12.05.24
??
1. kolo Laskutova Ksenia (Rus.) [4] (456) 2 6 6 I H2H O AI
Faltinger Ines (Rak.) (1386) 0 1 0
12.05.24
??
1. kolo Szabanin Natalia (Ma) [9] (588) 2 6 6 I H2H O AI
Opris Jasmin-Sabrina (Nem.) 0 3 0
12.05.24
??
1. kolo Lovric Pia (Slov.) [5] (511) 2 6 3 10 I H2H O AI
Rabl Leonie (Rak.) 1 1 6 7
12.05.24
??
1. kolo Bestetti Giuliana (Tal.) (1329) 2 7 2 10 I H2H O AI
Barry Monique (N.Zél.) [12] (636) 1 5 6 8
12.05.24
??
1. kolo Pieri Jessica (Tal.) [6] (535) 2 6 6 I H2H O AI
Casari Anja (Švaj.) 0 3 2
12.05.24
??
1. kolo Ormaechea Paula (Arg.) [15] (919) 2 6 6 I H2H O AI
Kanduth Sarah (Rak.) 0 2 0
18+