přihlásit | registrovat    PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra silvia7


měsíc:   tipér:

Povrch / poháry

hala antuka tráva tvrdý / pohár

dotace

méne jako 250 tis. USD víc jako 250 tis. USD

Hlavní turnaj / kvalifikace

hlavní kvalifikace

Kol

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále čtvrtfinále semifinále finále

označit všechna kritéria »

Pro přidání tipéra mezi mých PRO tipérů , klikněte na ikonku při zvoleném tipérovi.
silvia7


Pro zobrazení aktivních tipů musíte být přihlášen a mít aktivní PRO členství - přihlásit | registrovat | PRO info

Zápasy

28.02.24
02:20
26.02.24,07:37
??? ??? ??
???
27.02.24
14:00
27.02.24,07:41
??? ??? ??
???
27.02.24
13:00
27.02.24,07:41
??? ??? ??
???
27.02.24
12:30
27.02.24,07:40
??? ??? ??
???
27.02.24
11:00
27.02.24,07:40
??? ??? ??
???
27.02.24
11:00
27.02.24,07:40
??? ??? ??
???
27.02.24
03:55
26.02.24,07:37
De Minaur Alex (Aus.) (9) 2 6 6 De Minaur Alex (Aus.)
vyhrá (1.13)
+ 0.13 ITO
Daniel Taro (Jap.) (64) 0 2 1
26.02.24
18:35
26.02.24,07:37
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 2 7 6 7 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.18)
+ 0.18 ITO
Struff Jan-Lennard (Nem.) (25) 1 6 (5) 7 (4) 6 (6)
26.02.24
16:10
26.02.24,07:37
Rublev Andrey (Rus.) (5) 2 6 6 6 Rublev Andrey (Rus.)
vyhrá (1.18)
+ 0.18 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 7 (4) 2 4
26.02.24
14:30
25.02.24,07:41
Kestelboim Mariano (Arg.) (714) 2 6 6 Mena Facundo (Arg.)
vyhrá (1.40)
-1 ITO
Mena Facundo (Arg.) (479) 0 3 0
26.02.24
11:10
26.02.24,07:37
Korda Sebastian (USA) (33) 2 6 6 Korda Sebastian (USA)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 ITO
Kotov Pavel (Rus.) (65) 0 0 2
25.02.24
17:00
25.02.24,07:40
Popko Dmitry (Kaz.) (338) 2 3 7 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Andrade Andres (Ekv.) (650) 1 6 6 (4) 4
25.02.24
10:35
25.02.24,07:40
Masur Daniel (Nem.) (398) 2 7 6 Masur Daniel (Nem.)
vyhrá (1.30)
+ 0.3 ITO
Oradini Giovanni (Tal.) (392) 0 6 (5) 3
25.02.24
09:55
25.02.24,07:40
Sanchez Quilez Alejo (Špan.) (702) 2 6 4 6 Sanchez Quilez Alejo (Špan.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 ITO
Fernandez Flores Diego (Chile) (809) 1 4 6 2
25.02.24
09:00
25.02.24,07:40
Clarke Jay (V.Br.) (397) 2 4 6 6 Clarke Jay (V.Br.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Kopp Sandro (Rak.) (452) 1 6 2 3
24.02.24
22:50
24.02.24,10:26
Navone Mariano (Arg.) (117) 2 6 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.23)
-1 ITO
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 0 4 2
24.02.24
21:10
24.02.24,10:26
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 7 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Cerundolo Francisco (Arg.) (22) 0 5 0
24.02.24
16:00
24.02.24,10:26
Khachanov Karen (Rus.) (17) 2 7 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Mensik Jakub (ČR) (129) 0 6 (12 4
24.02.24
15:00
24.02.24,10:27
Virtanen Otto (Fín.) (172) 2 6 7 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.24)
-1 ITO
Nakashima Brandon (USA) (92) 0 4 6 (4)
24.02.24
13:05
24.02.24,10:27
Masur Daniel (Nem.) (398) 2 6 7 Masur Daniel (Nem.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Gueymard Wayenburg Sascha (Fra.) (453) 0 2 6 (4)
23.02.24
23:05
23.02.24,07:39
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 2 6 3 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.42)
+ 0.42 ITO
Seyboth Wild Thiago (Braz.) (83) 1 1 6 2
23.02.24
20:40
23.02.24,07:39
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 6 1 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Monteiro Thiago (Braz.) (118) 1 4 6 2
23.02.24
18:15
23.02.24,07:39
Mensik Jakub (ČR) (129) 2 6 1 6 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Monfils Gael (Fra.) (70) 1 4 6 3
23.02.24
16:10
23.02.24,07:39
Khachanov Karen (Rus.) (17) 2 7 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.41)
+ 0.41 ITO
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 0 6 (12 2
23.02.24
16:05
23.02.24,07:39
Nakashima Brandon (USA) (92) 2 3 6 7 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.23)
+ 0.23 ITO
Bellucci Mattia (Tal.) (193) 1 6 4 6 (2)
22.02.24
23:15
22.02.24,08:54
Navone Mariano (Arg.) (117) 2 6 6 Hanfmann Yannick (Nem.)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Hanfmann Yannick (Nem.) (56) 0 1 2
22.02.24
21:15
22.02.24,08:54
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 7 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 0 6 (1) 3
22.02.24
20:35
22.02.24,08:54
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 2 6 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.16)
+ 0.16 ITO
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (120) 0 1 1
22.02.24
19:05
22.02.24,08:54
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 2 6 7 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Djere Laslo (Srb.) (35) 0 2 5
22.02.24
12:30
22.02.24,08:54
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.64)
-1 ITO
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 0 4 4
21.02.24
20:35
21.02.24,08:55
Fonseca Joao (Braz.) (648) 2 6 6 Fils Arthur (Fra.)
vyhrá (1.27)
-1 ITO
Fils Arthur (Fra.) (36) 0 0 4
21.02.24
20:35
21.02.24,08:55
Cerundolo Francisco (Arg.) (22) 2 6 6 Cerundolo Francisco (Arg.)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 ITO
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (99) 0 2 1
21.02.24
19:20
21.02.24,08:55
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 4 7 7 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 6 5 6 (2)
21.02.24
16:25
21.02.24,08:55
Humbert Ugo (Fra.) (18) 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 ITO
Kotov Pavel (Rus.) (65) 0 4 1
21.02.24
12:36
21.02.24,08:55
Khachanov Karen (Rus.) (17) 2 6 7 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.31)
+ 0.31 ITO
Marozsan Fabian (Ma) (61) 0 4 5
20.02.24
23:30
20.02.24,08:55
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 6 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.26)
+ 0.26 ITO
Moutet Corentin (Fra.) (145) 0 4 3
20.02.24
12:50
20.02.24,08:56
Ramanathan Ramkumar (Ind.) (462) 2 7 7 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.47)
-1 ITO
Napolitano Stefano (Tal.) (204) 0 6 (5) 6 (3)
20.02.24
12:30
20.02.24,08:55
Mensik Jakub (ČR) (129) 2 7 6 Davidovich Fokina Alejandro (Špan.)
vyhrá (1.41)
-1 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 0 6 (3) 4
20.02.24
12:30
20.02.24,08:55
O'Connell Christopher (Aus.) (67) 2 6 6 Struff Jan-Lennard (Nem.)
vyhrá (1.58)
-1 ITO
Struff Jan-Lennard (Nem.) (25) 0 4 4
20.02.24
12:30
20.02.24,08:55
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 2 7 7 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 ITO
Zeppieri Giulio (Tal.) (113) 0 6 (2) 5
20.02.24
00:50
19.02.24,08:05
Djere Laslo (Srb.) (35) 2 6 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.58)
+ 0.58 ITO
Zapata Miralles Bernabe (Špan.) (78) 0 3 1
19.02.24
23:10
19.02.24,08:05
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 2 6 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.31)
+ 0.31 ITO
Dellien Hugo (Bol.) (135) 0 3 2
19.02.24
18:30
18.02.24,07:58
Fritz Taylor (USA) (9) 2 6 6 Fritz Taylor (USA)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Paul Tommy (USA) (14) 0 2 3
19.02.24
17:50
19.02.24,08:05
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 2 3 6 6 Popyrin Alexei (Aus.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Shelbayh Abedallah (Jord.) (187) 1 6 3 4
19.02.24
16:30
19.02.24,08:05
Marozsan Fabian (Ma) (61) 2 7 7 Marozsan Fabian (Ma)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 5 6 (6)
19.02.24
14:45
19.02.24,08:05
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 2 6 6 Musetti Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Musetti Lorenzo (Tal.) (26) 0 2 0
18.02.24
20:00
18.02.24,07:58
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 6 6 Jarry Nicolas (Chile)
vyhrá (1.64)
-1 ITO
Jarry Nicolas (Chile) (21) 0 3 4
18.02.24
15:35
18.02.24,07:57
Sinner Jannik (Tal.) (4) 2 7 6 Sinner Jannik (Tal.)
vyhrá (1.24)
+ 0.24 ITO
De Minaur Alex (Aus.) (11) 0 5 4
18.02.24
15:10
18.02.24,07:58
Piros Zsombor (Ma) (128) 2 6 6 Martineau Matteo (Fra.)
vyhrá (1.67)
-1 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (218) 0 3 4
18.02.24
15:00
18.02.24,07:58
Dellien Murkel (Bol.) (293) 2 6 6 Dellien Murkel (Bol.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Guillen Meza Alvaro (Ekv.) (311) 0 1 0
17.02.24
20:05
17.02.24,06:33
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 6 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.80)
-1 ITO
Coria Federico (Arg.) (106) 0 2 3
17.02.24
17:05
17.02.24,06:34
Piros Zsombor (Ma) (128) 2 7 6 Halys Quentin (Fra.)
vyhrá (1.43)
-1 ITO
Halys Quentin (Fra.) (111) 0 6 (5) 3
17.02.24
15:10
17.02.24,06:34
Martineau Matteo (Fra.) (218) 2 7 6 Martineau Matteo (Fra.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Geerts Michael (Bel.) (299) 0 5 4
17.02.24
10:05
17.02.24,06:34
Merida Aguilar Daniel (Špan.) (488) 2 6 2 6 Gaubas Vilius (Litva.)
vyhrá (1.50)
-1 ITO
Gaubas Vilius (Litva.) (370) 1 0 6 4
17.02.24
10:00
17.02.24,06:34
Hardt Nick (Dom.r.) (387) 2 6 7 Hardt Nick (Dom.r.)
vyhrá (1.43)
+ 0.43 ITO
Cretu Cezar (2001) (Rum.) (347) 0 2 6 (2)
16.02.24
23:00
16.02.24,07:51
Ejupovic Elmar (Nem.) (433) 1 Parker Stuart (V.Br.)
vyhrá (1.49)
stor. ITO
Parker Stuart (V.Br.) (733) 0
16.02.24
19:30
16.02.24,07:50
Coria Federico (Arg.) (106) 2 6 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Baez Sebastian (Arg.) (30) 0 1 4
16.02.24
19:10
16.02.24,07:50
Paul Tommy (USA) (14) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Thompson Jordan (Aus.) (42) 0 4 3
16.02.24
13:05
16.02.24,07:50
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 7 3 6 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.22)
+ 0.22 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz.) (57) 1 6 (2) 6 4
16.02.24
12:35
16.02.24,07:50
Napolitano Stefano (Tal.) (204) 2 6 6 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Echargui Moez (Tun.) (287) 1 7 (5) 4 4
16.02.24
00:20
14.02.24,07:35
Cobolli Flavio (Tal.) (72) 2 6 6 6 Cobolli Flavio (Tal.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Svajda Zachary (USA) (146) 1 4 7 (1) 2
15.02.24
19:20
15.02.24,07:40
Coria Federico (Arg.) (106) 2 6 4 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 1 2 6 3
15.02.24
14:50
15.02.24,07:40
Griekspoor Tallon (Hol.) (29) 2 6 7 7 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.40)
-1 ITO
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 1 7 (5) 6 (5) 6 (4)
15.02.24
13:00
15.02.24,07:40
Shevchenko Alexander (Kaz.) (57) 2 6 1 6 Rune Holger (Dán.)
vyhrá (1.34)
-1 ITO
Rune Holger (Dán.) (7) 1 4 6 3
15.02.24
11:15
15.02.24,07:40
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 6 7 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Fucsovics Marton (Ma) (86) 0 3 5
15.02.24
11:15
15.02.24,07:40
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 6 7 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Fucsovics Marton (Ma) (86) 0 3 5
14.02.24
21:15
14.02.24,07:34
Rublev Andrey (Rus.) (5) 2 3 7 7 Rublev Andrey (Rus.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 ITO
Auger Aliassime Felix (Kan.) (28) 1 6 6 (6) 5
14.02.24
19:15
14.02.24,07:34
De Minaur Alex (Aus.) (11) 2 6 6 De Minaur Alex (Aus.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 ITO
Goffin David (Bel.) (133) 0 3 1
14.02.24
17:30
14.02.24,07:34
Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (27) 2 6 6 Etcheverry Tomas Martin (Arg.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Galan Daniel Elahi (Kol.) (80) 0 3 0
14.02.24
13:00
14.02.24,07:34
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 7 6 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.22)
+ 0.22 ITO
Sonego Lorenzo (Tal.) (48) 0 6 (4) 3
13.02.24
23:45
13.02.24,07:39
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 2 6 6 Fils Arthur (Fra.)
vyhrá (1.51)
-1 ITO
Fils Arthur (Fra.) (36) 0 3 4
13.02.24
21:20
13.02.24,07:39
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 2 6 6 7 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 ITO
Lehecka Jiri (ČR) (32) 1 3 7 (9) 6 (9)
13.02.24
21:00
13.02.24,07:39
Moreno De Alboran Nicolas (USA) (149) 2 6 7 Kovacevic Aleksandar (USA)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Kovacevic Aleksandar (USA) (102) 0 2 6 (3)
13.02.24
14:00
13.02.24,07:39
Shelbayh Abedallah (Jord.) (187) 2 7 6 Shelbayh Abedallah (Jord.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 ITO
Kovalik Jozef (Svk) (232) 0 6 (4) 3
13.02.24
09:00
13.02.24,07:39
Trungelliti Marco (Arg.) (229) 2 6 3 6 Klein Lukas (Svk)
vyhrá (1.27)
-1 ITO
Klein Lukas (Svk) (140) 1 4 6 3
12.02.24
20:45
12.02.24,07:41
Arnaldi Matteo (Tal.) (41) 2 4 6 6 Arnaldi Matteo (Tal.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Nishioka Yoshihito (Jap.) (83) 1 6 4 3
12.02.24
18:20
12.02.24,07:40
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (95) 2 6 7 Altmaier Daniel (Nem.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Altmaier Daniel (Nem.) (52) 0 3 6 (1)
12.02.24
18:05
12.02.24,07:41
Gasquet Richard (Fra.) (131) 2 6 6 Huesler Marc-Andrea (Švaj.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (201) 0 3 4
12.02.24
15:20
12.02.24,07:41
Searle Henry (V.Br.) (868) 2 7 6 Vesely Jiri (ČR)
vyhrá (1.51)
-1 ITO
Vesely Jiri (ČR) (283) 0 6 (5) 4
12.02.24
13:00
12.02.24,07:40
Goffin David (Bel.) (134) 2 6 6 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Prizmic Dino (Chor.) (169) 1 4 7 (12 1
11.02.24
20:00
11.02.24,09:12
Paul Tommy (USA) (15) 2 7 5 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Giron Marcos (USA) (67) 1 6 (3) 7 3
11.02.24
16:30
11.02.24,09:12
Popko Dmitry (Kaz.) (339) 2 7 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 ITO
Rybakov Alex (USA) (538) 0 5 2
11.02.24
14:55
11.02.24,09:12
Dellien Murkel (Bol.) (293) 2 6 3 7 Dellien Murkel (Bol.)
vyhrá (1.67)
+ 0.67 ITO
Bueno Gonzalo (Peru) (325) 1 4 6 5
11.02.24
14:10
11.02.24,09:12
Rybakina Elena (Kaz.) (5) 2 6 6 Rybakina Elena (Kaz.)
vyhrá (1.31)
+ 0.31 ITO
Kasatkina Darya (Rus.) (14) 0 1 4
11.02.24
12:05
11.02.24,09:12
Tsurenko Lesya (Ukr.) (37) 2 7 6 Tsurenko Lesya (Ukr.)
vyhrá (1.20)
+ 0.2 ITO
Sonmez Zeynep (Tur.) (184) 0 5 3
11.02.24
00:30
10.02.24,09:05
Darderi Luciano (Tal.) (136) 2 6 3 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.49)
-1 ITO
Baez Sebastian (Arg.) (26) 1 1 6 3
10.02.24
22:00
10.02.24,09:05
Bagnis Facundo (Arg.) (207) 2 6 7 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.73)
-1 ITO
Coria Federico (Arg.) (93) 0 3 5
10.02.24
16:35
10.02.24,09:04
Humbert Ugo (Fra.) (21) 2 6 6 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.53)
-1 ITO
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 0 4 4
10.02.24
12:45
10.02.24,09:05
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 2 6 4 7 Nardi Luca (2003) (Tal.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Tseng Chun Hsin (Taipei) (307) 1 4 6 6 (6)
10.02.24
10:30
10.02.24,09:05
Nagal Sumit (Ind.) (121) 2 6 6 Nagal Sumit (Ind.)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (186) 0 3 4
09.02.24
22:45
09.02.24,07:32
Shelton Ben (USA) (16) 2 6 6 6 Shelton Ben (USA)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Thompson Jordan (Aus.) (44) 1 7 (2) 4 4
09.02.24
21:00
09.02.24,07:32
Paul Tommy (USA) (15) 2 7 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 ITO
Koepfer Dominik (Nem.) (60) 0 5 3
09.02.24
18:10
09.02.24,07:32
Khachanov Karen (Rus.) (18) 2 6 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (50) 0 4 1
09.02.24
16:05
09.02.24,07:32
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 2 6 6 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Machac Tomas (ČR) (66) 0 3 4
09.02.24
14:30
09.02.24,07:32
Humbert Ugo (Fra.) (21) 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 0 1 4
08.02.24
20:05
08.02.24,07:39
Vickery Sachia (USA) (145) 2 7 7 Vickery Sachia (USA)
vyhrá (1.36)
+ 0.36 ITO
Pattinama Kerkhove Lesley (Hol.) (256) 0 5 5
08.02.24
14:00
08.02.24,07:38
Rybakina Elena (Kaz.) (5) 2 4 6 6 Rybakina Elena (Kaz.)
vyhrá (1.36)
+ 0.36 ITO
Collins Danielle (USA) (71) 1 6 3 3
08.02.24
10:05
08.02.24,07:38
Park Sohyun (J.Kor.) (306) 2 6 5 6 Park Sohyun (J.Kor.)
vyhrá (1.87)
+ 0.87 ITO
Rosatello Camilla (Tal.) (325) 1 3 7 3
08.02.24
10:02
08.02.24,07:38
Krejcikova Barbora (ČR) (12) 1 6 1 Krejcikova Barbora (ČR)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 ITO
Sorribes Tormo Sara (Špan.) (54) 0 2 0
08.02.24
10:00
08.02.24,07:38
Dart Harriet (V.Br.) (103) 2 5 7 6 Cocciaretto Elisabetta (Tal.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Cocciaretto Elisabetta (Tal.) (56) 1 7 5 3
07.02.24
22:50
07.02.24,08:25
Munar Jaume (Špan.) (74) 2 7 6 Cerundolo Francisco (Arg.)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Cerundolo Francisco (Arg.) (22) 0 5 4
07.02.24
19:30
07.02.24,08:25
Humbert Ugo (Fra.) (21) 2 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.31)
+ 0.31 ITO
Gaston Hugo (Fra.) (86) 1 6 1 3
07.02.24
19:10
07.02.24,08:24
Kudla Denis (USA) (174) 2 6 7 Kudla Denis (USA)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Albot Radu (Mda.) (137) 0 3 6 (3)
07.02.24
18:05
07.02.24,08:25
Coria Federico (Arg.) (93) 2 6 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (84) 0 1 3
07.02.24
15:30
07.02.24,08:24
Auger Aliassime Felix (Kan.) (28) 2 6 7 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 ITO
Halys Quentin (Fra.) (101) 0 2 5
07.02.24
??
06.02.24,08:15
Martinez Pedro (Špan.) (97) Nishioka Yoshihito (Jap.)
vyhrá (1.63)
?? ITO
Nishioka Yoshihito (Jap.) (83)
06.02.24
20:35
06.02.24,08:15
Giron Marcos (USA) (67) 2 6 6 Giron Marcos (USA)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 ITO
Moreno De Alboran Nicolas (USA) (154) 0 1 4
06.02.24
19:05
06.02.24,08:15
Duckworth James (Aus.) (106) 2 7 6 Duckworth James (Aus.)
vyhrá (1.81)
+ 0.81 ITO
Svajda Zachary (USA) (145) 0 6 (3) 1
06.02.24
18:00
06.02.24,08:15
Gaston Hugo (Fra.) (86) 2 7 1 6 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.46)
-1 ITO
Shapovalov Denis (Kan.) (127) 1 5 6 3
06.02.24
13:40
06.02.24,08:15
Zhang Zhizhen (Čína) (50) Muller Alexandre (Fra.)
vyhrá (1.72)
?? ITO
Muller Alexandre (Fra.) (72)
05.02.24
23:40
05.02.24,08:42
Daniel Taro (Jap.) (62) 1 4 6 5 Daniel Taro (Jap.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Lestienne Constant (Fra.) (106) 0 6 4 0
05.02.24
22:30
05.02.24,08:42
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (86) 2 6 3 6 Cachin Pedro (Arg.)
vyhrá (1.81)
-1 ITO
Cachin Pedro (Arg.) (72) 1 4 6 1
05.02.24
20:30
05.02.24,08:42
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 2 7 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.75)
+ 0.75 ITO
Bonzi Benjamin (Fra.) (126) 0 6 (4) 4
05.02.24
18:25
05.02.24,08:42
Bautista-Agut Roberto (Špan.) (101) 2 6 7 Bautista-Agut Roberto (Špan.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Gasquet Richard (Fra.) (130) 0 3 5
05.02.24
10:00
05.02.24,08:42
Marozsan Fabian (Ma) (57) Musetti Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.74)
?? ITO
Musetti Lorenzo (Tal.) (26)
04.02.24
19:00
04.02.24,09:28
Kypson Patrick (USA) (185) 2 4 6 6 Kypson Patrick (USA)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Quinn Ethan (USA) (337) 1 6 3 2
04.02.24
15:10
04.02.24,09:28
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 5 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.92)
-1 ITO
Coric Borna (Chor.) (37) 1 7 2 3
04.02.24
15:05
04.02.24,09:28
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (149) 2 7 6 Ugo Carabelli Camilo (Arg.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Coria Federico (Arg.) (103) 0 5 4
04.02.24
14:05
04.02.24,09:28
Rodionov Jurij (Rak.) (108) 2 6 6 6 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.37)
-1 ITO
Nakashima Brandon (USA) (96) 1 7 (7) 1 2
04.02.24
09:30
04.02.24,09:28
Moroni Gian Marco (Tal.) (773) 2 6 6 Moroni Gian Marco (Tal.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Denolly Corentin (Fra.) (519) 0 3 0
03.02.24
20:00
03.02.24,09:27
Quinn Ethan (USA) (337) 2 6 6 Kudla Denis (USA)
vyhrá (1.72)
-1 ITO
Kudla Denis (USA) (182) 0 3 4
03.02.24
18:00
03.02.24,09:27
Coric Borna (Chor.) (37) 1 6 4 Rune Holger (Dán.)
vyhrá (1.42)
-1 ITO
Rune Holger (Dán.) (7) 0 3 1
03.02.24
16:05
03.02.24,09:27
Nakashima Brandon (USA) (96) 2 6 7 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.13)
+ 0.13 ITO
Naw Hazem (Sýr.) (422) 0 3 5
03.02.24
15:05
03.02.24,09:27
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 4 6 6 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.48)
-1 ITO
Auger Aliassime Felix (Kan.) (30) 1 6 4 4
03.02.24
14:30
03.02.24,09:27
Rodionov Jurij (Rak.) (108) 2 6 6 Rodionov Jurij (Rak.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 ITO
Travaglia Stefano (Tal.) (201) 0 3 4
02.02.24
21:25
02.02.24,08:18
Coric Borna (Chor.) (37) 2 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Cobolli Flavio (Tal.) (76) 0 3 4
02.02.24
17:00
02.02.24,08:18
Auger Aliassime Felix (Kan.) (30) 2 7 6 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.29)
+ 0.29 ITO
Mayot Harold (Fra.) (144) 0 5 1
02.02.24
17:00
02.02.24,08:18
Ostapenko Jelena (Lot.) (12) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Burrage Jodie Anna (V.Br.) (102) 0 1 2
02.02.24
16:05
02.02.24,08:18
Naw Hazem (Sýr.) (422) 2 6 6 Kolar Zdenek (ČR)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Kolar Zdenek (ČR) (180) 0 2 4
02.02.24
14:30
02.02.24,08:18
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 4 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 1 6 3 4
01.02.24
20:45
01.02.24,07:38
Nakashima Brandon (USA) (96) 2 7 6 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Krajinovic Filip (Srb.) (400) 0 6 (5) 4
01.02.24
16:30
01.02.24,07:37
Cobolli Flavio (Tal.) (76) 2 6 6 Cobolli Flavio (Tal.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Lestienne Constant (Fra.) (106) 0 4 1
01.02.24
14:30
01.02.24,07:37
Coric Borna (Chor.) (37) 2 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.37)
+ 0.37 ITO
Martinez Pedro (Špan.) (99) 0 4 0
01.02.24
12:30
01.02.24,07:37
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 2 7 2 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.90)
+ 0.9 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (104) 1 6 (3) 6 3
01.02.24
12:10
01.02.24,07:38
Rodionov Jurij (Rak.) (108) 2 7 6 Rodionov Jurij (Rak.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Royer Valentin (Fra.) (250) 0 6 (4) 1
statistiky
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 10173 5285 65.8 -731.57 -4.7
měs. 85 40 68 -1.46 -1.2
18+