přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
«« předešlý den | následujíci den »» |
MUŽI ČTYŘHRA / zápasy z 1.1.2022 | ||||||||||
ATP Cup / pohár |
||||||||||
03:00 | Gonzalez Maximo (Arg.) / Molteni Andres (Arg.) |
2 | 6 | 6 | IH2H | |||||
Purtseladze Saba (Gruz.) / Tkemaladze Zura (Gruz.) |
0 | 1 | 2 | |||||||
03:10 | Gonzalez Maximo (Arg.) / Molteni Andres (Arg.) |
2 | 6 | 6 | 1.1 | 55.17% | IH2HO | |||
Bakshi Aleksandre (Gruz.) / Metreveli Aleksandre (Gruz.) |
0 | 1 | 2 | 5.82 | 44.83% | |||||
03:59 | Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) / Martinez Pedro (Špan.) |
2 | 7 | 4 | 10 | 1.53 | 53.01% | IH2HO | ||
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) / Tabilo Alejandro (Chile) |
1 | 6 (3) | 6 | 7 | 2.36 | 46.99% | ||||
10:30 | Cacic Nikola (Srb.) / Sabanov Matej (Chor.) |
1.55 | 51.26% | IH2HO | ||||||
Durasovic Viktor (Nór.) / Ruud Casper (Nór.) |
2.43 | 48.74% | ||||||||
10:30 | Pervolarakis Michail (Gr) / Tsitsipas Petros (Gr) |
2.5 | 44.79% | IH2HO | ||||||
Walkow Szymon (Poľ.) / Zielinski Jan (Poľ.) |
1.51 | 55.21% | ||||||||
10:37 | Pervolarakis Michail (Gr) / Tsitsipas Petros (Gr) |
2 | 6 | 5 | 10 | IH2H | ||||
Hurkacz Hubert (Poľ.) / Zielinski Jan (Poľ.) |
1 | 4 | 7 | 8 | ||||||
11:25 | Cacic Nikola (Srb.) / Krajinovic Filip (Srb.) |
2 | 7 | 6 | IH2H | |||||
Durasovic Viktor (Nór.) / Ruud Casper (Nór.) |
0 | 6 (3) | 3 |
«« | Leden 2022 | »» | ||||
Po | Ut | St | Čt | Pa | So | Ne |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 | ||||||
dneska »» | ||||||
včera »» |
Nejlepší v měsíci v soutěži | ||
1. | peter7105 | 11.56 b. |
2. | Tatranec | 7.52 b. |
3. | knote | 1.22 b. |
4. | zygaleo54 | -0.73 b. |
5. | guliver76 | -1.03 b. |
zobraz celé pořadí »» |
nenalezen zatim žádný zápas |
1. | Djokovic Novak |
2. | Medvedev Daniil |
3. | Zverev Alexander |
4. | Tsitsipas Stefanos |
5. | Rublev Andrey |
6. | Nadal Rafael |
7. | Berrettini Matteo |
8. | Ruud Casper |
9. | Hurkacz Hubert |
10. | Sinner Jannik |
1. | Barty Ashleigh |
2. | Sabalenka Aryna |
3. | Muguruza Garbine |
4. | Pliskova Karolina |
5. | Krejcikova Barbora |
6. | Sakkari Maria |
7. | Kontaveit Anett |
8. | Badosa Paula |
9. | Swiatek Iga |
10. | Jabeur Ons |