přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra moja


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Pro přidání tipéra mezi mých PRO tipérů , klikněte na ikonku při zvoleném tipérovi.
moja


Pro zobrazení aktivních tipů musíte být přihlášen a mít aktivní PRO členství - přihlásit | registrovat | PRO info

Zápasy

27.02.24
01:10
26.02.24,00:20
Draper Jack (V.Br.) (50) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.76)
-1 ITO
Paul Tommy (USA) (14) 0 0 4
26.02.24
18:05
25.02.24,22:48
Martinez Pedro (Špan.) (96) 2 6 6 Martinez Pedro (Špan.)
vyhrá (1.68)
+ 0.68 ITO
Passaro Francesco (Tal.) (213) 0 4 1
26.02.24
17:00
25.02.24,22:48
Norrie Cameron (V.Br.) (20) Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.52)
?? ITO
Koepfer Dominik (Nem.) (59)
26.02.24
15:35
26.02.24,00:21
Brumm Jacob (USA) (721) Iradukunda Guy Orly (Bur.)
vyhrá (1.84)
?? ITO
Iradukunda Guy Orly (Bur.) (957)
26.02.24
14:40
26.02.24,00:21
Ayeni Alafia (USA) (617) 2 6 3 6 Ayeni Alafia (USA)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 ITO
Sheyngezikht Leonid (Bul.) (1132) 1 4 6 4
26.02.24
14:10
25.02.24,22:47
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 2 2 6 7 Machac Tomas (ČR)
vyhrá (1.73)
-1 ITO
Machac Tomas (ČR) (62) 1 6 3 6 (5)
26.02.24
13:50
25.02.24,22:48
Wong Coleman (Hong.) (244) 2 6 4 7 Mukund Sasi Kumar (Ind.)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Mukund Sasi Kumar (Ind.) (437) 1 4 6 5
26.02.24
13:25
25.02.24,22:47
Murray Andy (V.Br.) (50) 2 4 7 6 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.67)
-1 ITO
Shapovalov Denis (Kan.) (127) 1 6 6 (5) 3
26.02.24
11:11
26.02.24,00:21
Holmgren August (Dán.) (297) 2 7 6 Holmgren August (Dán.)
vyhrá (1.77)
+ 0.77 ITO
Krueger Mitchell (USA) (246) 0 5 2
26.02.24
01:00
26.02.24,00:21
Atmane Terence (Fra.) (143) 2 1 6 6 Svajda Zachary (USA)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Svajda Zachary (USA) (146) 1 6 3 3
24.02.24
16:00
24.02.24,00:00
Khachanov Karen (Rus.) (17) 2 7 6 Mensik Jakub (ČR)
vyhrá (2.96)
-1 ITO
Mensik Jakub (ČR) (129) 0 6 (12 4
24.02.24
11:30
23.02.24,23:37
Fucsovics Marton (Ma) (86) 2 6 6 Fucsovics Marton (Ma)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Cressy Maxime (USA) (170) 0 4 1
24.02.24
10:05
24.02.24,00:00
Walton Adam (Aus.) (153) 2 7 7 Walton Adam (Aus.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Ajdukovic Duje (Chor.) (125) 0 5 6 (6)
24.02.24
10:00
24.02.24,00:01
Cina Federico (Tal.) (1860) 2 7 6 Cina Federico (Tal.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Gobat Adrien (Fra.) (556) 0 5 2
24.02.24
10:00
24.02.24,00:00
Tu Li (Aus.) (203) 2 7 6 Tu Li (Aus.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Bolt Alex (Aus.) (250) 0 5 4
24.02.24
08:30
23.02.24,23:37
Gimeno Valero Carlos (Špan.) (641) 1 6 2 Gimeno Valero Carlos (Špan.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 ITO
Cretu Cezar (2001) (Rum.) (347) 0 1 0
24.02.24
05:00
23.02.24,23:37
Jasika Omar (Aus.) (224) 2 7 7 Jasika Omar (Aus.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
McCabe James (Aus.) (264) 0 6 (5) 6 (4)
24.02.24
03:50
24.02.24,00:01
Baptiste Hailey (USA) (114) 2 4 6 6 Baptiste Hailey (USA)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Montgomery Robin (USA) (207) 1 6 1 2
24.02.24
03:00
23.02.24,23:37
Ruud Casper (Nór.) (12) 2 6 7 Tsitsipas Stefanos (Gr)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Tsitsipas Stefanos (Gr) (10) 0 4 6 (4)
24.02.24
01:45
23.02.24,23:36
Navone Mariano (Arg.) (117) 2 2 6 6 Navone Mariano (Arg.)
vyhrá (1.88)
+ 0.88 ITO
Fonseca Joao (Braz.) (648) 1 6 3 3
22.02.24
23:15
22.02.24,00:00
Navone Mariano (Arg.) (117) 2 6 6 Hanfmann Yannick (Nem.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Hanfmann Yannick (Nem.) (56) 0 1 2
22.02.24
23:00
22.02.24,00:00
Monteiro Thiago (Braz.) (118) 2 7 6 Monteiro Thiago (Braz.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (151) 0 5 3
22.02.24
20:05
22.02.24,00:01
Virtanen Otto (Fín.) (172) 2 6 7 Virtanen Otto (Fín.)
vyhrá (1.54)
+ 0.54 ITO
Paire Benoit (Fra.) (112) 0 0 6 (3)
22.02.24
18:05
22.02.24,00:01
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Humbert Ugo (Fra.) (18) 0 2 4
22.02.24
07:35
22.02.24,00:01
Ajdukovic Duje (Chor.) (125) 2 6 6 Ajdukovic Duje (Chor.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Boyer Tristan (USA) (255) 0 1 2
21.02.24
23:00
21.02.24,00:07
Seyboth Wild Thiago (Braz.) (83) 2 6 4 6 Munar Jaume (Špan.)
vyhrá (1.75)
-1 ITO
Munar Jaume (Špan.) (71) 1 2 6 3
21.02.24
19:20
21.02.24,00:08
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 4 7 7 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 6 5 6 (2)
21.02.24
11:00
21.02.24,00:08
Marie Jules (Fra.) (210) 2 7 6 Piros Zsombor (Ma)
vyhrá (1.57)
-1 ITO
Piros Zsombor (Ma) (128) 0 6 (2) 1
21.02.24
07:35
21.02.24,00:08
Couacaud Enzo (Fra.) (238) 1 6 5 4 Couacaud Enzo (Fra.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (174) 0 4 7 1
21.02.24
01:50
21.02.24,00:08
Nishioka Yoshihito (Jap.) (77) 2 6 6 Nishioka Yoshihito (Jap.)
vyhrá (1.85)
+ 0.85 ITO
Cobolli Flavio (Tal.) (72) 0 1 0
21.02.24
01:20
19.02.24,00:09
Garin Christian (Chile) (91) 2 2 7 6 Carballes Baena Roberto (Špan.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Carballes Baena Roberto (Špan.) (64) 1 6 6 (1) 3
20.02.24
23:30
20.02.24,00:00
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 7 6 Wawrinka Stan (Švaj.)
vyhrá (1.74)
-1 ITO
Wawrinka Stan (Švaj.) (60) 0 5 4
20.02.24
18:45
20.02.24,00:01
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 6 7 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 ITO
Van De Zandschulp Botic (Hol.) (66) 0 1 6 (9)
20.02.24
16:40
20.02.24,00:01
Agamenone Franco (Tal.) (205) 2 7 3 6 Agamenone Franco (Tal.)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 ITO
Diez Steven (Kan.) (316) 1 5 6 2
20.02.24
03:45
20.02.24,00:01
Kovacevic Aleksandar (USA) (102) 2 6 6 Kovacevic Aleksandar (USA)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Holt Brandon (USA) (296) 0 1 4
20.02.24
00:50
20.02.24,00:00
Seyboth Wild Thiago (Braz.) (83) 2 2 6 6 Tabilo Alejandro (Chile)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Tabilo Alejandro (Chile) (54) 1 6 4 4
19.02.24
20:35
19.02.24,00:10
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (99) 2 3 6 7 Varillas Juan Pablo (Peru)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Varillas Juan Pablo (Peru) (85) 1 6 3 5
19.02.24
20:35
19.02.24,00:09
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (120) 2 7 6 Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Heide Gustavo (Braz.) (239) 0 5 3
19.02.24
16:30
19.02.24,00:10
Marozsan Fabian (Ma) (61) 2 7 7 Marozsan Fabian (Ma)
vyhrá (1.52)
+ 0.52 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 5 6 (6)
19.02.24
09:50
19.02.24,00:10
Potapova Anastasia (Rus.) (34) 2 4 6 6 Potapova Anastasia (Rus.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Zhu Lin (Čína) (57) 1 6 2 4
18.02.24
15:10
18.02.24,00:13
Piros Zsombor (Ma) (128) 2 6 6 Martineau Matteo (Fra.)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (218) 0 3 4
18.02.24
13:40
18.02.24,00:13
Napolitano Stefano (Tal.) (204) 2 4 6 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Hong Seong Chan (J.Kor.) (221) 1 6 3 3
18.02.24
13:15
18.02.24,00:13
Landaluce Martin (Špan.) (465) 2 6 6 Landaluce Martin (Špan.)
vyhrá (1.67)
+ 0.67 ITO
Sultanov Khumoun (Uzb.) (354) 0 0 3
18.02.24
12:10
18.02.24,00:13
Chidekh Clement (Fra.) (563) 2 0 6 6 Jubb Paul (V.Br.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Jubb Paul (V.Br.) (502) 1 6 4 1
18.02.24
09:05
18.02.24,00:13
Zakharov Alexey (Rus.) (673) 2 5 6 6 Zakharov Alexey (Rus.)
vyhrá (1.81)
+ 0.81 ITO
Echargui Moez (Tun.) (287) 1 7 4 3
17.02.24
17:30
16.02.24,18:29
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (144) 2 4 6 7 Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Niemeier Jule (Nem.) (131) 1 6 3 5
17.02.24
16:10
16.02.24,18:30
Kukushkin Mikhail (Kaz.) (231) 2 7 6 Gasquet Richard (Fra.)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Gasquet Richard (Fra.) (130) 0 6 (5) 4
17.02.24
00:35
16.02.24,18:30
Jarry Nicolas (Chile) (21) 1 4 7 Etcheverry Tomas Martin (Arg.)
vyhrá (1.79)
-1 ITO
Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (27) 0 6 5
16.02.24
19:30
16.02.24,18:29
Griekspoor Tallon (Hol.) (29) 2 7 7 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.90)
-1 ITO
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 0 5 6 (4)
16.02.24
19:10
16.02.24,18:29
Paul Tommy (USA) (14) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Thompson Jordan (Aus.) (42) 0 4 3
13.02.24
20:00
13.02.24,00:01
Duckworth James (Aus.) (97) Daniel Taro (Jap.)
vyhrá (1.66)
?? ITO
Daniel Taro (Jap.) (63)
13.02.24
19:00
13.02.24,00:01
Struff Jan-Lennard (Nem.) (25) 2 4 7 7 Davidovich Fokina Alejandro (Špan.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 1 6 6 (5) 6 (4)
13.02.24
17:30
13.02.24,00:01
Tabilo Alejandro (Chile) (54) 2 6 6 Hanfmann Yannick (Nem.)
vyhrá (1.84)
-1 ITO
Hanfmann Yannick (Nem.) (56) 0 1 3
13.02.24
12:15
13.02.24,00:01
Kukushkin Mikhail (Kaz.) (231) 2 6 6 Svrcina Dalibor (ČR)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (174) 0 2 2
13.02.24
11:00
13.02.24,00:01
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.88)
+ 0.88 ITO
Coric Borna (Chor.) (31) 0 3 4
12.02.24
23:15
12.02.24,00:02
Wawrinka Stan (Švaj.) (57) 2 6 6 6 Wawrinka Stan (Švaj.)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 ITO
Cachin Pedro (Arg.) (73) 1 7 (4) 1 2
12.02.24
19:40
12.02.24,00:02
Griekspoor Tallon (Hol.) (30) 2 3 7 7 Griekspoor Tallon (Hol.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Musetti Lorenzo (Tal.) (27) 1 6 6 (7) 6 (3)
12.02.24
18:20
12.02.24,00:02
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (95) 2 6 7 Altmaier Daniel (Nem.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Altmaier Daniel (Nem.) (52) 0 3 6 (1)
12.02.24
13:00
12.02.24,00:02
Goffin David (Bel.) (134) 2 6 6 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Prizmic Dino (Chor.) (169) 1 4 7 (12 1
12.02.24
12:20
12.02.24,00:03
Peliwo Filip (Poľ.) (456) 2 6 6 Wendelken Harry (V.Br.)
vyhrá (1.74)
-1 ITO
Wendelken Harry (V.Br.) (575) 0 3 4
11.02.24
13:00
11.02.24,00:18
Cressy Maxime (USA) (128) 2 6 6 6 Cressy Maxime (USA)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Llamas Ruiz Pablo (Špan.) (147) 1 7 (6) 4 4
11.02.24
12:30
11.02.24,00:18
Nagal Sumit (Ind.) (121) 2 6 6 Nagal Sumit (Ind.)
vyhrá (1.75)
+ 0.75 ITO
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 0 1 4
11.02.24
12:05
11.02.24,00:18
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (198) 2 7 6 Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (250) 0 6 (2) 4
11.02.24
11:00
11.02.24,00:18
Bergs Zizou (Bel.) (133) 2 6 7 Zeppieri Giulio (Tal.)
vyhrá (1.81)
-1 ITO
Zeppieri Giulio (Tal.) (111) 0 3 5
11.02.24
08:30
11.02.24,00:18
Hardt Nick (Dom.r.) (388) 2 6 6 Tabur Clement (Fra.)
vyhrá (1.73)
-1 ITO
Tabur Clement (Fra.) (226) 0 1 4
10.02.24
16:35
10.02.24,00:00
Humbert Ugo (Fra.) (21) 2 6 6 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.59)
-1 ITO
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 0 4 4
10.02.24
16:00
10.02.24,00:00
Kung Leonie (Švaj.) (377) 2 6 6 Kung Leonie (Švaj.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Sieg Madison (USA) (341) 0 3 3
10.02.24
12:05
09.02.24,23:37
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (198) 2 7 6 Blockx Alexander (Bel.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Blockx Alexander (Bel.) (338) 0 6 (8) 2
10.02.24
12:00
09.02.24,23:37
Bertrand Robin (Fra.) (474) 2 6 6 7 Simakin Ilia (Rus.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Simakin Ilia (Rus.) (670) 1 7 (5) 3 6 (3)
10.02.24
09:00
10.02.24,00:01
Cadar Elena-Teodora (Rum.) (666) 2 4 6 6 Bejenaru Karola Patricia (Rum.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (563) 1 6 2 4
10.02.24
08:10
09.02.24,23:37
Tabur Clement (Fra.) (226) 2 7 1 6 Tabur Clement (Fra.)
vyhrá (1.51)
+ 0.51 ITO
Gima Sebastian (Rum.) (475) 1 5 6 2
10.02.24
08:00
10.02.24,00:00
Lukas Tena (Chor.) (220) 2 7 6 Lukas Tena (Chor.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Dencheva Rositsa (Bul.) (1114) 0 5 3
10.02.24
03:40
10.02.24,00:00
Sweeny Dane (Aus.) (224) 1 6 3 Uchiyama Yasutaka (Jap.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Uchiyama Yasutaka (Jap.) (249) 0 2 1
10.02.24
02:00
09.02.24,23:37
Giron Marcos (USA) (67) 2 6 6 Tiafoe Frances (USA)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Tiafoe Frances (USA) (14) 0 1 4
10.02.24
02:00
09.02.24,23:37
Walton Adam (Aus.) (180) 2 6 6 Walton Adam (Aus.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Schoolkate Tristan (Aus.) (264) 0 4 4
08.02.24
19:25
08.02.24,12:41
Hanfmann Yannick (Nem.) (59) 2 3 6 6 Hanfmann Yannick (Nem.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Burruchaga Roman Andres (Arg.) (170) 1 6 1 4
08.02.24
19:00
08.02.24,12:41
Koepfer Dominik (Nem.) (60) 2 6 7 Koepfer Dominik (Nem.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 ITO
Hijikata Rinky (Aus.) (88) 0 3 6 (5)
08.02.24
13:30
08.02.24,12:41
Kolar Zdenek (ČR) (192) 2 6 5 6 Moeller Marvin (Nem.)
vyhrá (1.59)
-1 ITO
Moeller Marvin (Nem.) (305) 1 4 7 3
08.02.24
13:00
08.02.24,12:41
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 2 6 7 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.55)
-1 ITO
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 0 3 5
08.02.24
12:55
08.02.24,12:41
Mukund Sasi Kumar (Ind.) (486) 2 7 6 Mukund Sasi Kumar (Ind.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Echargui Moez (Tun.) (292) 0 6 (4) 3
07.02.24
19:10
06.02.24,23:23
Kudla Denis (USA) (174) 2 6 7 Kudla Denis (USA)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Albot Radu (Mda.) (137) 0 3 6 (3)
07.02.24
18:05
06.02.24,23:23
Coria Federico (Arg.) (93) 2 6 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (84) 0 1 3
07.02.24
03:30
06.02.24,23:23
Koepfer Dominik (Nem.) (60) 2 6 7 Koepfer Dominik (Nem.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Kovacevic Aleksandar (USA) (100) 0 4 6 (5)
07.02.24
02:30
06.02.24,23:23
Tirante Thiago Agustin (Arg.) (109) 2 6 7 Comesana Francisco (Arg.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Comesana Francisco (Arg.) (120) 0 1 6 (4)
07.02.24
01:30
06.02.24,23:23
Sekulic Philip (Aus.) (280) 2 6 6 Moriya Hiroki (Jap.)
vyhrá (1.69)
-1 ITO
Moriya Hiroki (Jap.) (350) 0 4 3
05.02.24
20:30
05.02.24,00:23
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 2 7 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Bonzi Benjamin (Fra.) (126) 0 6 (4) 4
05.02.24
14:55
05.02.24,00:23
Lamasine Tristan (Fra.) (295) 2 7 7 Andreev Adrian (Bul.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Andreev Adrian (Bul.) (261) 0 5 5
05.02.24
14:10
05.02.24,00:23
Added Dan (Fra.) (300) 1 2 6 4 Added Dan (Fra.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Santillan Akira (Aus.) (380) 0 6 4 1
05.02.24
14:10
05.02.24,00:23
Goffin David (Bel.) (134) 2 7 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Pouille Lucas (Fra.) (315) 0 5 3
05.02.24
10:00
05.02.24,00:23
Marozsan Fabian (Ma) (57) Musetti Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.74)
?? ITO
Musetti Lorenzo (Tal.) (26)
04.02.24
15:05
04.02.24,00:58
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (149) 2 7 6 Ugo Carabelli Camilo (Arg.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Coria Federico (Arg.) (103) 0 5 4
04.02.24
11:05
04.02.24,00:58
Herbert Pierre-Hugues (Fra.) (167) 2 7 6 Herbert Pierre-Hugues (Fra.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Gigante Matteo (Tal.) (155) 0 6 (5) 4
04.02.24
09:00
04.02.24,00:58
Gengel Marek (ČR) (784) 2 6 6 Gengel Marek (ČR)
vyhrá (1.68)
+ 0.68 ITO
Liaonenka Aliaksandr (Biel.) (860) 0 3 2
04.02.24
03:00
04.02.24,00:58
Ichikawa Taisei (Jap.) (712) 2 7 4 6 Jones Scott (Aus.)
vyhrá (1.76)
-1 ITO
Jones Scott (Aus.) (1113) 1 6 (4) 6 3
04.02.24
01:30
04.02.24,00:59
Hon Priscilla (Aus.) (201) 2 6 6 Saito Sara (Jap.)
vyhrá (1.71)
-1 ITO
Saito Sara (Jap.) (300) 0 3 0
03.02.24
16:35
03.02.24,00:22
Coria Federico (Arg.) (103) 2 7 7 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.54)
+ 0.54 ITO
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz.) (343) 0 5 6 (6)
03.02.24
15:05
03.02.24,00:22
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 4 6 6 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.52)
-1 ITO
Auger Aliassime Felix (Kan.) (30) 1 6 4 4
03.02.24
10:00
03.02.24,00:22
Agafonov Egor (Rus.) (622) 2 7 3 7 Iannaccone Federico (Tal.)
vyhrá (1.70)
-1 ITO
Iannaccone Federico (Tal.) (504) 1 6 (5) 6 6 (5)
03.02.24
10:00
03.02.24,00:22
Dlimi Yassine (Mar.) (604) 2 7 7 Dlimi Yassine (Mar.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Chrysochos Petros (Cyp.) (1410) 0 5 6 (2)
03.02.24
06:20
03.02.24,00:22
Pannu Kiranpal (N.Zél.) (716) Erel Yanki (Tur.)
vyhrá (1.77)
?? ITO
Erel Yanki (Tur.) (325)
02.02.24
21:25
02.02.24,12:33
Coric Borna (Chor.) (37) 2 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 ITO
Cobolli Flavio (Tal.) (76) 0 3 4
02.02.24
17:15
02.02.24,12:34
Molcan Alex (Svk) (122) 2 4 6 6 Lajovic Dusan (Srb.)
vyhrá (1.63)
-1 ITO
Lajovic Dusan (Srb.) (53) 1 6 2 0
02.02.24
15:00
02.02.24,12:33
Coria Federico (Arg.) (103) 2 6 4 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Mager Gianluca (Tal.) (263) 1 0 6 3
02.02.24
13:50
02.02.24,12:33
Travaglia Stefano (Tal.) (201) 2 3 6 7 Damm Martin (2003) (USA)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Damm Martin (2003) (USA) (222) 1 6 3 6 (7)
02.02.24
13:00
02.02.24,12:34
Serafini Marcello (Tal.) (458) 2 6 7 6 Oberleitner Neil (Rak.)
vyhrá (1.60)
-1 ITO
Oberleitner Neil (Rak.) (611) 1 7 (7) 6 (3) 4
01.02.24
19:00
01.02.24,00:23
Auger Aliassime Felix (Kan.) (30) 2 7 2 7 Cazaux Arthur (Fra.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Cazaux Arthur (Fra.) (83) 1 5 6 6 (4)
01.02.24
17:10
01.02.24,00:23
Quinn Ethan (USA) (337) 2 6 4 6 Quinn Ethan (USA)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Kozlov Stefan (USA) (722) 1 2 6 3
01.02.24
14:00
01.02.24,00:23
Weis Alexander (Tal.) (308) 2 6 6 Weis Alexander (Tal.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Dutra da Silva Daniel (Braz.) (472) 0 3 3
01.02.24
12:30
01.02.24,00:23
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 2 7 2 6 Barrere Gregoire (Fra.)
vyhrá (1.88)
-1 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (104) 1 6 (3) 6 3
01.02.24
09:30
01.02.24,00:23
Perfetti Noah (Tal.) (2006) 2 6 6 Perfetti Noah (Tal.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Tsitsipas Pavlos (Gr) (1315) 0 4 0
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 15228 9684 61.1 -1440.9 -5.8
měs. 58 47 55.2 -6.83 -6.5
18+