přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
«« předešlý den | následujíci den »» |
MUŽI DVOUHRA / zápasy z 14.10.2020 | ||||||||||
Rodez / Francúzsko kvalifikace |
||||||||||
?? | Breut Lilian (Fra.) | 2 | 6 | 1 | 10 | IH2H | ||||
Ajavon Liova (Fra.) | 1 | 2 | 6 | 4 | ||||||
?? | Quayle David (V.Br.) | 2 | 2 | 7 | 10 | IH2H | ||||
Zhuk Uladzislau (Biel.) | 1 | 6 | 5 | 7 | ||||||
?? | Weightman Oscar (V.Br.) | 2 | 6 | 7 | IH2H | |||||
Bronka Adam (Aus.) | 0 | 2 | 6 (2) | |||||||
?? | Mugevicius Lukas (Litva.) | 2 | 7 | 6 | IH2H | |||||
Modica Sacha (V.Br.) | 0 | 6 (1) | 4 |
ŽENY DVOUHRA / zápasy z 14.10.2020 | ||||||||||
Sharm El Sheikh VI / Egypt kvalifikace |
||||||||||
?? | Michalski Daniel (Poľ.) (442) | 2 | 6 | 6 | IH2H | |||||
Bron Hugo (Fra.) | 0 | 2 | 2 | |||||||
?? | Weightman Oscar (V.Br.) (1780) | 2 | 6 | 7 | IH2H | |||||
Bronka Adam (Aus.) (1860) | 0 | 2 | 6 | |||||||
?? | Quayle David (V.Br.) | 2 | 2 | 7 | 10 | IH2H | ||||
Zhuk Uladzislau (Biel.) | 1 | 6 | 5 | 7 | ||||||
?? | Breut Lilian (Fra.) (1709) | 2 | 6 | 1 | 10 | IH2H | ||||
Ajavon Liova (Fra.) | 1 | 2 | 6 | 4 | ||||||
?? | Allen Louis (V.Br.) | 2 | 6 | 6 | 10 | IH2H | ||||
Presuhn Bastien (Nem.) (1955) | 1 | 7 | 4 | 7 | ||||||
?? | Gibbens Jack (V.Br.) (1598) | 2 | 6 | 6 | IH2H | |||||
De Beer Amaury (Maur.) | 0 | 0 | 0 | |||||||
?? | Loof Thijmen (Hol.) | 2 | 6 | 7 | 10 | IH2H | ||||
Davies George (V.Br.) (1837) | 1 | 7 | 5 | 5 | ||||||
?? | Heger Tim (Nem.) (1307) | 2 | 6 | 6 | IH2H | |||||
Lavric Samoil (Rum.) | 0 | 0 | 0 | |||||||
?? | Pustovit Alexander (Rus.) | IH2H | ||||||||
Schonenberg Tom (Nem.) (1798) | ||||||||||
?? | Alcalde Juan Ignacio (Arg.) (1278) | 2 | 6 | 4 | 10 | IH2H | ||||
Roveri Sidney Gabriel (Braz.) | 1 | 4 | 6 | 8 | ||||||
?? | Sigurdsson Egill (Isl.) | 2 | 6 | 6 | IH2H | |||||
Ben Fraj Skander (Tun.) | 0 | 3 | 0 | |||||||
?? | Mugevicius Lukas (Litva.) (1783) | 2 | 7 | 6 | IH2H | |||||
Modica Sacha (V.Br.) | 0 | 6 | 4 |
«« | Říjen 2020 | »» | ||||
Po | Ut | St | Čt | Pa | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
dneska »» | ||||||
včera »» |
Nejlepší v měsíci v soutěži | ||
1. | peter7105 | 11.56 b. |
2. | Tatranec | 7.52 b. |
3. | knote | 1.22 b. |
4. | zygaleo54 | -0.73 b. |
5. | guliver76 | -1.03 b. |
zobraz celé pořadí »» |
1. | Djokovic Novak |
2. | Nadal Rafael |
3. | Thiem Dominic |
4. | Federer Roger |
5. | Tsitsipas Stefanos |
6. | Medvedev Daniil |
7. | Zverev Alexander |
8. | Schwartzman Diego |
9. | Berrettini Matteo |
10. | Rublev Andrey |
1. | Barty Ashleigh |
2. | Halep Simona |
3. | Osaka Naomi |
4. | Kenin Sofia |
5. | Svitolina Elina |
6. | Pliskova Karolina |
7. | Andreescu Bianca Vanessa |
8. | Kvitova Petra |
9. | Bertens Kiki |
10. | Williams Serena |