přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Indian Harbour Beach 2010 / USA, antuka , ATP Indian Harbour Beach 2010 Tenis live dotace: 50 tis. USD |
|||||||||||
09.05.10 18:25 |
finále | Gallovits Edina (USA) (107) | 52.17% | 2 | 2 | 6 | 6 | 1.18 | I H2H O AI | ||
Rogers Shelby (USA) [Q] (747) | 47.83% | 1 | 6 | 3 | 4 | 3.72 | |||||
08.05.10 23:35 |
semifinále | Rogers Shelby (USA) [Q] (747) | 54.49% | 1 | 7 | 4 | 1.97 | I H2H O AI | |||
Boserup Julia (USA) (557) | 45.51% | 0 | 5 | 0 | 1.65 | ||||||
08.05.10 21:15 |
semifinále | Gallovits Edina (USA) (107) | 62.26% | 2 | 6 | 7 | 1.42 | I H2H O AI | |||
Yakimova Anastasia (Biel.) (141) | 37.74% | 0 | 2 | 5 | 2.44 | ||||||
07.05.10 17:05 |
čtvrtfinále | Gallovits Edina (USA) (107) | 50.76% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O AI | |||
Konta Johanna (V.Br.) [Q] (390) | 49.24% | 0 | 2 | 3 | 3.57 | ||||||
07.05.10 20:00 |
čtvrtfinále | Yakimova Anastasia (Biel.) (141) | 50.29% | 2 | 3 | 6 | 6 | 1.46 | I H2H O AI | ||
Lucic Mirjana (Chor.) (242) | 49.71% | 1 | 6 | 4 | 4 | 2.35 | |||||
07.05.10 23:58 |
čtvrtfinále | Boserup Julia (USA) (557) | 46.99% | 1 | 7 | 3 | 3.12 | I H2H O AI | |||
Krajicek Michaella (Hol.) (130) | 53.01% | 0 | 6 | 0 | 1.26 | ||||||
07.05.10 18:30 |
čtvrtfinále | Rogers Shelby (USA) [Q] (747) | 56.55% | 1 | 2.07 | I H2H O AI | |||||
Stevenson Alexandra (USA) (241) | 43.45% | 0 | 1.59 | ||||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Gallovits Edina (USA) (107) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Solovieva Valeria (Rus.) [LL] (1083) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Konta Johanna (V.Br.) [Q] (390) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Cohen Julia (USA) (177) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Lucic Mirjana (Chor.) (242) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Osterloh Lilia (USA) (127) | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Krajicek Michaella (Hol.) (130) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
Siegemund Laura (Nem.) (256) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Boserup Julia (USA) (557) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Lisjak Ivana (Chor.) (218) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Stevenson Alexandra (USA) (241) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Poutchkova Olga (Rus.) (302) | 1 | 7 | 3 | 0 | |||||||
06.05.10 ?? |
osmfinále | Rogers Shelby (USA) [Q] (747) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Dubois Stephanie (Kan.) (122) | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||
05.05.10 ?? |
osmfinále | Yakimova Anastasia (Biel.) (141) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Brengle Madison (USA) (175) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Dubois Stephanie (Kan.) (122) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Cercone Alexandra (USA) (865) | 1 | 6 | 0 | 0 | |||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Rogers Shelby (USA) [Q] (747) | 2 | 7 | 7 | I H2H O AI | |||||
Lee-Waters Lindsay (USA) (236) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Cohen Julia (USA) (177) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Muhammad Asia (USA) [Q] (386) | 1 | 7 | 3 | 1 | |||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Konta Johanna (V.Br.) [Q] (390) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O AI | ||||
Vandeweghe Coco (USA) (304) | 1 | 4 | 6 | 3 | |||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Krajicek Michaella (Hol.) (130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Hsu Chieh-Yu (Taipei) [LL] (455) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Siegemund Laura (Nem.) (256) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
El Tabakh Heidi (Kan.) (165) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Lisjak Ivana (Chor.) (218) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Riske Alison (USA) (190) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Solovieva Valeria (Rus.) [LL] (1083) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Gullickson Carly (USA) (252) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Stevenson Alexandra (USA) (241) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Adamczak Monique (Aus.) (142) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Poutchkova Olga (Rus.) (302) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Goldfeld Ester (USA) (453) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
05.05.10 ?? |
1. kolo | Osterloh Lilia (USA) (127) | 1 | 6 | I H2H O AI | ||||||
Hendler Tamaryn (Bel.) [Q] (465) | 0 | 6 | |||||||||
04.05.10 ?? |
1. kolo | Lucic Mirjana (Chor.) (242) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Luzhanska Tetiana (USA) (343) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
04.05.10 ?? |
1. kolo | Brengle Madison (USA) (175) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O AI | ||||
Tchalova Elena (Rus.) (160) | 1 | 7 (3) | 3 | 5 | |||||||
04.05.10 ?? |
1. kolo | Yakimova Anastasia (Biel.) (141) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Couts Kimberly (USA) (288) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
04.05.10 ?? |
1. kolo | Boserup Julia (USA) (557) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Rodina Evgeniya (Rus.) (121) | 1 | 7 | 3 | 2 | |||||||
04.05.10 ?? |
1. kolo | Gallovits Edina (USA) (107) | 2 | I H2H O AI | |||||||
Watson Heather (V.Br.) (335) | 0 |