přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky
Asian Games Tennis 2010 / Rakúsko, tvrdý , ATP Asian Games Tennis 2010 Tenis live dotace: 100 tis. USD |
|||||||||||
23.11.10 06:00 |
finále | Devvarman Somdev (Ind.) [2] (106) | 33.63% | 2 | 6 | 6 | 2.35 | I H2H O | |||
Istomin Denis (Uzb.) [1] (40) | 66.37% | 0 | 1 | 2 | 1.45 | ||||||
22.11.10 04:00 |
semifinále | Devvarman Somdev (Ind.) [2] (105) | 67.02% | 2 | 6 | 0 | 6 | 1.50 | I H2H O | ||
Ito Tatsuma (Jap.) (196) | 32.98% | 1 | 2 | 6 | 3 | 2.23 | |||||
22.11.10 04:00 |
semifinále | Istomin Denis (Uzb.) [1] (40) | 67.71% | 2 | 6 | 6 | 1.46 | I H2H O | |||
Soeda Go (Jap.) (122) | 32.29% | 0 | 1 | 0 | 2.34 | ||||||
21.11.10 04:00 |
čtvrtfinále | Istomin Denis (Uzb.) [1] (40) | 55.65% | 2 | 6 | 4 | 7 | 1.11 | I H2H O | ||
Rastogi Karan (Ind.) (332) | 44.35% | 1 | 2 | 6 | 5 | 4.92 | |||||
21.11.10 05:00 |
čtvrtfinále | Soeda Go (Jap.) (122) | 67.65% | 2 | 6 | 6 | 1.21 | I H2H O | |||
Wu Di (Čína) (407) | 32.35% | 0 | 2 | 3 | 3.68 | ||||||
21.11.10 05:00 |
čtvrtfinále | Ito Tatsuma (Jap.) (196) | 47.06% | 2 | 6 | 6 | 1.85 | I H2H O | |||
Udomchoke Danai (Tha.) (464) | 52.94% | 0 | 4 | 1 | 1.78 | ||||||
21.11.10 04:00 |
čtvrtfinále | Devvarman Somdev (Ind.) [2] (105) | 57.27% | 2 | 6 | 6 | 1.23 | I H2H O | |||
Zhang Ze (Čína) | 42.73% | 0 | 4 | 4 | 3.45 | ||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Istomin Denis (Uzb.) [1] (40) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jeong Suk-Young (J.Kor.) (622) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Rastogi Karan (Ind.) (332) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chen Ti (Taipei) (525) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Soeda Go (Jap.) (122) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Mamiit Cecil (Fili.) (731) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Wu Di (Čína) (407) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wachiramanowong Kittipong (Tha.) (488) | 0 | 3 | 6 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Udomchoke Danai (Tha.) (464) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Yang Tsung-Hua (Taipei) (278) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Ito Tatsuma (Jap.) (196) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Huey Treat (Fili.) (875) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Zhang Ze (Čína) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cho Soong-Jae (J.Kor.) (579) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
19.11.10 ?? |
osmfinále | Devvarman Somdev (Ind.) [2] (105) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Uzakov Vaja (Uzb.) (960) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Devvarman Somdev (Ind.) [2] (105) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ali Mutawa Jabor Mohammed (Katar) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Uzakov Vaja (Uzb.) (960) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kotlyarevsky George (Kyrg.) | 1 | 6 | 0 | 0 | |||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Cho Soong-Jae (J.Kor.) (579) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Muhammad Ahmadjon (Tádž.) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Zhang Ze (Čína) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Al Thagib Omar (S.Ar.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Ito Tatsuma (Jap.) (196) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Thangarajah Dineshkanthan (SriL.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Istomin Denis (Uzb.) [1] (40) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Do Minh-Quan (Viet.) (1681) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Jeong Suk-Young (J.Kor.) (622) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Munkhbaatar Badrakh (Mong.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Chen Ti (Taipei) (525) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zayed Mousa Shanan (Katar) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Rastogi Karan (Ind.) (332) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mamedkuliev Myalikkuli (Turkm.) (1786) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Soeda Go (Jap.) (122) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khan Aqeel (Paki.) (1443) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Mamiit Cecil (Fili.) (731) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Sayer Martin (Hong.) (1633) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Wachiramanowong Kittipong (Tha.) (488) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duldaev Daniyar (Kyrg.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Wu Di (Čína) (407) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Godamanne Harshana (SriL.) (1009) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Yang Tsung-Hua (Taipei) (278) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nguyen Hoang Thien (Viet.) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Udomchoke Danai (Tha.) (464) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yu Hiu-Tung (Hong.) (1641) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
18.11.10 ?? |
2. kolo | Huey Treat (Fili.) (875) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Adhikari Kumar (Nep) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Khan Aqeel (Paki.) (1443) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bun Kenny (Kamb.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Godamanne Harshana (SriL.) (1009) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Al Saad Fahad (S.Ar.) (1366) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Nguyen Hoang Thien (Viet.) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Al Nabhani Mohammed (Om) (1644) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Thangarajah Dineshkanthan (SriL.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ilmuradov Jamshid (Turkm.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Al Thagib Omar (S.Ar.) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Erdenebayar Duurenbayar (Mong.) | 1 | 7 | 4 | 6 | |||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Ali Mutawa Jabor Mohammed (Katar) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Orn Sambath (Kamb.) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
17.11.10 ?? |
1. kolo | Do Minh-Quan (Viet.) (1681) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pariyar Jetender (Nep) | 0 | 1 | 1 |